Prieš prasidedant Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių antrajam etapui
Po sekmadienio rungtynių paaiškėjus visoms komandoms, kurios savo pogrupiuose užims pirmąsias keturias vietas bei pateks į pagrindinę grupę (D pogrupis) kitame etape, galime pažvelgti kurie rezultatai jau persikelia iš pirmojo etapo ir kokia turnyrinė padėtis naujai susiformavusiame 12 komandųpogrupyje. Iš pagrindinės grupės po antrojo etapo į atkrentamąsias varžybas pateks 8 komandos.

Žemesnes vietas pirmojo etapo A, B ir C pogrupiuose užėmusios komandos komandos tęs kovas "Mažosios Taurės grupėje" (E pogrupis).
"Mažosios Taurės" varžybose į atkrentamąsias rungtynes pateks pagrindinėje grupėje (D pogrupyje) 9-12 vietas užėmusios komandos ir E pogrupyje 1-4 vietas užėmusios komandos. Prie šių komandų vėliau dar prisijungs pagrindinėse varžybose ketvirtfinalių rungtynes pralaimėjusios komandos.

PAGRINDINĖS GRUPĖS IŠ PIRMOJO ETAPO PERKELIAMI REZULTATAI

KLAIPĖDA CITY - 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 24-16)
Klaipėdos Universitetas – Klaipėda City 6-5
FK VS-Jonušai – Klaipėda City 4-6
Sparta – Klaipėda City 6-13

KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 22-19)
Sparta – Klaipėdos Universitetas 10-6
Klaipėdos Universitetas – Klaipėda City 6-5
FK VS-Jonušai – Klaipėdos Universitetas 4-10

FK VS-JONUŠAI - 3 rungtynės, 3 taškai (įvarčiai 14-20)
Sparta – FK VS-Jonušai 4-6
FK VS-Jonušai – Klaipėda City 4-6
FK VS-Jonušai – Klaipėdos Universitetas 4-10

SPARTA - 3 rungtynės, 3 taškai (įvarčiai 20-25)
Sparta – Klaipėdos Universitetas 10-6
Sparta – FK VS-Jonušai 4-6
Sparta – Klaipėda City 6-13

NAUTICA - 3 rungtynės, 9 taškai (įvarčiai 20-10)
PortMare – Nautica 3-4
Nautica – Plikiai-Rūgpienių kaimas 7-6
FK Žebenkštis – Nautica 1-9

PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 22-14)
Plikiai-Rūgpienių kaimas – Port Mare 10-4
FK Žebenkštis - Plikiai-Rūgpienių kaimas 3-6
Nautica – Plikiai-Rūgpienių kaimas 7-6

PORTMARE - 3 rungtynės, 3 taškai (įvarčiai 17-16)
Plikiai-Rūgpienių kaimas – Port Mare 10-4
FK Žebenkštis – Port Mare 2-10
PortMare – Nautica 3-4

FK ŽEBENKŠTIS - 3 rungtynės, 0 taškų (įvarčiai 6-25)
FK Žebenkštis - Plikiai-Rūgpienių kaimas 3-6
FK Žebenkštis – Port Mare 2-10
FK Žebenkštis – Nautica 1-9

KRANTONA - 3 rungtynės, 9 taškai (įvarčiai 29-6)
Krantona – KFA Akademija 9-2
Krantona – Klaipėda City B 4-1
Krantona – Kruopa 3-16

KRUOPA - 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 19-25)
KFA Akademija – Kruopa 6-10
Klaipėda City B – Kruopa 3-6
Krantona – Kruopa 3-16

KLAIPĖDA CITY B - 3 rungtynės, 3 taškai (įvarčiai 15-12)
KFA Akademija – Klaipėda City B 2-11
Krantona – Klaipėda City B 4-1
Klaipėda City B – Kruopa 3-6

KFA AKADEMIJA - 3 rungtynės, 0 taškų (įvarčiai 10-30)
KFA Akademija – Klaipėda City B 2-11
Krantona – KFA Akademija 9-2
KFA Akademija – Kruopa 6-10



MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖS IŠ PIRMOJO ETAPO PERKELIAMI REZULTATAI

ELVITRANSA – 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 24-20)
Tobula Instaliacija-Baltai – Elvitransa 7-9
Elvitransa – Klaipėdos FM-2 9-6
FK Giruliai – Elvitransa 7-6
LCC Moose FC – Elvitransa (sausio 19 d.)

