KLAIPĖDOS FM
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
5 (vid. 2.50)
ĮMUŠTA
4 (vid. 2.00)
PRALEISTA
1
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Kamilė MikalauskytėUgnė ŽvinklytėMėta Andrėja PaulauskaitėKristina PaulauskaitėMagdė Mackevičiūtė
4 įvarč.1 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėja
  Kamilė Mikalauskytė
4
0
0
  Ugnė Žvinklytė
1
0
0
  Ugnė Pelikytė
0
0
0
  Ugnė Ašmonaitė
0
0
0
  Urtė Lengvytė
0
0
0
  Gabija Jakuta
0
0
0
  Mėta Andrėja Paulauskaitė
0
0
0
  Mileta Vitkutė
0
0
0
  Viltė Rekašiūtė
0
0
0
  Evelina Stupuraitė
0
0
0
  Rugilė Raščiūtė
0
1
0
  Magdė Mackevičiūtė
0
0
0
  Kristina Paulauskaitė
0
0
0
  Lina Kaselytė
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (2)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-12-04
FK JAKAI
1:3
KLAIPĖDOS FM
2
2019-12-08
KLAIPĖDOS FM
2:3
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
3
2019-12-16
-
2019-12-22
KLAIPĖDOS FM
-
BANGA
4
2020-01-06
-
2020-01-12
KLAIPĖDOS FM
-
FK JAKAI
5
2020-01-13
-
2020-01-19
LCC MOOSE FC
-
KLAIPĖDOS FM
6
2020-01-20
-
2020-01-26
BANGA
-
KLAIPĖDOS FM

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0