Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
14
2020-09-17
FK "VS-JONUŠAI" 1-2 GARANT GROUP
14
2020-09-17
KFA-FC NEPTŪNAS 1-3 VAKARŲ FRONTAS
14
2020-09-17
KLAIPĖDA CITY 2-1 NEWLINK.LT
14
2020-09-16
FC "SUOLIUKAS" 5-6 NAUTICA
14
2020-09-16
FK SMK 3-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
14
2020-09-15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5-4 VAKARŲ FRONTAS
14
2020-09-15
FK MOSĖDIS 0-9 FK "GRANATA"
13
2020-09-10
VAKARŲ FRONTAS 5-10 FC "SUOLIUKAS"
13
2020-09-10
NEWLINK.LT 0-4 FK "VS-JONUŠAI"
13
2020-09-10
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-1 KLAIPĖDA CITY
13
2020-09-09
KFA-FC NEPTŪNAS 1-2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
13
2020-09-09
NAUTICA 6-2 FK PLIUSAS
13
2020-09-08
GARANT GROUP 15-1 FK MOSĖDIS
13
2020-09-08
FK "GRANATA" 4-1 FELIŪGA
12
2020-09-03
FELIŪGA 0-7 GARANT GROUP
12
2020-09-03
FC "SUOLIUKAS" 3-9 KFA-FC NEPTŪNAS
12
2020-09-03
FK PLIUSAS 1-4 VAKARŲ FRONTAS
12
2020-09-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4-1 FK "GRANATA"
12
2020-08-31
KLAIPĖDA CITY 2-4 FK SMK
12
2020-08-31
FK "VS-JONUŠAI" 1-0 EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2020-08-31
FK MOSĖDIS 0-1 NEWLINK.LT
11
2020-08-27
KFA-FC NEPTŪNAS 12-1 FK PLIUSAS
11
2020-08-27
FK "GRANATA" 4-2 FC "SUOLIUKAS"
11
2020-08-27
EDM STATYBA-SENDVARIS 9-0 FK MOSĖDIS
11
2020-08-26
GARANT GROUP 1-0 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
11
2020-08-26
VAKARŲ FRONTAS 1-6 NAUTICA
11
2020-08-25
FK SMK 2-3 FK "VS-JONUŠAI"
11
2020-08-25
NEWLINK.LT 0-4 FELIŪGA
10
2020-08-20
FELIŪGA 0-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2020-08-20
FK "VS-JONUŠAI" 2-2 KLAIPĖDA CITY
10
2020-08-20
FK MOSĖDIS 0-6 FK SMK
10
2020-08-19
NAUTICA 1-7 KFA-FC NEPTŪNAS
10
2020-08-19
FK PLIUSAS 0-11 FK "GRANATA"
10
2020-08-18
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6-0 NEWLINK.LT
10
2020-08-18
FC "SUOLIUKAS" 0-0 GARANT GROUP
9
2020-08-14
KLAIPĖDA CITY 14-1 FK MOSĖDIS
9
2020-08-13
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-1 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2020-08-13
FK SMK 1-1 FELIŪGA
10
2020-08-12
FK "GRANATA" 3-4 NAUTICA
9
2020-08-11
NEWLINK.LT 3-2 FC "SUOLIUKAS"
9
2020-08-10
GARANT GROUP 5-0 FK PLIUSAS
8
2020-08-07
FELIŪGA 0-3 KLAIPĖDA CITY
8
2020-08-06
VAKARŲ FRONTAS 1-6 FK "GRANATA"
8
2020-08-06
FK MOSĖDIS 0-3 FK "VS-JONUŠAI"
8
2020-08-05
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4-1 FK SMK
8
2020-08-05
NAUTICA 1-4 GARANT GROUP
6
2020-08-04
FC "SUOLIUKAS" 3-3 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2020-08-03
FK PLIUSAS 0-3 NEWLINK.LT
7
2020-07-23
KLAIPĖDA CITY 2-6 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2020-07-23
