Dramatiškoje rungtynių pabaigoje FK "Šilutė" per pridėtą rungtynių laiką ir praleido įvartį, ir įmušė
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
2 turas
Birželio 20 d.
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" - Šilutės FK "ŠILUTĖ" 1-1 (0-0)

Du tikslius smūgius į buvusios komandos vartus pasiuntęs Vladislav Kučerov, "KFA-FC Neptūnas" komandai leido atidaryti savo taškų sąskaitą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2 turas
Birželio 19 d.
"KFA-FC NEPTŪNAS" - "KLAIPĖDA CITY" 2-2 (1-2)

Antrajame kėlinyje įsižaidę "Nautica-Atlanto veteranai" neleido "Kruopai" iškovoti pirmųjų taškų
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
2 turas
Birželio 18 d.
"KRUOPA" - "NAUTICA-ATLANTO VETERANAI" 2-3 (1-0)

Pirmosios lygiosios šio sezono pirmenybėse užfiksuotos tarp "Port Mare" ir "EDM Statyba-Sendvaris" ekipų
2 turas
"PORT MARE" - "EDM STATYBA-SENDVARIS" 1-1 (1-1)

FK "Šilutė", FK "Rosa", FC "Neptūnas" ir FK "Atlantas" neįveikė LFF Taurės varžybų pirmojo etapo, "Minija" iškovojo teisę rungtyniauti antrajame etape
LFF Taurės varžybų 1-asis etapas
Birželio 16 d.
Šilutės FK "ŠILUTĖ" - Telšių "DŽIUGAS" 1-3 (0-0)

Vilniaus FM "ATEITIS" - Kretingos "MINIJA" 0-4 (0-3)

Birželio 17 d.
Tauragės FK "TAURAS" - Klaipėdos "ROSA" 4-0 (1-0)

Kazlų Rūdos "ŠILAS" - Klaipėdos "NEPTŪNAS" 5-1 (2-1)

Utenos "UTENIS" - Klaipėdos "ATLANTAS" 1-1 (1-1, baudiniai 4-2)

Sekmadienį startuoja XIX-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Sekmadienį startuoja XIX-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras, kuriame dalyvaus 8 komandos ir atkrentamųjų varžybų principu kovos dėl turnyro nugalėtojų vardo bei prizinių vietų.

Ketvirtfinalio poros (rungtynės žaidžiamos Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštėje):
Birželio 21 d. 20.00 val. - FK „VS-Jonušai“ - „EDM Statyba-Sendvaris“
Birželio 22 d. 20.15 val. - „Klaipėda City“ - „Neptūnas B“;
Birželio 24 d. 17.00 val. - „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ - „Klaipėdos FM-2004-1“;
Birželio 25 d. 11.00 val. - „Rosa B“ - „Klaipėdos FM-2004-2“

FK "Sokeriui" įveikus "Memel" ekipą, veteranų 8x8 futbolo pirmenybėse nebeliko taškų nepraradusių komandų
2 turas
FK "SOKERIS" - "MEMEL" 3-2 (2-1)

Antrose rungtynėse FK "Pliusas"reabilitavosi po nesėkmingo debiuto, įveikdamas "Feliūgos" komandą
2 turas
FK "PLIUSAS" - "FELIŪGA" 3-2 (1-0)

Antrasis veteranų (35+) pirmenybių turas prasidėjo "EDM Statybos-Sendvario" pergale prieš "Danės perlo" ekipą
2 turas
"DANĖS PERLAS" - "EDM STATYBA-SENDVARIS" 2-4 (1-2)

Antroji paeiliui FK "Mosėdis" komandos pergalė, FK "VS-Jonušai" antrajame kėlinyje įtikinamai nugalėjo "Vakarų Frontą"