LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių I-ojo turo rezultatai ir statistika
2016 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės prasidėjo balandžio 30 d.

"Džiugas B" - "Akmenės Cementas" 2:1 (2:1) ĮVARČIŲ VIDEO
Pirmosios į kovą stojo komandos Telšiuose, kur „Džiugo B“ ekipa rungtyniavo su Akmenės FK „Akmenės Cementas“ komanda. Šeimininkai greitai įgijo persvarą po Deivido Augustinavičiaus įvarčio, o įpusėjus kėliniui po puikios atakos Benjaminas Kleinas padvigubino „Džiugo B“ persvarą (2:0). Varžovams netrukus pavyko sušvelninti atsilikimą, kai šeimininkų vartininkas savoje baudos aikštelėje paėmė į rankos savų gynėjų paspirtą kamuolį ir po laisvo smūgio įžaisto kamuolio Mantas Kurapatkino smūgiuotas kamuolys rikošetu įriedėjo į „Džiugo B“ ekipos vartų kampą.
Antrajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas ir komandos turėjo progų pakeisti rezultatą, tačiau žaidėjams daugiau pasižymėti nepavyko ir „Džiugas B“ pirmasis įsirašė pirmus tris taškus.

FK "Širvėna" - ŠSPC "Radviliškis" 1:3 (1:2)
Vėliau šeštadienį dvejos rungtynės vienu metu prasidėjo Biržuose ir Pakruojyje. „Širvėnos“ ir ŠSPC „Radviliškio“ rungtynėse pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai po Manto Gasiūno įvarčio (1:0), bet dar iki pertraukos ŠSPC „Radviliškio“ komanda Deivido Dargužo ir Tomo Laurenčiko įvarčiais ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai (2:1).
Antroje rungtynių pusėje antruoju savo įvarčiu Tomas Laurenčikas įtvirtino svečių pirmąją pergalę rezultatu 3:1.

FC "Pakruojis" - "Atlantas B" 2:2 (1:1)
Tuo tarpu Pakruojyje vyko atkakli ir permaininga kova tarp pirmenybių favoritų FC „Pakruojo“ ir „Atlanto B“ komandų. Dvyliktąją rungtynių minutę po Roko Gedmino įvarčio „Atlanto“ dubleriai pusę kėlinio pirmavo (1:0), bet artėjant pertraukai šeimininkai Donato Strockio tiksliu smūgiu išlygino rezultatą (1:1).
Tik prasidėjus antrajai rungtynių pusei Rokas Gedminas antruoju savo įvarčiu dar kartą išvedė „Atlantą B“ į priekį (2:2), bet FC „Pakruojis“ po kelių minučių uždirbo 11 baudinį, kurį sėkmingai realizavo legionierius Andrei Arochka (2:2). Per likusį rungtynių laiką rezultatas nepakito ir buvo užfiksuotos pirmosios lygiosios (2:2) pirmenybėse.

"Gargždų Pramogos-Ąžuolas" - "Babrungas" 3:0 (3:0) ĮVARČIŲ VIDEO
Vakarop dar vienos pirmojo turo rungtynės prasidėjo Gargžduose, kur „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ priėmė jauną Plungės „Babrungo“ vienuolikę. Gargždiškiai jau pirmąja ataka uždirbo 11 m. baudinį, kurį be priekaištų atliko Giedrius Ratkus (1:0). Greitai įgiję persvarą šeimininkai be didelės įtampos pirmajame kėlinyje ją sugebėjo ir padidinti – 16-ąją minutę Simonas Jurkus įvarčiu užbaigė vieną iš atakų (2:0), o prieš pat pertrauką gargždiškių greita kontrataka buvo baigta Roberto Malakausko išsiveržimu vienam prieš vartininką ir trečiuoju komandos įvarčiu (3:0).
Antroje rungtynių pusėje plungiškiai kiek išlygino žaidimą, bet savų atakų įvarčiais užbaigti nesugebėjo ir turėjo pripažinti „Gargždų Pramogos- Ąžuolo“ pergalę rezultatu 3:0.

FK "Koralas" - "Juventa-99" 3:0 (be žaidimo)
Penktoji turo dvikova neįvyko, nes Šiaulių „Juventa-99“, likus dienai iki rungtynių su „FK „Koralu“, informavo, kad neatvyks į rungtynes ir jai buvo buvo įskaitytas pralaimėjimas 0:3 be žaidimo.