LCC MOOSE FC – 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 16-16)
LCC Moose FC - Tobula Instaliacija-Baltai 7-2
Klaipėdos FM-2 - LCC Moose FC 4-6
LCC Moose FC – FK Giruliai 3-10
LCC Moose FC – Elvitransa (sausio 19 d.)

FK GIRULIAI – 2 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 17-9)
LCC Moose FC – FK Giruliai 3-10
FK Giruliai – Elvitransa 7-6
FK Giruliai - Tobula Instaliacija-Baltai 9-5
Klaipėdos FM-2 – Giruliai (sausio 20 d.)

TOBULA INSTALIACIJA – 3 rungtynės, 3 taškai (įvarčiai 15-20)
LCC Moose FC - Tobula Instaliacija-Baltai 7-2
Tobula Instaliacija-Baltai – Elvitransa 7-9
Tobula Instaliacija-Baltai – Klaipėdos FM-2 6-4
FK Giruliai - Tobula Instaliacija-Baltai 9-5

KLAIPĖDOS FM-2 – 3 rungtynės, 0 taškų (įvarčiai 14-21)
Klaipėdos FM-2 - LCC Moose FC 4-6
Elvitransa – Klaipėdos FM-2 9-6
Tobula Instaliacija-Baltai – Klaipėdos FM-2 6-4
Klaipėdos FM-2 – Giruliai (sausio 20 d.)

FK GRANATA – 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 23-13)
FK Granata – FK Vienuolikė 4-6
FK Granata – Klaipėdos Policija 11-2
EDM Statyba-Sendvaris – FK Granata 5-8

EDM STATYBA-SENDVARIS – 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 21-15)
EDM Statyba-Sendvaris – Klaipėdos Policija 11-3
FK Vienuolikė – EDM Statyba-Sendvaris 4-5
EDM Statyba-Sendvaris – FK Granata 5-8

FK VIENUOLIKĖ – 3 rungtynės, 4 taškai (įvarčiai 12-11)
FK Granata – FK Vienuolikė 4-6
Klaipėdos Policija – FK Vienuolikė 2-2
FK Vienuolikė – EDM Statyba-Sendvaris 4-5

KLAIPĖDOS POLICIJA – 3 rungtynės, 1 taškas (įvarčiai 7-24)
EDM Statyba-Sendvaris – Klaipėdos Policija 11-3
Klaipėdos Policija – FK Vienuolikė 2-2
FK Granata – Klaipėdos Policija 11-2

FC SUOLIUKAS – 3 rungtynės, 7 taškai (įvarčiai 15-12)
Klaipėdos FM-1 – FC Suoliukas 3-3
FC Suoliukas – Memel 9-7
FC Suoliukas – FK Mosėdis 3-2

KLAIPĖDOS FM-1 – 3 rungtynės, 7 taškai (įvarčiai 21-9)
Klaipėdos FM-1 – FC Suoliukas 3-3
Klaipėdos FM-1 – Memel 8-4
FK Mosėdis – Klaipėdos FM 2-10

MEMEL – 3 rungtynės, 3 taškai (įvarčiai 15-19)
FC Suoliukas – Memel 9-7
FK Mosėdis – Memel 2-4
Klaipėdos FM-1 – Memel 8-4

FK MOSĖDIS – 3 rungtynės, 0 taškų (įvarčiai 6-17)
FK Mosėdis – Memel 2-4
FC Suoliukas – FK Mosėdis 3-2
FK Mosėdis – Klaipėdos FM 2-10



Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai