BANGA B
3
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
24 (vid. 4.00)
ĮMUŠTA
13 (vid. 2.17)
PRALEISTA
11
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Monika GrikšaitėVitalija ŽatkinaViltė ŠvarcaitėAtėnė StreckytėLaura Ubartaitė
4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėja
  Monika Grikšaitė
4
0
0
  Vitalija Žatkina
3
0
0
  Atėnė Streckytė
3
0
0
  Viltė Švarcaitė
3
0
0
  Kamilė Steikūnaitė
2
0
0
  Teresė Ložinskaitė
2
0
0
  Estela Tamošauskaitė
2
0
0
  Laura Ubartaitė
2
0
0
  Austėja Jokubaitytė
1
0
0
  Kornelija Garbočiovaitė
1
1
0
  Ema Godiliauskaitė
1
0
0
  Smiltė Vaitkevičiūtė
1
0
0
  Ugnė Jonelytė
1
0
0
  Agnė Bondarenko
1
0
0
  Austė Bernotaitė
1
0
0
  Ema Buivydaitė
1
0
0
  Monika Judeikytė
1
0
0
  Gabija Cemnolonskytė
0
0
0
  Paulina Norbutaitė
0
1
0
  Rugilė Ežerskytė
0
0
0
  Oresta Viskontaitė
0
0
0
  Jekaterina Radko
0
0
0
  Lijana Geminaitė
0
0
0
  Beata Jurjonaitė
0
0
0
  Augustė Petreikytė
0
0
0
  Viltė Jurgaitytė
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (6)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-12-04
LCC MOOSE FC
3:11
BANGA B
2
2019-12-14
BANGA B
3:3
FK JAKAI
3
2020-01-19
KLAIPĖDOS FM
3:1
BANGA B
4
2020-01-13
BANGA B
4:4
LCC MOOSE FC
5
2020-01-26
FK JAKAI
0:4
BANGA B
6
2020-02-03
BANGA B
1:0
KLAIPĖDOS FM
Finalas
2020-02-12
BANGA B
6:7
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
16 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.00
PORT MARE - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 8 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 8 18
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8 15
6. PORT MARE 8 14
7. FK VS-JONUŠAI 8 13
8. SPARTA 9 10
9. KRUOPA 9 9
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. KFA AKADEMIJA 9 2
12. FK ŽEBENKŠTIS 9 1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. LCC MOOSE FC 10 24
3. FK GRANATA 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
5. ELVITRANSA 10 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 9 16
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 9 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai