Merginų UEFA Development turnyras Gargžduose
Nuo balandžio 4 dienos Gargžduose stovyklaujanti Lietuvos WU-16 (2002 m. gim.) merginų rinktinė pradėjo pasiruošimą balandžio 9-13 dienomis vyksiančiam Development turnyrui.

Kartu su Lietuvos WU-16 rinktine turnyrui ruošiasi „Bangos“ žaidėjos: Vitalija Žatkina, Viltė Jurgaitytė, Monika Judeikytė ir Agnetė Kuprytė.

Balandžio 9-13 dienomis Gargžduose vyksiančiame WU-16 turnyre Lietuva jėgas išmėgins prieš Bulgarijos, Islandijos ir Estijos rinktines.

Turnyro tvarkaraštis:
Balandžio 9 d. (pirmadienį) Gargždų miesto stadione
11:00 Lietuva WU-16 – Bulgarija WU-16
15:00 Islandija WU-16 – Estija WU-16

Balandžio 11 d. (trečiadienį) Gargždų miesto stadione
11:00 Bulgarija WU-16 – Estija WU-16
15:00 Lietuva WU-16 – Islandija WU-16

Balandžio 13 d. (penktadienį) Gargždų miesto stadione
10:00 Islandija WU-16 – Bulgarija WU-16
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
13 turas.

18.00
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "ATLANTAS B" 3 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 18 42
4. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 41
5. FC "SUOLIUKAS" 18 40
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 19 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai