"Juventa-99" rungtyniavo su varžyboms neregistruotu žaidėju, "Atlantui B" įskaitoma pergalė rezultatu 3:0
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 24 d.
12 turas
"Atlantas B" - "Juventa-99" 3:0 ("Juventos-99" komandai įskaitytas pralaimėjimas 0:3, nes "Juventos-99" rungtyniavo į rungtynių protokolą neįrašytas žaidėjas). (Žaistas rungtynes "Atlantas B" laimėjo rezultatu 2:1 (2:0))
Prieš prasidedant rungtynėms"Juventos-99" komandos vadovams buvo nurodyta rungtyniauti tik su į protokolą įrašytais žaidėjais, tačiau jie nusprendė į aikštę išleisti ir į rungtynių protokolą neįrašytą žaidėją Dalių Kišlą, kuris "Juventos-99" komandoje rungtyniavo pirmoje sezono pusėje, bet liepos mėnesį perėjo į Wisbech Town futbolo klubą.
Pagal LFF varžybų nuostatus į protokolą neįrašytas asmuo negali dalyvauti rungtynėse, o komandai pažeidusiai šią nuostatą įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:3.
"Juventa-99" futbolo klubui pateikus apeliaciją, ją nagrinės LFF Drausmės komitetas.


Lyderių kovoje "Klaipėda City" įveikė "Saremą", "EDM Statybą-Sendvaris" laimėjo dvikovą prieš turnyrinės lentelės kaimyną "Titanic"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 24 d.
10 turas
"Klaipėda City" - "Sarema" 4:2 (4:0)

"EDM Statyba-Sendvaris" - "Titanic" 3:0 (1:0)

"Miško Pasaka" - "KU-Viskas Futbolui" 0:3 (b.ž.)


Tik septyniese žaidę FC "Suoliuko" žaidėjai nugalėjo "Kretingos Grūdų" komandą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 23 d.
10 turas
"Kretingos Grūdai" - FC "Suoliukas" 2:4 (1:1)


I-os lygos komandų dublerių dvikovoje "Banga B" laimėjo Klaipėdoje
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Rugpjūčio 22 d.
12 turas
"Koralas B" - "Banga B" 1:3 (0:2)


"Koralas-Tobula Instaliacija" laimėjo prieš FK "Granatą", "Nauticos" ganėtinai lengva pergalė prieš "Spartą", "Agluonos" pergalė permainingoje kovoje
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 22 d.
"Koralas-Tobula Instaliacija" - FK "Granata" 4:2 (1:0)

"Nautica" - "Sparta" 7:1 (4:1)

"Agluona" - "Meglaras" 3:1 (0:1)


Lyderė "Sakuona-Rūgpienių kaimas" devynių įvarčių persvara nugalėjo "EDM Statybą-Sendvaris" komandą
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Rugpjūčio 21 d.
11 turas
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "EDM Statyba-Sendvaris" 9:0 (4:0)


18-ajame ture "Vakarų Frontas", FK "Jakai" ir "Kruopa" komandų pergalės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 21 d.
"Vakarų Frontas" - "Futbolo mokykla" 4:2 (2:1)

"Memel" - FK "Jakai" 2:5 (0:2)

"Adrijus" - "Kruopa"0:4 (0:1)


FK "Šilalė" savoje aikštėje įveikė "Saremos" komandą, "Baltai" nepasipriešino "Koralo B" jaunimui
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Rugpjūčio 20 d.
11 turas
FK "Šilalė" - "Sarema" 1:0 (1:0)

"Baltai" - "Koralas B" 1:8 (0:4)


"Babrungo" nuo pralaimėjimo SC-FK "Akmenės Cementui" negelbėjo net pirmieji du įvarčiai, "Juventa-99" savoje aikštėje nusileido "Minijai"
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 19 d.
11 turas
"Babrungas" – SC-FK "Akmenės Cementas" 2:3 (2:1)

"Juventa-99" – „Minija“ 1:2 (0:2)


"Sparta" atsirevanšavo turnyrinės lentelės kaimynui "Vakarų Frontui"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 18 d.
"Sparta" - "Vakarų Frontas" 3:1 (0:0)

Puslapis 109 iš 214 << < 106 107 108 109 110 111 112 > >>
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - PORT MARE

21.10
6 turas
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 5 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
4. PORT MARE 4 10
5. KFA-FC NEPTŪNAS 5 10
6. FK SMK 6 9
7. FK MOSĖDIS 6 9
8. FC "SUOLIUKAS" 4 7
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 7
10. FK "GRANATA" 5 6
11. NAUTICA 5 6
12. FELIŪGA 5 3
13. FK PLIUSAS 6 3
14. VAKARŲ FRONTAS 5 0
15. NEWLINK.LT 4 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 5 9
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015