KLAIPĖDOS FM-2004
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
13 (vid. 1.63)
ĮMUŠTA
13 (vid. 1.63)
PRALEISTA
0
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Enrikas ŽukauskasEimantas LabžentisGustas Saladžius
4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Enrikas Žukauskas
4
0
0
  Eimantas Labžentis
3
0
0
  Gustas Saladžius
2
1
0
  Pijus Dumalakas
1
0
0
  Arminas Gečas
1
0
0
  Nojus Paulikas
1
0
0
  Julius Vyšiauskas
1
0
0
  Said Abou Osman
0
1
0
  Rapolas Bivainis
0
0
0
  Vytautas Bružas
0
0
0
  Karolis Dirgėlas
0
0
0
  Paulius Dirgėlas
0
1
0
  Vilius Gedrimas
0
0
0
  Dominykas Gerulaitis
0
1
0
  Augustinas Jučas
0
0
0
  Justinas Jučas
0
0
0
  Nedas Karčinauskas
0
0
0
  Dovydas Kemundris
0
0
0
  Aleksandr Kukanov
0
0
0
  Egidijus Lileikis
0
0
0
  Tomas Liutika
0
0
0
  Andrius Norvaišis
0
0
0
  Deividas Riauka
0
0
0
  Paulius Rinkevičius
0
0
0
  Alvydas Statkus
0
0
0
  Tadas Štilius
0
0
0
  Simas Tarvydas
0
0
0
  Daniil Tišakov
0
1
0
  Dovydas Urbonas
0
0
0
  Herkus Vaitkus
0
0
0
  Titas Vaitkus
0
0
0
  Tadas Vasiulis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2020-07-21
1 turas
ROSA B
1:4
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-07-29
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:0
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-08-09
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
0:3
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-08-16
3 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
2:0
FK VS-JONUŠAI
2020-08-23
5 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
2:5
NEPTŪNAS B
2020-08-30
10 turas
NEPTŪNAS B
1:0
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-09-02
6 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
1:2
ROSA B
2020-09-22
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
INFO
8 turas
N
FK VS-JONUŠAI
-
KLAIPĖDOS FM-2004
9 turas
N
KLAIPĖDOS FM-2004
-
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.30
15 turas
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

20.40
15 turas
FK "GRANATA" - FK "VS-JONUŠAI"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
4. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015