FK "Koralas" įveikė "Meglar" ekipą ir pakilo į ketvirtąją poziciją
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugsėjo 9 d.
„Meglar“ – „Koralas" 3:4 (0:1)
Pergalę prieš "Titanic" iškovojusi "Kruopa kyla iš "iškritimo zonos", "Sarema" sunkioje kovoje įveikė "Klaipėda City" ekipą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 8 d.
„Kruopa“ – „Titanic“ 6:4 (2:1)

„Sarema“ – „Klaipėda City“ 3:1 (1:0)
"KKT" komandos "įvarčių lietus" lietingose rungtynėse su "Rosa"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 7 d.
„Rosa“ - "KKT" 1:8 (0:4) ĮVARČIŲ VIDEO
"AGRpakas-Sendvaris" įsitvirtina penktoje pozicijoje
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 7 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Vakarų frontas“ 5:1 (3:1)
"Baltai" emocingoje dvikovoje įveikė "Babrungą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 6 d.
„Baltai“ - "Babrungas" 5:0 (1:0) VIDEO
"Pramogos SC-Taškas" - kitame etape, FK "Šilutė" ir FK "Koralas" iškrito iš tolimesnės kovos
LFF Taurės varžybose jau sužaistos visos III-ojo etapo rungtynės, kuriose rungtyniavo ir Klaipėdos regiono komandos. Kiek anksčiau Gargždų „Pramogos SC-Taškas“ Vilniuje tik po baudinių serijos 4:1 (pagindinis ir pratęsimo laikas 2:2) nugalėjo Vilniaus „Olimpijos“ komandą ir pateko į ketvirtąjį etapą.
FK „Šilutė“ komandai nepavyko peržengti šio etapo, nes teko susigrumti su, ko gero, pajėgiausia šio etapo komanda FK „Panevėžiu“ ir išvykoje buvo pralaimėta rezultatu 1:3.
Klaipėdos FK „Koralas“ savoje aikštėje susitiko su LFF II lygos Rytų zonoje rungtyniaujančia Visagino FK „Visaginas“ komanda ir pralaimėjo dvikovą rezultatu 0:2.
Rugsėjo 10 d. bus traukiami LFF Taurės varžybų ketvirtojo etapo burtai.
Pateikiame III-ojo etapo visų rungtynių rezultatus.
Lyderę besivejančios "Uosto Direkcijos" ir "Klaipėdos Universiteto" ekipos ketvirtadienį pasiekė pergales
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 3 d.
„Uosto Direkcija“ – „Kruopa“ 10:2 (5:0)

„Klaipėdos Universitetas“ – „AGRpakas-Sendvaris“ 4:2 (3:1)
"Miško Pasaka" antrąkart sezone įveikė FC "Suoliuką" ir užsitikrino II-os lygos pirmąją poziciją
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugsėjo 3 d.
FC „Suoliukas“ – „Miško Pasaka" 1:3 (0:1) FOTO
Rezultatyvioje dvikovoje "Klarksonas-Sakuona" įmušė dvigubai daugiau nei "Rosa"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 2 d.
„Klarksonas-Sakuona“ - "Rosa" 6:3 (1:0) VIDEO APŽVALGA
"Titanic" ekipa sužaidė lygiosiomis su lydere "Sarema", "Sparta" privertė "Vakarų Frontą" patirti penkioliktą nesėkmę
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 2 d.
„Sarema“ – „Titanic“ 3:3 (3:3)

„Vakarų Frontas“ – „Sparta“ 1:3 (1:0)
Lyderių dvikovoje solidi "Saremos" pergalė
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 1 d.
„Sarema“ - FK "Koralas" 4:0 (3:0) VIDEO APŽVALGA
Puslapis 98 iš 126 << < 95 96 97 98 99 100 101 > >>
Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>