Turnyrinė lentelė
  Pagrindinė grupė (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 8 1 2 90:47 43 25
2. KRANTONA 10 8 1 1 77:38 39 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 8 1 2 80:46 34 25
4. NAUTICA 10 6 1 3 65:33 32 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 6 0 4 77:68 9 18
6. PORT MARE 10 5 2 3 61:50 11 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 5 1 5 57:65 -8 16
8. SPARTA 11 4 1 6 72:75 -3 13
9. KRUOPA 11 4 0 7 62:92 -30 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 2 1 7 41:61 -20 7
11. KFA AKADEMIJA 11 2 0 9 45:99 -54 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0 1 9 28:81 -53 0
   Mažosios Taurės grupė (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 10 0 1 75:47 28 30
2. LCC MOOSE FC 12 10 0 2 76:49 27 30
3. FK GRANATA 11 9 0 2 106:51 55 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 7 1 3 72:49 23 22
5. ELVITRANSA 11 7 0 4 86:76 10 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 6 1 4 67:67 0 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 5 2 4 71:59 12 17
8. FC SUOLIUKAS 10 4 2 4 53:54 -1 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 3 2 6 60:73 -13 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 2 2 8 58:90 -32 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 1 0 9 54:66 -12 3
12. FK MOSĖDIS 11 1 0 10 43:85 -42 3
13. MEMEL 10 1 0 9 37:92 -55 3
PIRMOJO ETAPO TURNYRINĖS LENETLĖS
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8 7 0 1 87:45 42 21
2. KLAIPĖDA CITY 8 7 0 1 79:37 42 21
3. SPARTA 8 5 1 2 53:46 7 16
4. FK VS-JONUŠAI 7 5 0 2 49:37 12 15
5. FK GIRULIAI 8 4 0 4 47:55 -8 12
6. LCC MOOSE FC 8 3 0 5 38:55 -17 9
7. ELVITRANSA 8 2 1 5 57:66 -9 7
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 1 0 6 32:61 -29 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0 0 8 33:73 -40 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA 7 6 0 1 50:28 22 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 6 0 1 74:27 47 18
3. PORT MARE 7 5 0 2 64:34 30 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 4 0 3 41:38 3 12
5. FK GRANATA 7 3 0 4 42:45 -3 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 2 0 5 35:45 -10 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 1 1 5 29:59 -30 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 0 1 6 19:78 -59 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 7 7 0 0 95:22 73 21
2. KRUOPA 7 5 0 2 47:45 2 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 5 0 2 46:22 24 15
4. KFA AKADEMIJA 7 4 0 3 41:42 -1 12
5. FC SUOLIUKAS 7 3 1 3 35:45 -10 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 2 1 4 36:44 -8 7
7. MEMEL 7 1 0 6 26:57 -31 3
8. FK MOSĖDIS 7 0 0 7 18:67 -49 0
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Ɛiandien rungtyniĆø nĆ«ra.

KlaipĆ«dos miesto veteranĆø (35+) 8x8 futbolo pirmenybĆ«s

Ɛiandien rungtyniĆø nĆ«ra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 10
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 9
4. FK MOSĖDIS 4 9
5. PORT MARE 3 7
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FK SMK 4 6
8. FC "SUOLIUKAS" 3 6
9. FK "GRANATA" 4 6
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 4
11. NAUTICA 4 3
12. FK PLIUSAS 4 3
13. FELIŪGA 4 0
14. VAKARŲ FRONTAS 4 0
15. NEWLINK.LT 3 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 7
3. FK SOKERIS 4 6
4. DANĖS PERLAS 4 6
5. KRUOPA 4 3
6. MEMEL 4 3

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015