"Klaipėda City" vienuolikė rimčiau nepasipriešino "Banga B" ekipai, "EDM Statyba-Sendvaris" informavo, kad nesurinks komandos dvikovai Šilalėje
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Liepos 5 d.
9 turas
"Klaipėda City" - "Banga B" 0:7 (0:4)

Nukeltos iš 8 turo
FK "Šilalė" - "EDM Statyba-Sendvaris" 3:0 (b.ž.)
"EDM Statyba-Sendvaris" komandos vadovai informavo, kad neišvyks į liepos 6 d. (ketvirtadienį) suplanuotas rungtynes, nes nesurenka komandos ir šiai komandai įskaitomas pralaimėjimas be žaidimo.
Tryliktasis turas prasidėjo "Nauticos" pergale prieš "Adrijus" ekipą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Liepos 5 d.
"Nautica" - "Adrijus" 5:3 (3:1)
Kretingoje "Atlantas B" nutraukė "Minijos" trijų pergalių seriją
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Liepos 4 d.
9 turas
"Minija" - "Atlantas B" 0:1 (0:1)
"Sparta" sugrįžo į pergalių kelią, "Agluona" ir "Koralas-Tobula Instaliacija" pasidalino po tašką, "Vienuolikė-Elvitransa" turėjo vargo su "Memel"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Liepos 4 d.
"Sparta" - "Futbolo mokykla" 9:1 (4:1)

"Agluona" - "Koralas" 2:2 (0:1)

"Vienuolikė-Elvitransa" - "Memel" 4:2 (2:1)
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" pranoko "Koralą B",emocingos "Saremos" ir "Kretingos Grūdų" lygiosios bei "Baltų" ir "Sendvario" įvarčių lietus
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Liepos 3 d.
Nukeltos iš 4 turo
"Koralas B" - "Sakuona-Rūgpienių kaimas" 2:3 (1:1)

8 turas
"Sarema" - "Kretingos Grūdai" 1:1 (1:0)

9 turas
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Baltai" 6:6 (2:3)
FK "Jakai" ir toliau nesustabdomi, "Kruopa" tik antroje rungtynių pusėje, o "Nautica" tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergales
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Liepos 3 d.
"Meglaras" - FK "Jakai" 1:6 (0:3)

"Kruopa" - "Granata" 6:3 (1:2)

"Vakarų Frontas" - "Nautica" 1:4 (0:1)

Aštuntas turas baigėsi nesunkia "Gargždų Pramogos-SC" komandos pergale prieš "Babrungą"
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Liepos 2 d.
8 turas
"Gargždų Pramogos-SC" - "Babrungas" 4:0 (2:0)
"Atmosfera" pirmojo rato kovas baigė pralaimėjimu savo aikštėje prieš SC-FK "Akmenės Cementą"
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Liepos 1 d.
8 turas
"Atmosfera" - SC-FK "Akmenės Cementas" 0:2 (0:2)
Dukart atsilikinėjęs "Atlantas B" sužaidė lygiosiomis su FA "Šiauliai" komanda
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Birželio 30 d.
8 turas
"Atlantas B" - FA"Šiauliai" 2:2 (0:1)
"Kruopa" įsižaidė tik praleidusi tris įvarčius, FK "Granata" vejasi pirmąjį septintuką, "Agluona" sulaukė pirmosios pergalės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Birželio 30 d.
"Futbolo mokykla" - "Kruopa" 5:9 (3:5)

FK "Granata" - "Meglaras" 3:1 (1:0)

"Memel" - "Agluona" 1:2 (1:1)
Trečiąją pergalę paeiliui "Minija" pasiekė nugalėjusi "Babrungą"
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Birželio 29 d.
Nukelta iš 4 turo
"Minija" - "Babrungas" 3:0 (1:0)
Puslapis 2 iš 92 < 1 2 3 4 5 > >>
Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3