"KPVM" komanda žengė tvirtą žingsnį link atkrentamųjų varžybų, o "Klaipėdos Policija" užsitikrino vietą jose ir siekia tiesioginio patekimo į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Sausio 15 d.
"KPVM" - "Memel" 6:3 (3:2)

"Ginduliai" - "Klaipėdos Policija" 3:7 (2:5)
Po prastų pirmųjų penkiolikos minučių "Baltai" likusį rungtynių laiką "Nauticai" pavertė tragišku, "Irenita" praktiškai užsitikrino vietą atkrentamiosiose varžybose
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 14 d.
"Baltai" - "Nautica“ 7:5 (4:5)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"Irenita" - "Titanic“ 4:1 (2:0)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

Po "Vakarų Fronto" ir "Spartos" pergalės II-oje atkakli kova dėl pirmųjų dviejų pozicijų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Sausio 14 d.
"Vakarų Frontas" - "Uosto Direkcija" 6:4 (2:2)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"LCC Moose FC" - "Sparta" 5:6 (2:4)
Pernai nelaimėjusi, šiemet "Meglar" ekipa iškovojo antrąją pergalę paeiliui, "KVK" trečias rungtynes iš eilės įmuša po 16 įvarčių
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Sausio 14 d.
FC "Agluonėnai" - "Meglar" 7:8 (3:5)

"LAJM" - "Klaipėdos Valstybinė Kolegija" 4:16 (1:8)
Lietuvos salės futbolo Taurės varžybų I-ajame etape rungtyniaus „Klaipėdos Universitetas“, „KUSK“ ir „Nautica“.
2016-ųjų metų Lietuvos salės futbolo Taurės varžybų I-ajame etape tarp trisdešimties komandų rungtyniaus 3 Klaipėdos miesto komandos – „Klaipėdos Universitetas“, „KUSK“ ir „Nautica“.
Pirmoji į šias varžybas įsitrauks „Klaipėdos Universiteto“ komanda, kuri sausio 14 d. 19.00 val. savoje salėje (Sportininkų g. 13) rungtyniaus su Telšių „Džiugo“ ekipa.
Kol kas savo rungtynių datų nėra suderinusios Mažeikių „Arimedas" - Klaipėdos „Nautica" ir „KUSK“ - Naujosios Akmenės „SC-Akmenė" poros.

Pateikiame I-ojo etapo poras, paskelbtas rungtynių datas ir rezultatus:
Lengva "Klaipėdos Universiteto" "treniruotė" prieš LFF salės futbolo Taurės varžybas, dramatiškos lygiosios PM "Ararat" ir "Bočių" komandų dvikovoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 13 d.
"Kruopa" - "Klaipėdos Universitetas“ 3:10 (0:6)

PM "Ararat" - "Bočiai“ 3:3 (1:2)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Pagaliau pergalė atkeliavo ir į FC "Suoliuko" "kiemą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Sausio 13 d.
"FM-97" - "Suoliukas" 5:10 (1:3)
Po dar vienos įtikinamos pergalės "Miško Pasaka" susigrąžino lyderistę
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Sausio 12 d.
"Miško Pasaka" - "Kuršiai" 11:1 (3:0)
RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI

Pirmojo šešetuko komandų dvikovose pergales pasiekė FK "Vienuolikė" ir "KPVM"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Sausio 12 d.
"Bega" - FK "Vienuolikė" 5:8 (1:2)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO



"Klaipėdos Policija" - "KPVM" 3:11 (2:6)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

"Gargždų Pramogos-Litimbera" laimėjo svarbią dvikovą prieš "Nauticą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 11 d.
"Nautica" - "Gargždų Pramogos-Litimbera“ 4:6 (0:3)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Klaipėda City-2" be didelio vargo sutriuškino "FM-3" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Sausio 11 d.
"Klaipėda City-2" - "FM-3" 15:2 (6:2)
Puslapis 102 iš 143 << < 99 100 101 102 103 104 105 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
SPARTA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
MEMEL - FC "SUOLIUKAS"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 4 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. KLAIPĖDA CITY B 5 9
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
5. SPARTA 3 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>