"Bangos" merginos nusileido varžovėms iš "Kauno Žalgirio"
LFF moterų A lyga
Birželio 6 d.
9 turas
Gargždų "Banga" - "Kauno Žalgiris" 0:3 (0:2)
Paskutinėje pirmojo rato dvikovoje "EDM Statyba-Sendvaris" įmušė dvigubai daugiau nei "Klaipėdos FM" ekipa
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
5 turas
Birželio 5 d.
"Klaipėdos FM" - "EDM Statyba-Sendvaris" 4:8 (1:2)
"Klaipėdos Uostas" siekia įsitvirtinti pirmajame penketuke, "Fotoaparatas.lt" pasiekė pirmąją pergalę po šešių nesėkmių
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
7 turas
Birželio 5 d.
"Klaipėdos Uostas" - "Elvitransa" 5:0 (2:0)

"Agluona-Garant Group" - "Fotoaparatas.lt" 1:3 (0:1)
Pirmąją sezono pergalę FK "Granata-Jakai" pasiekė dvikovoje su "Sparta-Newlink.lt"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
5 turas
Birželio 4 d.
FK "Granata-Jakai" - "Sparta-Newlink.lt" 5:1 (3:1)
FK "VS-Jonušai" atėmė pirmus taškus iš FC 'Suoliuko", atkaklios lygiosios tarp "Tobula Instaliacija-Baltai" ir "Sarema" ekipų
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
7 turas
Birželio 4 d.
FC "Suoliukas" - FK "VS-Jonušai" 0:4 (0:1)

"Tobula Instaliacija-Baltai" - "Sarema" 1:1 (1:0)
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" pirmąjį ratą baigs pirmoje vietoje
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
5 turas
Birželio 3 d.
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "Sarema" 7:2 (2:1)
"Nautica" ir "Newlink.lt-KSP" vėl pajuto pergalės skonį, "Klaipėda City" tęsia dviženklių persvarų seriją
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
7 turas
Birželio 3 d.
"Feliūga" - "Nautica" 2:3 (1:0)

"Newlink.lt-Klaipėdos Sporto Projektai" - "Vakarų Frontas" 4:1 (0:0)

"Klaipėda City" - "Mosėdis" 12:0 (6:0)
FK "Palanga" savoje aikštėje nusileido čempionams, po tarpusavio dvikovos FK "Panevėžys" vejasi "Atlantą"
LFF A lyga
13 turas
Birželio 1 d.
FK "Palanga" - "Sūduva" 0:2 (0:1)

Birželio 2 d.
FK "Panevėžys" - "Atlantas" 4:1 (3:1)
"Banga" pasiekė pergalę minimalia persvara, "Minija" sužaidė lygiosiomis su šiauliečiais
LFF I lygos pirmenybės
10 turas
Birželio 1 d.
Gargždų "Banga" - Vilniaus FK "Vilnius" 2:1 (2:0)

Kretingos "Minija" - Šiaulių FA "Šiaulai" 1:1 (1:1)
Tradiciniame veteranų futbolo turnyre Edmontui Karinauskui atminti nugalėjo kauniečiai ir žemaičiai
Birželio 1 d. Klaipėdoje įvyko tradicinis veteranų futbolo turnyras Edmontui Karinauskui atminti. Dvejose amžiaus grupėse - 48+ ir 60+ rungtyniavo po keturias komandas.


Vyresniųjų veteranų grupėje nugalėtojų titulas tik dėl geresnio įvarčių skirtumo atiteko „Kauno“ veteranams, kurie 0:0 sužaidė su vilniečiais, 1:0 įveikė klaipėdiečius bei 7:0 nugalėjo „Jonavą“. Antroje vietoje su tiek pat taškų liko „Vilnius“, kurių pergalės buvo mažesnėmis persvaromis – 1:0 įveikta „Klaipėda“ ir 2:0 laimėta prieš „Jonavą“. Turnyro šeimininkai užėmė III-ąją vietą, kurią nulėmė pergalė 6:0 prieš „Jonavą“.
60+ grupės komandų rikiuotė - "Kaunas" (7 tšk.), "Vilnius" (7 tšk.), "Klaipėda" (3 tšk.) ir "Jonava" (0 tšk.). Geriausi komandų žaidėjai – Kazys Danginis („Kaunas“), Vytautas Ratkevičius („Vilnius“), kęstutis Andriūnaitis („Klaipėda“) ir Romualdas Lisauskas („Jonava“).

Kiek jaunesnių veteranų grupėje nugalėtojų komanda sprendėsi paskutiniame ture, kuriame „Žemaitija“ 1:0 laimėjo lemiamą dvikovą prieš „Šiaulius“. Pirmuose dvejose turuose „Žematija“ 3:0 įveikė „Kaliningradą“ ir 0:0 baigė rungtynes su „Klaipėda“. Iki lemiamos dvikovos šiauliečiai buvo pasiekę dvi pergales – 1:0 nugalėta „Klaipėda“ ir 5:2 įveiktas „Kaliningradas“. Trečiosios vietos laimėtojas sprendėsi taip pat paskutiniame ture ir ją užėmė „Klaipėda“, kuri 4:0 laimėjo prieš „Klainingradą“.
48+ grupės komandų rikiuotė - "Žemaitija" (7 tšk.), "Šiauliai" (6 tšk), "Klaipėda". (4 tšk.) ir "Kaliningradas" (0 tšk.). Geriausi komandų žaidėjai – Sigitas Beniušis („Žemaitija“), Virgirdas Kavolis („Šiauliai“), Vidmantas Lavrinavičius („Klaipėda“), Aleksandr Moldavskij („Kaliningradas“).
"Sarema" iškovojo ketvirtąją pergalę, minimalia persvara įveikdama FK "Granata-Jakai" komandą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
4 turas
Gegužės 30 d.
"Sarema" - FK "Granata-Jakai" 3:2 (2:1)
Puslapis 11 iš 171 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 19 54
2. SAREMA 19 46
3. FK "GRANATA" 19 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 19 43
5. KLAIPĖDA CITY 19 40
6. FK "VS-JONUŠAI" 19 39
7. FC "SUOLIUKAS" 19 34
8. NAUTICA 19 33
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 19 30
10. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 30
11. KRUOPA 19 29
12. ELVITRANSA 19 26
13. VAKARŲ FRONTAS 19 24
14. FELIŪGA 19 24
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 22
16. MOSĖDIS 19 9
17. MEMEL 19 9
18. FOTOAPARATAS.LT 19 8
19. AGLUONA-GARANT GROUP 19 5
20. MEGLARAS 19 5
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai