Įvarčių gausa pirmajame kėlinyje palankesnė buvo "Širvėnos" komandai, "Koralas" pergalę pasiekė po rezultatyvaus žaidimo pirmoje rungtynių pusėje
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Birželio 5 d.
6 turas
„Širvėna“ – "Babrungas“ 3:2 (3:2)
Sekmadienį Biržuose savo pernykštį žaidimą vis labiau atgaunanti „Širvėnos“ komanda priėmė Plungės „Babrungo“ komandą. Visi šių rungtynių įvarčiai buvo įmušti įpusėjus pirmajam kėliniui per tryliką minučių. Šeimininkai į priekį išsiveržė po Donato Paulausko įvarčio (1:0), dar po poros minučių Gailius Lansbergas padvigubino „Širvėnos“ persvarą (2:0). Tačiau netrukus biržiečiai įmušdami įvartį į savus vartus sumažino savo persvarą iki minimumo (2:1). Netrukus Gailius Lansbergas savo antruoju įvarčiu vėl sugrąžino „Širvėnos“ turėtą persvarą (3:1), kurią prabėgus vos penkioms minutėms „Babrungo“ žaidėjas Edvinas Mickevičius vėl sumažino perpus (3:2). Taip per trumpą laiką įmušusios net penkis įvarčius, vėliau komandos per likusį laiką pasižymėti nesugebėjo ir „Širvėna“ pasiekė antrąją pergalę šių metų pirmenybėse.

"Koralas" - "Džiugas B" 4:0 (4:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO
Greiti įvarčiai krito ir paskutinėse turo rungtynėse Klaipėdoje. „Džiugas B“ nesužaidus nei dviejų minučių pasiuntė kamuolį į savus vartus, vėliau „Koralo“ komandos žaidėjas Ernestas Alekna per kelias minutes įmušė du įvarčius ir klaipėdiečių komandos persvara per pirmas penkioliką minučių šoktelėjo iki trijų įvarčių (3:0). Ne gana to svečiai nesužaidus nei pusvalandžio sugebėjo dar kartelį pasiųsti kamuolį į savus vartus po prie jų vartų pakelto kampinio ir „Koralas“ jau pirmavo (4:0). Greitai įgijusi keturių įvarčių persvarą „Koralo“ komanda savo žaidimą puolime kiek sulėtino bei pakeisti rezultato nebesugebėjo iki pat finalinio teisėjo švilpuko.
Trečioji „Koralo“ komandos pergalė leido po šio turo įsitvirtinti trečioje vietoje.