"Irenita" taip pat užtikrintai žengė į pusfinalį, "Klarksonui-Plikiams" nepavyko pakartoti žygio iki finalo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
KETVIRTFINALIAI
Vasario 12 d.
„Irenita“ – „Klarksonas-Plikiai“ 7:2 (3:1)
"Nautica" didele persvara įveikė tik kėlinį pasipriešinusią ir sėkmės stokojusią "Sportidus-KVK" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
KETVIRTFINALIAI
Vasario 11 d.
„Nautica“ – „Sportidus-KVK“ 7:1 (1:0)
Drausminės nuobaudos
I lyga
„Klaipėdos Universiteto“ komandos žaidėjas Marius Komovas, už nesportinį elgesį rungtynėse „Nautica“ - „Klaipėdos Universitetas“, diskvalifikuojamas penkerioms rungtynėms (šiame ir ateinančiame sezone).
III lyga
„Sokeris“ komandos žaidėjas Dovydas Nossan, už pašalinimą dėl nesportinio elgesio rungtynėse „Sokeris“ - „Klaipėda City-2“, diskvalifikuojamas ketverioms rungtynėms - „Agluonėnai“ – „Sokeris“ ir sekančioms trijoms rungtynėms (šiame ir ateinančiame sezone).
Ketvirtfinaliuose "Miško Pasaka" ir "Bega" įveikė aukštesnes vietas užėmusias komandas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Vasario 10 d.
KETVIRTFINALIAI
„Sokeris“ – „Miško Pasaka“ 5:6 (4:5)
„Klaipėdos Policija“ – „Bega“ 4:9 (2:6)
PUSFINALIAI
Vasario 17 d. 19.00 val. "Kuršiai" - "Bega"
Vasario 17 d. 20.00 val. "Klaipėda City-2" - "Miško Pasaka"
Pasibaigus pirmojo etapo kovoms, paaiškėjo atkrentamųjų varžybų poros
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Vasario 6 d.
„Nautica“ – „KUSK “ 7:3 (2:1)
„Klarksonas-Plikiai“ – „Baltai“ 4:10 (3:5)
Užtikrintai laimėję "Kuršiai" išvengė ketvirtfinalio etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Vasario 6 d.
„Kuršiai“ – „Meglar “ 14:3 (5:1)
„Ginduliai“ – „Miško Pasaka“ 0:3 (b.ž.)
Po dramatiškų ir permainingų dvikovų į II-os lygos finalą žengė "Vakarų Frontas" ir "Klaipėda City"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Vasario 5 d.
PUSFINALIAI
„Vakarų Frontas“ – „Policijos Mokykla“ 7:5 (2:3)
„Klaipėda City“ – „LCC Kicks“ 2:1 (0:1)
"Klaipėdos Universitetas" išsilaikė pirmoje pozicijoje, laimėjusi "Sportidus-KVK" pateko į atkrentamąsias varžybas, pralaimėję "Bočiai" krenta į II-ąją lygą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Vasario 4 d.
„Kl. Universitetas“ – „GP-Policijos Asociacija “ 3:1 (1:0)
„Sportidus-KVK“ – „Bočiai“ 5:2 (1:1)
„Kruopa“ – „Titanic “ 10:6 (5:3)
Trečiasis iš eilės "Irenitos" "lengvas grobis"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Vasario 3 d.
„Sarema“ – „Irenita“ 1:19 (1:6) FOTO
Paskutiniame ture vietų dalybos po pirmojo etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Vasario 3 d.
„Klaipėda City-2“ – „Bega“ 9:5 (1:3)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Klaipėdos Policija“ 4:7 (0:3)
„Agluonėnai“ – „Sokeris“ 0:3 (b.ž.)
„Memel“ – „KPVM“ 5:6 (2:3)
"GP-Policijos Asociacija" užsitikrino vietą pusfinalyje, "Irenita" - ketvirtfinalyje, "Kruopa" - kito sezono I-oje lygoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 30 d.
„KUSK“ – „Kruopa“ 5:5 (0:4)
„Irenita“ – „Sportidus-KVK“ 10:1 (4:1)
„Baltai“ – „GP-Policijos Asociacija“ 5:11 (2:3)
Puslapis 102 iš 111 << < 99 100 101 102 103 104 105 > >>
Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga -
13 turas.

20.00
FK "ŽEBENKŠTIS" - EDM STATYBA-SENDVARIS
KU salė
(Sportininkų g. 13)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. TITANIC 10 22
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 19
3. KRANTONA 10 19
4. KUSK-MIŠKO PASAKA 10 16
5. FK "JAKAI" 10 15
6. FM-2000 10 12
7. FM-99 10 9
8. SAREMA 10 6
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 22
2. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 17
3. KRUOPA 8 15
4. SPARTA 8 14
5. FC "SUOLIUKAS" 8 12
6. KLAIPĖDA CITY 8 9
7. STOGANDRA 8 9
8. LCC MOOSE FC 8 6
9. FA "KORALAS" 8 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 11 31
2. FK "ŽEBENKŠTIS" 11 30
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
4. FK "KONTEKA" 11 21
5. BEGA 11 16
6. AGLUONA-GARANT GROUP 11 16
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 11 15
8. MEGLARAS 11 13
9. VAKARŲ FRONTAS 11 12
10. FK "GRANATA" 11 11
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 11 3
12. MEMEL 11 2