Trečiadienį rezultatyvias pergales pasiekė "Klaipėdos Universitetas" ir "Gargždų Pramogos-Policijos-Asociacija"
I LygaKlaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 19 d.
„Klarksonas-Plikiai“–„Klaipėdos Universitetas“ 4:13 (1:7)
„Sportidus-KVK“–„GP-Policijos-Asociacija“ 6:11 (3:4)
Trečiadienį Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos antrojo turo rungtynėse tarpusavyje rungtyniavo praėjusio sezono finalininkės – „Klarksonas-Plikiai“ ir „Klaipėdos Universitetas“. Tikėtasi atkaklios kovos šioje dvikovoje, tačiau kaip ir finale, „Klaipėdos Universitetas“ greitai įgijo trijų įvarčių persvarą (3:0). Vėliau „Klarksonas-Plikiai“ nors ir nenusileido pagal smūgius į vartus, tačiau dar pirmajame kėlinyje greitomis kontratakomis „Klaipėdos Universitetas“ ir į varžovų vartus skriejusiais rikošetais dar labiau didino savo persvarą (7:1). Nelabai vaizdas aikštėje pasikeitė ir po pertraukos ir rezultatyviai žaidusioje „Klaipėdos Universiteto“ komandoje bent po įvartį įmušė visi aštuoni žaidėjai. Po pasiektos antrosios pergalės (13:4), „Klaipėdos Universitetas“ liko vienintelė komanda I-oje lygoje dar nepraradusi taškų.
Antroje vakaro dvikovoje „Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija“ beveik visą pirmąjį kėlinį vargo su „Sportidus-KVK“, nes tik įgijus persvarą, ją greitai panaikindavo „Sportidus-KVK“ rezultatyviausias žaidėjas Danas Kulišauskas. Tačiau sėkmingiau užbaigę pirmąjį kėlinį (4:3), „GP-Policijos Asociacijos“ žaidėjai antrajame kėlinyje per pirmas dešimt minučių spurtavo ir keturiais įvarčiais be atsako, įgijo net penkių įvarčių persvarą (8:3). Per likusį rungtynių laiką abi komandos žaidė gan atvirą futbolą ir po tris kartus pasiuntė kamuolį į varžovų vartus (11:6). Antroje rungtynių pusėje dominavusi „GP-Policijos Asociacija“ pasiekė pirmąją pergalę, o „Sportidus-KVK“ patyrė pirmąją nesėkmę.