"Kruopa" išlieka nepraradusi taškų, "Memel" laimėjo principinę ir bekompromisinę dvikovą prieš FK "Mosėdį"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Lapkričio 26 d.
C pogrupis
"KFA-Akademija" - "Kruopa" 6:10 (2:7)

FK "Mosėdis" - "Memel" 2:4 (2:3)
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" ir "Klaipėda City B" pasiekė pergales, kurios didelė tikimybė bus svarbios ir kitame etape
Lapkričio 25 d.
B pogrupis
FK "Žebenkštis" - "Plikiai-Rūgpienių kaimas" 3-6 (0-2)

C pogrupis
"Klaipėda City B" - FC "Suoliukas" 6-4 (1-1)
Mr. Golas-2019 žaidynių U-14 amžiaus grupės Žemaitijos regiono finalas Klaipėdoje
Pirmadienį Klaipėdoje įvyko „Mr. Golas-2019“ žaidynių U-14 amžiaus grupės Žemaitijos regiono finalas, kuriame Gargždų "Kranto" pagrindinė mokyklos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos, Viekšnių gimnazijos, Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos ir Klaipėdos Vitės progimnazijos komandos varžėsi dėl trijų kelialapių į Lietuvos superfinalą.

Sėkmingiausiai sekėsi visas keturias pasiekusiai Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijai ir šiame finale užėmusiai pirmąją vietą.

Paskutinėje dvikovoje tarp Klaipėdos Vitės progimnazijos ir Viekšnių gimnazijos sprendėsi, kam atiteks antroji vieta ir Klaipėdos Vitės progimnazija paskutinę rungtynių minutę įmuštu įvarčiu užsitikrino pergalę bei iškovojo antrąją vietą. Trečiasis kelialapis atiteko dvi pergales pasiekusiai Viekšnių gimnazijai.

Svarbi "Gargždų Pramogos" komandos pergalė Jonavoje
LFF salės futbolo A lyga
Lapkričio 24 d.
5 turas
Jonavos "Vikingai" - "Gargždų Pramogos" 1:4 (1:2)
Sekmadienį antrojo turo ketverios rungtynės
A pogrupis
"Tobula Instaliacija-Baltai" - "Sparta" 4-5 (2-2)

B pogrupis
FK "Vienuolikė" - "Nautica" 2-10 (0-4)

"PortMare" - FK "Granata" 6-2 (3-2)

C pogrupis
"Krantona" - "KFA-Akademija" 9-2 (3-2)
"PortMare" komanda apgynė Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų nugalėtojų titulą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Lapkričio 22 d.
FINALAS
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" - "PortMare" 1:2 (0:1)

Savo grupėse užtikrintai pirmas vietas užėmusios ir iki finalo gan nesunkiai nužygiavusios "Plikiai-Rūgpienių kaimas" ir "PortMare" komandos per nepilną savaitę tarpusavyje susitiko jau antrą kartą. Prieš keletą dienų įtikinamai pirmenybių rungtynes laimėjo "Plikiai-Rūgpienių kaimas" komanda, o šį kartą lygiavertė kova vyko visų rungtynių metu.
Pirmojo kėlinio metu dažniau atakavo „PortMare“ žaidėjai, bet "Plikiai-Rūgpienių kaimas" ekipos porą atakų buvo šimtaprocentinės. Kėlinio pabaigoje, kai „PortMare“ ekipa išnaudojo pražangų limitą, varžovai turėjo galimybė pasižymėti ir nuo 10 metrų žymos. Vis gi, kai jau atrodė, kad kėlinys baigsis be įvarčių, likus vos aštuonioms sekundėms iki pertraukos, pirmąjį įvartį įmušė „PortMare“ žaidėjas Saulius Varkalis (1:0).
Nedaug vaizdas pasikeitė ir po pertraukos, tik gal labiau išsilygino pavojingų atakų skaičius tiek prie vienos, tiek prie kitos komandos vartų. „PortMare“ likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos turėjo galimybę padvigubinti persvarą, kai turėjo vieno žaidėjo pranašumą po varžovo pašalinimo iš aikštės, bet „Plikiai-Rūgpienių kaimas“ atsilaikė tas porą minučių. Siekdami išlyginti rezultatą Plikių komandos žaidėjai rungtynių pabaigoje buvo priversti rizikuoti ir pulti varžovų vartus visu penketuku, tačiau „PortMare“ ne tik sėkmingai apsigynė, bet ir surengė rezultatyvią kontrataką, kurią įvarčiu užbaigė Aurimas Jurgelevičius (2:0). Ir tik paskutinę rungtynių minutę "Plikiai-Rūgpienių kaimas" sugebėjo pralaužti „PortMare“ gynybą bei sušvelninti šios komandos pergalingą persvarą (2:1).
Tad „PortMare“ komanda apgynė Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų nugalėtojų titulą, o šios komandos vartininkas Žymantas Butkus pripažintas geriausiu finalo rungtynių žaidėju.
FC "Suoliukas" tik po atkaklios kovos laimėjo prieš "Memel" ekipą
C pogrupis
FC "Suoliukas" - "Memel" 9-7 (6-5)
"Klaipėdos Universitetas" laimėjo dramatišką dvikovą prieš "Klaipėda City" ekipą, "Kruopa" savo sąskaitą papildė dar trimis taškais
Lapkričio 21 d.
A pogrupis
"Klaipėdos Universitetas" - "Klaipėda City" 6-5 (3-3)

C pogrupis
"Kruopa" - "Mosėdis" 10-4 (5-1)
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų atkrintamosios varžybos

"LCC Moose FC" iškovojo dar vieną pergalę, "EDM Statyba-Sendvaris" nugalėjo "Klaipėdos Policiją"