KFA-FC NEPTŪNAS
Informacija
10
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
31
TAŠKAI
72 (vid. 5.14)
ĮMUŠTA
22 (vid. 1.57)
PRALEISTA
50
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vladislav KučerovDenis MatihinAleksandr Fiodorov
14 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vladislav Kučerov
14
1
0
  Denis Matihin
8
1
0
  Aleksandr Fiodorov
7
1
0
  Jonas Vaitkus
7
0
0
  Gleb Son
7
1
0
  Mark Šin
6
0
0
  Tautvydas Špiegis
4
0
0
  Jonas Latakas
4
0
0
  Dovydas Švambaris
4
0
0
  Nikita Kornilov
3
0
0
  Donatas Gaižauskas
2
0
0
  Benas Babenskas
1
1
0
  Vadim Trefilov
1
0
0
  Igor Kyrlan
1
0
0
  Maksim Ščerbina
1
0
0
  Emilijus Golikovas
1
0
0
  Arminas Elkimavičius
0
0
0
  Mindaugas Jusis
0
0
0
  Rytis Statkus
0
1
0
  Aleksej Lyskov
0
0
0
  Dominykas Čiesna
0
0
0
  Mindaugas Mickus
0
0
0
  Oskaras Lubys
0
0
0
  Edgaras Anaškin
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-10
1 turas
FK "VS-JONUŠAI"
2:1
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-06-19
2 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
2:2
KLAIPĖDA CITY
2020-06-24
3 turas
FK SMK
0:6
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-07-01
4 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
2:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-07-13
5 turas
NEWLINK.LT
1:5
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-07-15
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
5:1
GARANT GROUP
2020-07-20
7 turas
FK "GRANATA"
3:6
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-08-19
10 turas
NAUTICA
1:7
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-08-27
11 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
12:1
FK PLIUSAS
2020-09-03
12 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:9
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-09-09
13 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
1:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-09-17
14 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
1:3
VAKARŲ FRONTAS
2020-09-21
14 turas
FELIŪGA
2:5
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-09-22
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
10:0
FK MOSĖDIS

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 10 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015