Turnyrinė lentelė
  Pagrindinė grupė (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 3 3 0 0 29:6 23 9
2. NAUTICA 3 3 0 0 20:10 10 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 2 0 1 22:14 8 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 2 0 1 24:16 8 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 2 0 1 22:19 3 6
6. KRUOPA 3 2 0 1 19:25 -6 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 1 0 2 15:12 3 3
8. PORT MARE 3 1 0 2 17:16 1 3
9. SPARTA 3 1 0 2 20:25 -5 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 1 0 2 14:20 -6 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0 0 3 6:25 -19 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0 0 3 10:30 -20 0
   Mažosios Taurės grupė (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 3 1 0 33:15 18 10
2. FK GRANATA 4 3 0 1 38:19 19 9
3. FK GIRULIAI 3 3 0 0 26:14 12 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3 0 1 24:17 7 9
5. FC SUOLIUKAS 4 2 2 0 19:16 3 8
6. ELVITRANSA 3 2 0 1 24:20 4 6
7. LCC MOOSE FC 3 2 0 1 16:16 0 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 1 1 2 18:23 -5 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 1 0 3 20:29 -9 3
10. MEMEL 4 1 0 3 21:34 -13 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0 2 2 11:28 -17 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0 0 3 14:21 -7 0
13. FK MOSĖDIS 4 0 0 4 8:20 -12 0
PIRMOJO ETAPO TURNYRINĖS LENETLĖS
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 7 0 1 79:37 42 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 5 0 1 68:37 31 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 5 0 1 45:27 18 15
4. SPARTA 7 5 0 2 43:36 7 15
5. FK GIRULIAI 7 3 0 4 40:49 -9 9
6. ELVITRANSA 6 2 0 4 43:51 -8 6
7. LCC MOOSE FC 6 2 0 4 29:42 -13 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 1 0 6 32:61 -29 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0 0 7 27:66 -39 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA 7 6 0 1 50:28 22 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 6 0 1 74:27 47 18
3. PORT MARE 7 5 0 2 64:34 30 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 4 0 3 41:38 3 12
5. FK GRANATA 7 3 0 4 42:45 -3 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 2 0 5 35:45 -10 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 1 1 5 29:59 -30 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 0 1 6 19:78 -59 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 7 7 0 0 95:22 73 21
2. KRUOPA 7 5 0 2 47:45 2 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 5 0 2 46:22 24 15
4. KFA AKADEMIJA 7 4 0 3 41:42 -1 12
5. FC SUOLIUKAS 7 3 1 3 35:45 -10 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 2 1 4 36:44 -8 7
7. MEMEL 7 1 0 6 26:57 -31 3
8. FK MOSĖDIS 7 0 0 7 18:67 -49 0
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai