Registracija Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžyboms ir pirmenybėms (papildyta užsiregistravusiomis komandomis)
Vykdoma komandų registracija Klaipėdos miesto salės futbolo sezonui – Taurės varžyboms ir pirmenybėms. Skirtingai nei ankstesniais sezonais, Taurės varžybos bus vykdomos prieš pirmenybes ir tai bus puiki galimybė komandoms pasiruošti artėjančioms pirmenybėms.
Taurės varžybų sistema, atsižvelgiant į užsiregistravusių komandų skaičių, bus pasirinkta per komandų vadovų susirinkimą, kuris vyks spalio 10 d. 18.00 val. jaunimo centro "Atviros Jaunimo Erdvės" patalpose (I. Simonaitytės g. 24, Klaipėda).

Per šį susirinkimą bus sprendžiami ir su 2019-2020 metų Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėmis susiję klausimai. Planuojama, kaip ir pernai pirmenybes vykdyti dvejose lygose.

Taurės varžybas numatoma vykdyti nuo spalio mėnesio vidurio iki lapkričio mėnesio vidurio, o pirmenybes – nuo lapkričio mėnesio vidurio iki kovo mėnesio pradžios.
Išsamesnė informacija ir komandų registracija e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593.

Komandos dalyvausiančios Taurės varžybose:
„Klaipėda City“,
"Plikiai-Rūgpienių kaimas"
"Klaipėdos FM"
"Port Mare"
FK „Žebenkštis“,
"Sarema"
„Klaipėda City B“,
FC "Suoliukas",
FK „Granata“,
"Kruopa"
"EDM Statyba-Sendvaris"
"Nautica"
„LCC Moose FC“,
"Vienuolikė",
"Memel"
"Elvitransa"

Komandos užsiregistravusios Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėms
I lyga
"Krantona",
„Klaipėda City“
„Klaipėdos Universitetas“
"Plikiai-Rūgpienių kaimas"
"Klaipėdos FM" (pageidauja dalyvauti II-oje lygoje)
"Port mare" (buvusi "Kelpa")
FK „Žebenkštis“ (pageidauja dalyvauti II-oje lygoje)
„Klaipėda City B“,

II lyga
FC "Suoliukas"
FK "Granata“
"Kruopa"
"Stogandra"
"Sparta"
"EDM Statyba-Sendvaris"
"Nautica"
„LCC Moose FC“
"Tobula Instaliacija-Baltai"
"Vienuolikė"
"KFA Akademija"
"Memel"
FK „VS-Jonušai“ (pageidauja dalyvauti I-oje lygoje)
"Mosėdis"
"Elvitransa"
FK "Giruliai"
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. FK JAKAI 3 4
3. KLAIPĖDOS FM 2 3
4. LCC MOOSE FC 3 3
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 5 12
2. FK VS-JONUŠAI 4 12
3. SPARTA 5 12
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 4 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 5 12
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 5 15
3. KLAIPĖDA CITY B 5 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai