Prieš prasidedant Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių antrajam etapui |
Po sekmadienio rungtynių paaiškėjus visoms komandoms, kurios savo pogrupiuose užims pirmąsias keturias vietas bei pateks į pagrindinę grupę (D pogrupis) kitame etape, galime pažvelgti kurie rezultatai jau persikelia iš pirmojo etapo ir kokia turnyrinė padėtis naujai susiformavusiame 12 komandųpogrupyje. Iš pagrindinės grupės po antrojo etapo į atkrentamąsias varžybas pateks 8 komandos.
Žemesnes vietas pirmojo etapo A, B ir C pogrupiuose užėmusios komandos komandos tęs kovas "Mažosios Taurės grupėje" (E pogrupis).
"Mažosios Taurės" varžybose į atkrentamąsias rungtynes pateks pagrindinėje grupėje (D pogrupyje) 9-12 vietas užėmusios komandos ir E pogrupyje 1-4 vietas užėmusios komandos. Prie šių komandų vėliau dar prisijungs pagrindinėse varžybose ketvirtfinalių rungtynes pralaimėjusios komandos.
PAGRINDINĖS GRUPĖS IŠ PIRMOJO ETAPO PERKELIAMI REZULTATAI
KLAIPĖDA CITY - 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 24-16)
Klaipėdos Universitetas Klaipėda City 6-5
FK VS-Jonušai Klaipėda City 4-6
Sparta Klaipėda City 6-13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 22-19)
Sparta Klaipėdos Universitetas 10-6
Klaipėdos Universitetas Klaipėda City 6-5
FK VS-Jonušai Klaipėdos Universitetas 4-10
FK VS-JONUŠAI - 3 rungtynės, 3 taškai (įvarčiai 14-20)
Sparta FK VS-Jonušai 4-6
FK VS-Jonušai Klaipėda City 4-6
FK VS-Jonušai Klaipėdos Universitetas 4-10
SPARTA - 3 rungtynės, 3 taškai (įvarčiai 20-25)
Sparta Klaipėdos Universitetas 10-6
Sparta FK VS-Jonušai 4-6
Sparta Klaipėda City 6-13
NAUTICA - 3 rungtynės, 9 taškai (įvarčiai 20-10)
PortMare Nautica 3-4
Nautica Plikiai-Rūgpienių kaimas 7-6
FK Žebenkštis Nautica 1-9
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 22-14)
Plikiai-Rūgpienių kaimas Port Mare 10-4
FK Žebenkštis - Plikiai-Rūgpienių kaimas 3-6
Nautica Plikiai-Rūgpienių kaimas 7-6
PORTMARE - 3 rungtynės, 3 taškai (įvarčiai 17-16)
Plikiai-Rūgpienių kaimas Port Mare 10-4
FK Žebenkštis Port Mare 2-10
PortMare Nautica 3-4
FK ŽEBENKŠTIS - 3 rungtynės, 0 taškų (įvarčiai 6-25)
FK Žebenkštis - Plikiai-Rūgpienių kaimas 3-6
FK Žebenkštis Port Mare 2-10
FK Žebenkštis Nautica 1-9
KRANTONA - 3 rungtynės, 9 taškai (įvarčiai 29-6)
Krantona KFA Akademija 9-2
Krantona Klaipėda City B 4-1
Krantona Kruopa 3-16
KRUOPA - 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 19-25)
KFA Akademija Kruopa 6-10
Klaipėda City B Kruopa 3-6
Krantona Kruopa 3-16
KLAIPĖDA CITY B - 3 rungtynės, 3 taškai (įvarčiai 15-12)
KFA Akademija Klaipėda City B 2-11
Krantona Klaipėda City B 4-1
Klaipėda City B Kruopa 3-6
KFA AKADEMIJA - 3 rungtynės, 0 taškų (įvarčiai 10-30)
KFA Akademija Klaipėda City B 2-11
Krantona KFA Akademija 9-2
KFA Akademija Kruopa 6-10
MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖS IŠ PIRMOJO ETAPO PERKELIAMI REZULTATAI
ELVITRANSA 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 24-20)
Tobula Instaliacija-Baltai Elvitransa 7-9
Elvitransa Klaipėdos FM-2 9-6
FK Giruliai Elvitransa 7-6
LCC Moose FC Elvitransa (sausio 19 d.)
