LCC MOOSE FC
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
13 (vid. 2.60)
ĮMUŠTA
20 (vid. 4.00)
PRALEISTA
-7
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Sage GibsonMadison SmithEra TaloVeronika LevchenkoRynessa Loewen
5 įvarč.4 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėja
  Sage Gibson
5
0
0
  Madison Smith
4
1
0
  Sindija Grinberga
1
0
0
  Era Talo
1
0
0
  Rynessa Loewen
1
0
0
  Veronika Levchenko
1
0
0
  Gintarė Čemerkaitė
0
0
0
  Chloe Schumaker
0
0
0
  Samantha Handal
0
0
0
  Lolita Peshcherova
0
0
0
  Albina Ciuprin
0
0
0
  Sofia Ndoj
0
0
0
  Danielė Tumosaitė
0
0
0
  Aušrinė Bogdanaitė
0
0
0
  Brittany Szarowicz
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (5)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-12-04
LCC MOOSE FC
3:11
BANGA B
2
2019-12-08
KLAIPĖDOS FM
2:3
LCC MOOSE FC
3
2019-12-15
LCC MOOSE FC
1:2
FK JAKAI
4
2020-01-13
BANGA B
4:4
LCC MOOSE FC
5
2020-01-22
LCC MOOSE FC
2:1
KLAIPĖDOS FM

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
6
2020-01-26
-
2020-01-31
FK JAKAI
-
LCC MOOSE FC

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai