KRUOPA
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
13 (vid. 2.17)
ĮMUŠTA
20 (vid. 3.33)
PRALEISTA
-7
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas JankauskasAndrej KonovalovMarius Komovas
5 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Martynas Jankauskas
5
0
0
  Andrej Konovalov
2
0
0
  Marius Komovas
2
0
0
  Laurynas Norkus
1
0
0
  Eduardas Davidonis
1
0
0
  Scott Palmer
1
1
0
  Andrius Puotkalis
1
0
0
  Sergej Fiodorov
0
0
0
  Vladimiras Molis
0
0
0
  Arūnas Arbatauskas
0
0
0
  Jevgenij Zaicev
0
1
0
  Nerijus Genupskis
0
1
0
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Oleg Afinogenov
0
0
0
  Andrej Makov
0
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Vasilij Nevolia
0
0
0
  Audrius Šopis
0
0
0
  Rolandas Uznys
0
0
0
  Aleksej Fedosejev
0
0
0
  Eduard Garšanov
0
0
0
  Vitalis Bieliauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (6)
INFO
Rezultatas
2020-06-10
1 turas
MEMEL
4:3
KRUOPA
2020-06-18
2 turas
KRUOPA
2:3
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-06-25
3 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
KRUOPA
2020-06-29
4 turas
DANĖS PERLAS
0:3
KRUOPA
2020-07-09
5 turas
KRUOPA
2:4
FK SOKERIS
2020-08-04
6 turas
KRUOPA
0:3
MEMEL

Sekančios rungtynės
INFO
7 turas
2020-08-11
19.00
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KRUOPA

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
2 turas
FK VS-JONUŠAI - ROSA B
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
GARANT GROUP - FK PLIUSAS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
7 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - DANĖS PERLAS

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015