Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-07-17, 6 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
FC "SUOLIUKAS" 3-1
(2-1)
KLAIPĖDA CITY
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Ernestas GEDMINAS
Andrej SMYSLOV
Edgar DOROGAVCEV
Šarūnas GENČIUS
Donatas ŽIČKUS
Vilius MIŠEIKA
Mindaugas ŽEMAITAITIS
Albertas SAUSARYS
Mindaugas Žemaitaitis
11 min. 1-0
Mindaugas Žemaitaitis
26 min. 2-0
29 min. 2-1
Vitalijus Paulauskas
Mindaugas Žemaitaitis
39 min. 3-1
Stacys DACYS
Anton ANANJEV
Vitalij GUREJEV
Viktor NOVIČENKIN
Marius PRIŠMONTAS
Oleg ROMANČIUK
Roman ABRAŠIN
Vadim PINKO
Artiom DROZDOV
Mindaugas JUSIS
Kasparas KARALIS
Rolandas KUNCĖ
Jevgenij DODONOV
Vitalijus PAULAUSKAS
Aidas CAPAS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Vitalij Gurejev, Mindaugas Jusis, Šarūnas Genčius, Artiom Drozdov, Edgar Dorogavcev, Jevgenij Dodonov
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
8 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK SMK

21.10
8 turas
NAUTICA - GARANT GROUP

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 7 17
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 16
3. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
4. GARANT GROUP 6 13
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. FK SMK 7 12
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 7 10
10. FK MOSĖDIS 6 9
11. FK "GRANATA" 6 6
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 7 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015