Palangos Kurhauze įvyko Klaipėdos regiono futbolo sezono uždarymo vakaras
Paskutinę rudens dieną Palangos Kurhauze įvyko Klaipėdos regiono futbolo sezono uždarymas, kurį organizavo Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija.

Pagrindinis renginio akcentas buvo LFF I-os lygos nugalėtojos Palangos FK „Palanga“ komandos pasveikinimas ir pagerbimas. Nugalėtojus sveikino LFF prezidentas Tomas Danilevičius, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis.
LFF I-os lygos antros vietos laimėtoja Gargždų „Banga“ bus pasveikinta gruodžio 18 d. Gargžduose įvyksiančioje Gargždų miesto futbolo šventėje.

Uždarymo vakare Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis ir direktorius Modestas Jackus pasveikino ir pagerbė aktyviai Klaipėdos regiono futbolo veikloje dalyvaujančių futbolo klubų ir futbolo komandų vadovus.

Buvusiems KLFF Valdybos nariams Ričardui Tilvikui ir Rimantui Skersiui buvo padėkota už futbolo veiklą Klaipėdos regione pastaruosius ketverius metus.

Padėkos žodžiai ir sveikinimai buvo skirti šiame sezone Klaipėdos regiono vienintelio atstovo LFF A lygoje FK „Atlanto“ generaliniam direktoriui Vaciui Lekevičiui, LFF I lygos nugalėtojos FK „Palanga“ direktoriui Valentui Butkui, antrąją vietą LFF I lygos pirmenybėse iškovojusios Garždų „Bangos“ (VšĮ „Gargždų futbolas“) direktoriui Rimantui Mikalauskui , šiemet LFF I lygos pirmenybėse garbingai debiutavusio Klaipėdos FK „Koralo“ direktoriui Arvydui Kazlauskui ir nuolatinės LFF I lygos dalyvės FK „Šilutė“ (VšĮ „Šilutės sportas“) futbolo klubo direktoriui Dainiui Grincevičiui.-----
Pagerbtas asociacijos „Gargždų Taškas“ vadovas Dainus Stončius, o šio futbolo klubo komanda „Gargždų Pramogos-SC“ šiais metais pavasarį triumfavo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėse, o rudenį - LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse.

Sėkmingai LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvavo ir trečiąją vietą užėmė Kretingos FK „Minija“ komanda, o uždarymo vakare padėkos žodžiai ištarti FK „Kretingos Minija“ direktoriui Vidui Burbai.
Už ilgalaikį dalyvavimą LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse ir kitose Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos rengiamose varžybose padėkota Plikių sporto klubo „Plikiai“ vadovui Česlovui Kavarzai, „Saremos“ komandos vadovams Scottui Palmeriui, Arūnui Arbatauskui ir Vladimirui Gerasimovui, „Kretingos Grūdai“ (VšĮ „FK sokeris) komandos vadovui Mindaugui Tilvikui, FK „Sendvaris“ direktoriui Mindaugui Seminavičiui bei daugelyje varžybų dalyvavusios, o šiemet ir į LFF III lygos pirmenybes žengusios „Klaipėda City“ komandos vadovams Sergejui ir Dmitrijui Jakovlevams.-----


Jau kelintus metus tiek salės futbolo pirmenybėse, tiek 8x8 futbolo pirmenybėse dalyvaujančių komandų vadovams Arvydui Trizno („Sparta“), Germanui Michno („Nautica“), Gintautui Ramonui (FK „Jakai“), Vasilij Nevolia („Titanic“), Mariui Komovui („Klaipėdos Universitetas“), Sauliui Beinartui („Vakarų Frontas“), Romanui Gudlekiui („Memel“) buvo padėkota už aktyvią veiklą ir nuolatinį vadovaujamų komandų dalyvavimą varžybose tiek vasarą, tiek žiemą.

Už indelį į Klaipėdos regiono merginų futbolą buvo pagerbti Pavel Kozlov ir Lina Kaselytė. Pavelo Kozlovo suburtos Gargždų „Bangos“ merginų komandos jau ne pirmus metus dalyvauja moterų A lygoje ir kitose varžybose, o Lina Kaselytė aktyviai treniruoja ir dalyvauja varžybose su Klaipėdos miesto merginomis.

Kad aktyviai dar futbolą žaidžia ir dalyvauja įvairiuose turnyruose padėkota FSK „Klaipėdos Veteranai“ vadovui Kęstučiui Mickevičiui, „Šilutės veteranai“ vadovui Sauliui Malinauskui bei FK „Atlanto Veteranai“ direktoriui Edmundui Gaigalui. Renginio metu Telšių apskrities futbolo federacijos sekretorius Darius Preibys pasveikino Žemaitijos veteranų pirmenybėse nugalėjusią „Atlanto Veteranų“ komandą.-----


Už futbolo akademijos „Klaipėdos Koralas“ įkūrimą ir sėkmingą jos veiklą bei plėtimąsi padėkota direktoriui Kęstučiui Ivaškevičiui.

Uždarymo vakaro pabaigoje buvo pasveikinti Klaipėdos regiono geriausias žaidėjas Gvidas Juška (FK „Palanga“) ir Klaipėdos regiono geriausias futbolo treneris Valdas Trakys (FK „Palanga“).

Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 10 25
2. ELVITRANSA 10 23
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 10 22
4. SAREMA 9 22
5. KRUOPA 10 22
6. NAUTICA 10 22
7. FK "JAKAI" 10 21
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
9. FC "SUOLIUKAS" 10 19
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 19
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 10 17
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 13
13. VAKARŲ FRONTAS 9 12
14. FELIŪGA 9 12
15. AGLUONA-GARANT GROUP 10 11
16. SPARTA 10 10
17. FK "GRANATA" 9 8
18. MEGLARAS 10 4
19. TITANIC-KFA 10 3
20. MEMEL 10 3
21. FOTOAPARATAS.LT 10 1
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai