SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
12 (vid. 1.50)
ĮMUŠTA
19 (vid. 2.38)
PRALEISTA
-7
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisMarius ValskisKarolis Kelpšas
7 įvarč.3 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Žemaitaitis
7
2
0
  Marius Valskis
3
0
0
  Karolis Kelpšas
1
0
0
  Dovidas Paliulis
1
0
0
  Tadas Gudauskas
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
0
0
  Arūnas Beinartas
0
0
0
  Tomas Dargužas
0
0
0
  Darius Grigaitis
0
0
0
  Mantas Grigaitis
0
0
0
  Gediminas Jackus
0
1
0
  Edgaras Jokūbaitis
0
0
0
  Marius Komovas
0
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
  Vacys Lekevičius
0
0
0
  Irmantas Medutis
0
0
0
  Artūras Mosejevas
0
0
0
  Arnoldas Nausėdas
0
0
0
  Edvinas Razutis
0
1
0
  Tadas Balčiūnas
0
2
0
  Albertas Sausarys
0
2
0
  Giedrius Simonavičius
0
0
0
  Kostas Skarbalius
0
1
0
  Robertas Tranas
0
1
0
  Edgaras Voitechovskis
0
0
0
  Vytautas Žukauskas
0
0
0
  Kazimieras Žutautas
0
0
1
  Aidas Capas
0
0
0
  Edmundas Gaigalas
0
0
0
  Andrius Paulauskas
0
0
0
  Mantas Šumskis
0
0
0
  Tomas Tamošauskas
0
0
0
  Dalius Tomkevičius
0
0
0
  Donaldas Jautžemis
0
1
0
  Mykolas Kaveckas
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Bartas Butinas
0
0
0
  Maksim Egorov
0
0
0
  Saulius Abromavičius
0
1
0
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2020-07-12
1 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-07-19
2 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
0:3
NEPTŪNAS B
2020-08-09
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
0:3
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-08-17
3 turas
ROSA B
0:1
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2020-08-23
5 turas
FK VS-JONUŠAI
1:4
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2020-08-30
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:3
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2020-09-06
7 turas
NEPTŪNAS B
3:2
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2020-09-15
8 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1:5
ROSA B

Sekančios rungtynės
INFO
10 turas
2020-09-27
19.00
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
FK VS-JONUŠAI
9 turas
N
KLAIPĖDOS FM-2004
-
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
2. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
3. GARANT GROUP 13 32
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015