BANGA
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
11 (vid. 11.00)
ĮMUŠTA
3 (vid. 3.00)
PRALEISTA
8
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Viltė ŠvarcaitėMonika GrikšaitėVitalija ŽatkinaMonika JudeikytėAustė Bernotaitė
3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėja
  Viltė Švarcaitė
3
0
0
  Monika Grikšaitė
2
0
0
  Vitalija Žatkina
2
0
0
  Agnė Bondarenko
1
0
0
  Austė Bernotaitė
1
0
0
  Atėnė Streckytė
1
0
0
  Monika Judeikytė
1
0
0
  Rugilė Ežerskytė
0
0
0
  Oresta Viskontaitė
0
0
0
  Jekaterina Radko
0
0
0
  Viltė Jurgaitytė
0
0
0
  Ugnė Jonelytė
0
0
0
  Estela Tamošauskaitė
0
0
0
  Austėja Jokubaitytė
0
0
0
  Gabija Cemnolonskytė
0
0
0
  Kornelija Gargbočiovaitė
0
0
0
  Ema Godiliauskaitė
0
0
0
  Beata Jurjonaitė
0
0
0
  Augustė Petreikytė
0
0
0
  Kamilė Steikūnaitė
0
0
0
  Teresė Ložinskaitė
0
0
0
  Lijana Geminaitė
0
0
0
  Ema Buivydaitė
0
0
0
  Paulina Norbutaitė
0
0
0
  Laura Ubartaitė
0
0
0
  Smiltė Vaitkevičiūtė
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (1)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-12-04
LCC MOOSE FC
3:11
BANGA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
2
2019-12-12
18.00
BANGA
-
FK JAKAI
3
2019-12-16
-
2019-12-22
KLAIPĖDOS FM
-
BANGA
4
2020-01-06
-
2020-01-12
BANGA
-
LCC MOOSE FC
5
2020-01-13
-
2020-01-19
FK JAKAI
-
BANGA
6
2020-01-20
-
2020-01-26
BANGA
-
KLAIPĖDOS FM

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0