FK "VS-JONUŠAI" 5-3 FELIŪGA
7
2020-07-23
FK SMK 4-1 FC "SUOLIUKAS"
7
2020-07-22
GARANT GROUP 13-0 VAKARŲ FRONTAS
7
2020-07-22
EDM STATYBA-SENDVARIS 7-0 FK PLIUSAS
7
2020-07-20
NEWLINK.LT 2-4 NAUTICA
7
2020-07-20
FK "GRANATA" 3-6 KFA-FC NEPTŪNAS
6
2020-07-17
FC "SUOLIUKAS" 3-1 KLAIPĖDA CITY
6
2020-07-16
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1-1 FK "VS-JONUŠAI"
6
2020-07-16
VAKARŲ FRONTAS 3-3 NEWLINK.LT
6
2020-07-15
KFA-FC NEPTŪNAS 5-1 GARANT GROUP
6
2020-07-15
NAUTICA 1-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
6
2020-07-14
FK PLIUSAS 0-5 FK SMK
6
2020-07-13
FELIŪGA 2-1 FK MOSĖDIS
5
2020-07-13
NEWLINK.LT 1-5 KFA-FC NEPTŪNAS
5
2020-07-10
KLAIPĖDA CITY 5-1 FK PLIUSAS
5
2020-07-10
EDM STATYBA-SENDVARIS 5-0 VAKARŲ FRONTAS
5
2020-07-09
FK "VS-JONUŠAI" 5-5 FC "SUOLIUKAS"
5
2020-07-09
GARANT GROUP 3-2 FK "GRANATA"
5
2020-07-08
FK SMK 3-4 NAUTICA
5
2020-07-07
FK MOSĖDIS 1-4 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2020-07-02
VAKARŲ FRONTAS 0-9 FK SMK
4
2020-07-02
FK PLIUSAS 1-7 FK "VS-JONUŠAI"
4
2020-07-02
FK "GRANATA" 7-0 NEWLINK.LT
4
2020-07-01
NAUTICA 0-5 KLAIPĖDA CITY
4
2020-07-01
KFA-FC NEPTŪNAS 2-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2020-06-30
FC "SUOLIUKAS" 6-2 FK MOSĖDIS
4
2020-06-29
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4-0 FELIŪGA
3
2020-06-26
NEWLINK.LT 1-14 GARANT GROUP
3
2020-06-26
KLAIPĖDA CITY 4-1 VAKARŲ FRONTAS
3
2020-06-25
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-3 FK "GRANATA"
3
2020-06-25
FELIŪGA 0-5 FC "SUOLIUKAS"
3
2020-06-24
FK SMK 0-6 KFA-FC NEPTŪNAS
3
2020-06-23
FK "VS-JONUŠAI" 5-0 NAUTICA
3
2020-06-22
FK MOSĖDIS 7-0 FK PLIUSAS
2
2020-06-19
KFA-FC NEPTŪNAS 2-2 KLAIPĖDA CITY
2
2020-06-18
GARANT GROUP 1-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2020-06-17
FK PLIUSAS 3-2 FELIŪGA
2
2020-06-16
NAUTICA 1-2 FK MOSĖDIS
2
2020-06-16
VAKARŲ FRONTAS 1-9 FK "VS-JONUŠAI"
2
2020-06-15
FC "SUOLIUKAS" 2-5 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2020-06-15
FK "GRANATA" 0-5 FK SMK
1
2020-06-12
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10-3 FK PLIUSAS
1
2020-06-11
FELIŪGA 1-2 NAUTICA
1
2020-06-11
KLAIPĖDA CITY 2-1 FK "GRANATA"
1
2020-06-10
FK "VS-JONUŠAI" 2-1 KFA-FC NEPTŪNAS
1
2020-06-10
FK SMK 3-4 GARANT GROUP
1
2020-06-09
FK MOSĖDIS 2-1 VAKARŲ FRONTAS
1
2020-06-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 4-0 NEWLINK.LT
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 12 25
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
6. KLAIPĖDA CITY 13 23
7. FK SMK 13 22
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 13 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 12 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015