LFF Taurės varžybų II-ajame etape netrūko atkaklių dvikovų
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės II etape iš kovos pasitraukė du A lygos klubai, kurie suklupo Palangoje ir Panevėžyje, o nugalėtojų titulą ginančiam Vilniaus "Žalgiriui" Gargžduose prireikė baudinių serijos.

"Žalgiris" Gargžduose pirmavo po Matija Ljujijčiaus įvarčio prieš pertrauką, tačiau paskutinėmis akimirkomis "Banga" uždirbo 11 metrų baudinį ir pakartotiniu smūgiu rezultatą išlygino Mantas Gudauskas. Per pratęsimą komandos nepasižymėjo, o baudinių serijoje trys šeimininkų smūgiai nepasiekė tikslo - "Žalgiris" šventė sunkią pergalę.
Nokdauną patyrė "Kauno Žalgiris", kurį svečiuose 0:3 pranoko pasiduoti "Panevėžys". Nugalėtojų gretose įmušė Mantas Savėnas, Arnas Ribokas ir Charlesas Atsina.
Skambią pergalę pasiekė ir "Palanga" - praėjusių metų papildomų rungtynių dėl patekimo į A lygą pakartojime pajūrio atstovai 1:0 privertė pasiduoti "Utenį". Pergalingą įvartį pelnė Gvidas Juška.

Kauno "Stumbro" pergalę Šilutėje lėmė vienintelis Fabio Lopeso įvartis, o "Jonava" turėjo paplušėti Kybartuose. Tautvydo Eliošiaus ir Edgaro Makarovo įvarčiai pirmajame kėlinyje nepalaužė "Sveikatos" pasipriešinimo ir po Mindaugo Bičkaus įvarčio šeimininkai kovėsi iki pabaigos (1:2)
Varžovus iš aukštesnių lygų taip pat įveikė Kauno rajono "Garliava" ir Vilniaus "Panerys", o daugiausiai įvarčių įmušta Vilniuje. Klaipėdos "Atlantas" net 13:1 nepasigailėjo "Vilties" komandos. Po triskart pasižymėjo A. Paniukovas, J. Vereščakas, A. Ciofu ir L. Pilibaitis.

III etapo burtai bus traukiami gegužės 30-ąją 13 valandą.

Rezultatai:

Marijampolės „Švyturys“ (III lyga, Marijampolės AFF) – FK „Trakai“ (A lyga) 0:2 (0:0)

„Akmenės Cementas“ (II lyga, Vakarų zona) – Klaipėdos „Koralas“ (Pirma lyga) 1:3 (0:0)

FK „Kėdainiai“ (III lyga, Kauno AFF) – Vilniaus „Vytis“ (Pirma lyga) 1:7 (0:4)

FK „Panevėžys“ (Pirma lyga) – "Kauno Žalgiris” (A lyga) 3:0 (1:0)

Kybartų „Sveikata“ (II lyga, Pietų zona) – FK „Jonava“ (A lyga) 1:2 (0:2)

FK „Šilutė“ (Pirma lyga) – Kauno „Stumbras“ (A lyga) 0:1 (0:1)

FK „Garliava“ (III lyga, Kauno AFF) – Mažeikių „Atmosfera“ (II lyga, Vakarų zona) 1:0 (1:0)

Šiaulių „Adiada“ (III lyga, Šiaulių AFF) – Alytaus DFK „Dainava“ (Pirma lyga) 0:8 (0:3)

Telšių „Džiugas“ (Pirma lyga) – Tauragės „Tauras“ (Pirma lyga) 5:0 (3:0)

Gargždų „Banga“ (Pirma lyga) – Vilniaus „Žalgiris“ (A lyga) 1:1 (11 m. baudiniai 1:3, po pratęsimo ir pagr. laikas 1:1, 1 kėl. 0:1.)

Vilniaus „Panerys“ (II lyga, Pietų zona) - Kėdainių „Nevėžis“ (Pirma lyga) 2:1 (2:0)

FK „Palanga“ (Pirma lyga) – Utenos "Utenis" (A lyga) 1:0 (1:0)

Kauno „Hegelmann Litauen“ (II lyga, Pietų zona) – Marijampolės „Sūduva“ (A lyga) 0:3 (0:3)

Vilniaus „Viltis“ (II lyga, Pietų zona) – Klaipėdos „Atlantas“ (A lyga) 1:13 (0:9)

Likusios II etapo rungtynės:

Gegužės 29 d. 21 val., LFF stadionas
Vilniaus „Prelegentai“ (Veteranų (nuo 35 m.) pirmenybės) – Vilniaus „Tera SŽK“ (II lyga, Pietų zona)