Po pergalių "Sparta" ir FC "Suoliukas" komandos savo grupėse pakilo į trečiąsias vietas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 14 d.
5 turas
A pogrupis
"Memel" - FC "Suoliukas" 3:10 (2:4)

B pogrupis
"Sparta" - "Meglaras-Danės Perlas" 7:1 (4:1)
Kviečiame į „Kalėdų futbolo šventę“
Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija gruodžio 22 d. kviečia į „Kalėdų futbolo šventę“, kuri bus 2018-ųjų metų visų varžybų baigiamasis akcentas ir džiugiomis nuotaikomis pasitiksime didžiąsias metų šventes.

Šventėje apdovanosime metų geriausiuosius, pagerbsime Klaipėdos regiono futbolui nusipelniusius asmenis bei galėsite džiaugtis įvairiomis kitomis atrakcijomis.

Šventinėje programoje numatytos rungtynės tarp Gargždų „Bangos“ ir „Klaipėdos“ merginų komandų, o renginio „vinis“ - dvikova tarp Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių „I-os lygos rinktinės“ ir „II-os lygos rinktinės“. Šias rinktines patikėta suburti atitinkamų lygų atrinktiems komandų vadovams, apie kuriuos informuosime artimiausiu metu.

Tad gruodžio 22 d. 15.00 val. lauksime Jūsų futbolo šventėje, kuri įvyks Didžiojoje salėje (Taikos pr. 61a, Klaipėda).
II lygos B pogrupyje "Klaipėda City B" pasiekė svarbią pergalę, o "Klaipėdos Uostas" tęsia dominavimą žengdamas be suklupimų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 13 d.
5 turas
B pogrupis
"Klaipėda City B" - "Nautica" 4:2 (1:1)

"Klaipėdos Uostas" - "Klaipėdos Policija" 14:4 (4:4)
Priimti du nauji KLFF nariai - viešoji įstaiga Futbolo klubas „Granata“ ir viešoji įstaiga Futbolo klubas „Gintaras“
Gruodžio 12 d. įvyko Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos Valdybos posėdis, kurio metu į KLFF narius priimti du futbolo klubai – viešoji įstaiga Futbolo klubas „Granata“ ir viešoji įstaiga Futbolo klubas „Gintaras“.

Į KLFF narius priimto futbolo klubo „Granata“ komandos dalyvauja LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse, eilę metų rungtyniauja Klaipėdos miesto 8x8 ir salės futbolo pirmenybėse.

Palangos futbolo klubas „Gintaras“ vykdo futbolo treniruotes bei dalyvauja varžybose su įvairaus amžiaus vaikų komandomis, šiais metais suburta moterų futbolo komanda.

Per Valdybos posėdį buvo sprendžiama dėl VšĮ „Atlanto“ futbolo klubas“ ir VšĮ Klaipėdos futbolo klubas “Koralas“ narysčių. Dėl abiejų futbolo klubų pradelstų įsiskolinimų KLFF Valdyba nusprendė pritaikyti vieną iš KLFF įstatų 3.8 punkte numatytų nuobaudų – narystės iki 2019 m. sausio 15 d. (arba iki įsiskolinimo padengimo, jei jis bus padengtas anksčiau) sustabdymą, o jei futbolo klubai nepadengs įsiskolinimų iki 2019 m. sausio 15 d., bus svarstoma dėl pašalinimo iš KLFF narių.
"Klaipėdos Universiteto" ekipa išplėšė dramatišką pergalę prieš pirmus taškus praradusią "Klaipėda City" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 12 d.
5 turas
"Klaipėdos Universitetas" - "Klaipėda City" 4:3 (0:1)
"Kelpa" tik per didelius vargus laimėjo prieš "Atviros Jaunimo Erdvės" žaidėjus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 11 d.
5 turas
"Kelpa" - "Atviros Jaunimo Erdvės" 4:3 (2:2)
"Stogandra" komandos penktoji pergalė paeiliui
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 11 d.
5 turas
A pogrupis
"Agluona-Garant Group" - "Stogandra" 1:7 (0:4)
Po penkių rungtynių "Krantona" išlaikė šimptaprocentinį taškų kraitį, nors antrajame kėlinyje FK "Žebenkštis" iki minimumo buvo sumažinusi atsilikimą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 10 d.
5 turas
"Krantona" - FK "Žebenkštis" 6:4 (4:1)
II lygoje pirmadienį įvarčiai liejosi laisvai, o pergales pasiekė "Kruopa" ir "KFA Akademija-Dituva"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 10 d.
5 turas
A pogrupis
"Kruopa" - "Atviros Jaunimo Erdvės B" 13:6 (8:3)

"EDM Statyba-Sendvaris - "KFA Akademija-Dituva" 9:11 (5:5)
Pirmosios pergalės siekusių komandų dvikovą laimėjo "Sarema", "Klaipėda City" tik per pasutines penkias minutes palaužė "Kelpos" komandos pasiprišinimą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 9 d.
4 turas
"Atviros Jaunimo Erdvės" - "Sarema" 3:7 (1:3)

"Klaipėda City" - "Kelpa" 8:5 (3:1)
Pirmąją pergalę "Tobula Instaliacija-Baltai" pasiekė prieš "Meglaras-Danės perlas" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 9 d.
4 turas
B pogrupis
"Meglaras-Danės perlas" - "Tobula Instaliacija-Baltai" 5:13 (2:6)
Puslapis 2 iš 144 < 1 2 3 4 5 > >>

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>