LCC MOOSE FC 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 16-16)
LCC Moose FC - Tobula Instaliacija-Baltai 7-2
Klaipėdos FM-2 - LCC Moose FC 4-6
LCC Moose FC FK Giruliai 3-10
LCC Moose FC Elvitransa (sausio 19 d.)
FK GIRULIAI 2 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 17-9)
LCC Moose FC FK Giruliai 3-10
FK Giruliai Elvitransa 7-6
FK Giruliai - Tobula Instaliacija-Baltai 9-5
Klaipėdos FM-2 Giruliai (sausio 20 d.)
TOBULA INSTALIACIJA 3 rungtynės, 3 taškai (įvarčiai 15-20)
LCC Moose FC - Tobula Instaliacija-Baltai 7-2
Tobula Instaliacija-Baltai Elvitransa 7-9
Tobula Instaliacija-Baltai Klaipėdos FM-2 6-4
FK Giruliai - Tobula Instaliacija-Baltai 9-5
KLAIPĖDOS FM-2 3 rungtynės, 0 taškų (įvarčiai 14-21)
Klaipėdos FM-2 - LCC Moose FC 4-6
Elvitransa Klaipėdos FM-2 9-6
Tobula Instaliacija-Baltai Klaipėdos FM-2 6-4
Klaipėdos FM-2 Giruliai (sausio 20 d.)
FK GRANATA 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 23-13)
FK Granata FK Vienuolikė 4-6
FK Granata Klaipėdos Policija 11-2
EDM Statyba-Sendvaris FK Granata 5-8
EDM STATYBA-SENDVARIS 3 rungtynės, 6 taškai (įvarčiai 21-15)
EDM Statyba-Sendvaris Klaipėdos Policija 11-3
FK Vienuolikė EDM Statyba-Sendvaris 4-5
EDM Statyba-Sendvaris FK Granata 5-8
FK VIENUOLIKĖ 3 rungtynės, 4 taškai (įvarčiai 12-11)
FK Granata FK Vienuolikė 4-6
Klaipėdos Policija FK Vienuolikė 2-2
FK Vienuolikė EDM Statyba-Sendvaris 4-5
KLAIPĖDOS POLICIJA 3 rungtynės, 1 taškas (įvarčiai 7-24)
EDM Statyba-Sendvaris Klaipėdos Policija 11-3
Klaipėdos Policija FK Vienuolikė 2-2
FK Granata Klaipėdos Policija 11-2
FC SUOLIUKAS 3 rungtynės, 7 taškai (įvarčiai 15-12)
Klaipėdos FM-1 FC Suoliukas 3-3
FC Suoliukas Memel 9-7
FC Suoliukas FK Mosėdis 3-2
KLAIPĖDOS FM-1 3 rungtynės, 7 taškai (įvarčiai 21-9)
Klaipėdos FM-1 FC Suoliukas 3-3
Klaipėdos FM-1 Memel 8-4
FK Mosėdis Klaipėdos FM 2-10
MEMEL 3 rungtynės, 3 taškai (įvarčiai 15-19)
FC Suoliukas Memel 9-7
FK Mosėdis Memel 2-4
Klaipėdos FM-1 Memel 8-4
FK MOSĖDIS 3 rungtynės, 0 taškų (įvarčiai 6-17)
FK Mosėdis Memel 2-4
FC Suoliukas FK Mosėdis 3-2
FK Mosėdis Klaipėdos FM 2-10
|
|
|
|
|
|