Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
10
2020-09-07
MEMEL 3-6 EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2020-09-07
FK SOKERIS 9-1 KRUOPA
10
2020-09-04
DANĖS PERLAS 5-6 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
9
2020-09-02
KRUOPA 3-2 DANĖS PERLAS
9
2020-08-25
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10-3 MEMEL
9
2020-08-24
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-3 FK SOKERIS
8
2020-08-18
FK SOKERIS 2-8 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
8
2020-08-17
KRUOPA 0-9 EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2020-08-17
DANĖS PERLAS 0-1 MEMEL
7
2020-08-12
MEMEL 3-3 FK SOKERIS
7
2020-08-11
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6-2 KRUOPA
7
2020-08-10
EDM STATYBA-SENDVARIS 4-1 DANĖS PERLAS
6
2020-08-04
EDM STATYBA-SENDVARIS 1-5 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
6
2020-08-04
KRUOPA 0-3 MEMEL
6
2020-08-03
DANĖS PERLAS 2-10 FK SOKERIS
5
2020-07-09
KRUOPA 2-4 FK SOKERIS
5
2020-07-07
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 8-1 DANĖS PERLAS
5
2020-07-07
EDM STATYBA-SENDVARIS 3-0 MEMEL
4
2020-06-30
MEMEL 0-6 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
4
2020-06-30
FK SOKERIS 0-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2020-06-29
DANĖS PERLAS 0-3 KRUOPA
3
2020-06-25
EDM STATYBA-SENDVARIS 6-3 KRUOPA
3
2020-06-23
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 3-6 FK SOKERIS
3
2020-06-22
MEMEL 0-1 DANĖS PERLAS
2
2020-06-18
KRUOPA 2-3 NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2
2020-06-17
FK SOKERIS 3-2 MEMEL
2
2020-06-16
DANĖS PERLAS 2-4 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2020-06-10
MEMEL 4-3 KRUOPA
1
2020-06-09
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 1-1 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2020-06-08
FK SOKERIS 1-3 DANĖS PERLAS
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015