LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių VII-ojo turo anonsas
Šią savaitę futbolo gerbėjų lauks LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių VII-ojo turo dvikovos.
Turas prasidės ketvirtadienį Gargžduose, kur 20.00 val. miesto stadione susitiks savąjį žaidimą atgaunanti „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ komanda ir į pergalių kelią sugrįžęs Klaipėdos „Koralas“.
Penktadienį vakare 19.30 val. vyks rungtynės Šiauliuose, kur „Juventa-99“ savajame stadione rungtyniaus su tris pergales paeiliui pasiekusiu Klaipėdos „Atlantu B“.
Nuo pirmaujančio trejetuko neatsilikti bandančios „Akmenės Cemento“ ir Biržų „Širvėnos“ komandos tarpusavyje rungtyniaus šeštadienį 12.00 val. Naujojoje Akmenėje.
Turnyrinėje lentelėje kiek žemyn smuktelėjęs Plungės „Babrungas“ šeštadienį popiet 15.00 val. savajame stadione sieks pasipriešinti jau penkis turus neklumpančiam FC „Pakruojui“.
Dar vienerios šio turo rungtynės tarp Telšių „Džiugo B“ ir „ŠSPC-Radviliškis“ komandų nukeltos į pirmojo rato pabaigą, nes šios komandos šį savaitgalį žais LFF Taurės varžybų III-ojo etapo rungtynes.

Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0