Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2020-01-12, 4 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Modestas Jackus
KLAIPĖDOS FM 3:3 FK JAKAI
(2-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gabija Jakuta
Mėta Andrėja Paulauskaitė
Ugnė Žvinlytė
Urtė Lengvytė
Kamilė Mikalauskytė
Mileta Vitkutė
Viltė Rekašiūtė
Evelina Stupuraitė
Rugilė Raščiūtė
Magdė Mackevičiūtė
Kamilė Mikalauskytė
6 min. 1-0
8 min. 1-1
Lina Kontrimienė
Mėta Andrėja Paulauskaitė
22 min. 2-1
Kamilė Mikalauskytė
27 min. 3-1
29 min. 3-2
Lina Kontrimienė
34 min. 3-3
Lina Kontrimienė
Rasa Stupurienė
Virginija Paulauskienė
Silva Bieksaitė
Dovilė Gailevičiūtė
Rozvita Vilaitė
Deimantė Briedytė
Orinta Šulskytė
Ingrida Kažukauskė
Jurgita Gvažiauskaitė
Vilma Paulikienė
Lina Kontrimienė
Gabija Girdvainytė
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Kamilė Mikalauskytė.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
8 turas
FELIŪGA - KLAIPĖDA CITY

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015