Įsisiubavusias rungtynių svarstykles "Baltai" nukreipė savo naudai
I LygaKlaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 18 d.
„Sarema“–„Baltai“ 3:4 (1:2)
Antradienį vykusiose vienintelėse I-os lygos susitiko „Sarema“ ir „Baltai“. Nors rungtynės nebuvo labai rezultatyvios, tačiau pirmaujanti komanda šioje dvikovoje keitėsi net keturis kartus. „Saremą“ į priekį neįpusėjus pirmajam kėliniui tiksliu smūgiu išvedė Graždvydas Gujis (1:0), tačiau „Baltai“ privertę varžovus išnaudoti pražangų limitus, dar iki pertraukos įgijo persvarą (2:1) – uždirbtą 6 metrų baudinį tiksliai atliko Tadas Karinauskas, o Robertas Poškus realizavo vieną iš dviejų 10 metrų baudinių.
Įsibėgėjus antrajai rungtynių pusei „Baltai“, po varžovų įžaisto kampinio, netyčia nukreipė kamuolį į savus vartus (2:2), o dar po poros minučių Simonas Jurkus suklaidinęs varžovą gražiu smūgiu išvedė „Saremą“ į priekį (3:2). Tačiau paskutines dešimt minučių geriau sužaidė daugiau patirties turintys „Baltai“ – Marius Anužis po kurio laiko išlygino rezultatą (3:3), o priešpaskutinę rungtynių minutę Robertas Poškus, gavęs perdavimą prie „Saremos“ baudos aikštelės, suklaidinęs varžovą ir apsisukdamas smūgiavęs kamuolį pasiuntė į vartų tolimąjį kampą (4:3).