LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2020-08-23, 5 turas, Dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas, Tomas Lavrinavičius, Lukas Mečionis
FK VS-JONUŠAI 1-4
(1-2)
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas ŠOBLINSKAS
Elijus KLAPATAUSKAS
Osvaldas BIELIAUSKIS
Matas ILGINIS
Rokas DOMARKAS
Ignas TAMAŠAUSKAS
Ramūnas RUIBYS
Rokas PLEIKYS
Artūras BEIZAKAS
Jogaila ŠIMKUS
Laurynas GEDMINTAS
Simonas ALSYS
Andrius PAGALYS
Donatas PUPLAUSKAS
Ignas Tamašauskas
18 min. 1-0
20 min. 1-1
Mindaugas Žemaitaitis
30 min. 1-2
(11 m.)
Marius Valskis
55 min. 1-3
Mindaugas Žemaitaitis
Laurynas Gedmintas
81 min. neįmuštas
11 m. baudinys
88 min. 1-4
Mindaugas Žemaitaitis
Kostas SKARBALIUS
Robertas TRANAS
Gediminas JACKUS
Arnoldas NAUSĖDAS
Mindaugas ŽEMAITAITIS
Marius VALSKIS
Edgaras JOKūBAITIS
Marius KOMOVAS
Edgaras VOITECHOVSKIS
Dovidas PALIULIS
Edmundas GAIGALAS
Artūras MOSEJEVAS
Karolis KELPŠAS
Donaldas JAUTŽEMIS
Robertas ŠALKAUSKAS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Mindaugas Žemaitaitis, Robertas Tranas, Rokas Domarkas
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015