Rezultatyviai žaidusi "Gargždų Pramogos-SC" vienuolikė viską išsprendė dar pirmajame kėlinyje, "Širvėna" pratęsė sėkmingą startą ir savoje aikštėje
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Gegužės 20 d.
3 turas
"Gargždų Pramogos-SC" - "Minija" 8:0 (4:0)


"Širvėna" - SC-FK "Akmenės Cementas" 2:0 (1:0)
Po įvarčio į savus vartus prasidėjo "Babrungo" kapituliacija prieš FA "Šiauliai" komandą
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Gegužės 19 d.
3 turas
"Babrungas" - FA "Šiauliai" 0:5 (0:3)
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 3 turo anonsas

LFF II lygos trečiasis turas prasidėjo savaitės viduryje, kai Šiauliuose „Juventa-99“ sužaidė lygiosiomis 3:3 su Klaipėdos „Atlantas B“ ekipa. Likus trejos trečiojo turo rungtynės bus sužaistos šiomis dienomis Plungėje, Gargžduose ir Biržuose.
Pentadienį vakare 19.30 val. Plungėje kol kas taškų dar neiškovojusi „Babrungo“ komanda priims Šiaulių FA „Šiauliai“ komandą, kuriai pavyko laimėti tik vienas iš dviejų pirmų rungtynių.
Šeštadienį Gargžduose 15.00 val. „Gargždų Pramogos-SC“ savoje aikštėje sieks reabilituotis po pirmos nesėkmingos išvykos ir sieks sugrįžti į pergalių kelią dvikovoje su Kretingos „Minija“, kuriai sezono pradžia taip pat gan sunki, nes dvi rungtynes iškovotas vos vienas taškas.
Turas pasibaigs rungtynėmis Biržuose, kur šeštadienį 17.00 val. solidžia pergale pirmenybes pradėjusi „Širvėna“ sieks atsirevanšuoti SC-FK „Akmenės Cemento“ komandai už pralaimėjimą LFF Taurės varžybų pirmajame etape.
"Titanic" ekipa privertė "EDM Statybą-Sendvarį" prarasti pirmus taškus, į pergalių kelią sugrįžo "Sarema" ir "KU-Viskas Futbolui"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 18 d.
"Titanic" - "EDM Statyba-Sendvaris" 4:4 (1:3)

"Sarema" - "Klaipėda City" 8:5 (3:1)


"KU-Viskas Futbolui" - "Miško Pasaka" 6:2 (4:1 )
Trečiasis turas prasidėjo atkakliomis lygiosiomis Šiauliuose tarp tris kartus rezultatą lyginusios "Juventos-99" ir "Atlanto B" vienuolikių
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Gegužės 17 d.
3 turas
"Juventa-99" - "Atlantas B" 3:3 (2:2)
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių trečiasis turas prasidėjo „Juventos-99“ ir Klaipėdos „Atlanto B“ komandų dvikova. Klaipėdiečiai labai anksti, jau trečiąją rungtynių minutę po Dovydo Norvilo įvarčio, įgijo persvarą (1:0), bet ją pavyko išlaikyti tik pirmąjį pusvalandį, nes šeimininkai po Ryčio Riabčinskio tikslaus smūgio atstatė lygų rezultatą – 1:1.
Dar per kelias minutes sekė komandos pratęsė „įvarčių šou“ – jei po minutės Tomas Gvazdinskas dar kartą išvedė „Atlantą B“ į priekį (2:1), tai „Juventai-99“ pakako vos kelių minučių, kad vėl išlygintų rezultatą (2:2).
Antroje rungtynių pusėje įpusėjus kėliniui Gusto Gumbaravičiaus įvartis trečią kartą šiose rungtynėse leido „Atlantui B“ įgyti persvarą (3:2), bet ir vėl vos po kelių minučių rezultatas tapo lygus, kurį išlygino tik prieš kelias akimirkas aikštėje po keitimo pasirodęs Mindaugas Urbonavičius (3:3).
Rezultatyvios lygiosios tarp "Banga B" ir "Koralas B" komandų
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Gegužės 17 d.
"Banga B" - "Koralas B" 5:5 (3:2)
Antroji paeiliui "sausa" FC "Suoliukas" ekipos pergalė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 17 d.
FC "Suoliukas" - "Kretingos Grūdai" 4:0 (3:0)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lygos ketvirtasis turas baigėsi "Koralas-Tobula Instaliacija", "Vienuolikė-Elvitransa" ir "Adrijus" komandų pergalėmis
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Gegužės 16 d.
"Koralas-Tobula Instaliacija" - "Futbolo mokykla" 5:1 (4:0)

"Agluona" - "Vienuolikė-Elvitransa" 0:3 (0:0)

"Adrijus" - "Meglaras" 2:1 (2:1)
Ištraukti LFF Taurės varžybų II-ojo etapo burtai
Antradienį buvo ištraukti LFF Taurės varžybų II-ojo etapo burtai, po kurių 5 Klaipėdos regiono komandos sužinojo savo varžovus.
FK „Palanga“ savoje aikštėje bandys įveikti Utenos „Utenio“ barjerą, kurio nepavyko pernai įveikti kovoje dėl patekimo į LFF A lygą.
Gargžduose nusimato dar viena futbolo šventė – po Gargždų „derbio“ dabar „Bangos“ lauks iššūkis prieš daugkartinius Lietuvos čempionus ir Taurės laimėtojus – Vilniaus „Žalgirį“.
FK „Šilutė“ ekipa savoje aikštėje turės taip pat kovoti prieš LFF A lygoje rungtyniaujantį Kauno „Stumbrą“.
Tolimos kelionės atžvilgiu nepalankūs burtai buvo Klaipėdos „Atlantui“, kuriam teks vykti į Vilnių, kur lauks kova su LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse rungtyniaujančia Vilniaus „Viltimi“
Išvykoje rungtyniaus ir Klaipėdos „Koralas“, kuris vyks į Naująją Akmenę ir dėl patekimo į kitą etapą rungtyniaus su SC-FK „Akmenės Cementu.
II etapo rungtynės numatytos gegužės 26-28 dienomis.

Dramatiškose rungtynių pabaigose "Nautica", FK "Granata" ir "Vakarų Frontas" komandų pergalės "
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Gegužės 15 d.
"Nautica" - "Kruopa" 3:1 (1:0)

"Memel" - FK "Granata" 2:3 (1:1)

"Vakarų Frontas" - "Sparta" 4:3 (1:3)
Po metų pertraukos "Baltai' sugrįžo pergalingai, "Sakuona-Rūgpienių kaimas" įveikė pernai neparankų buvusį "EDM Statybą-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Gegužės 14 d.
"Koralas B" - "Baltai" 2:4 (1:2)

"EDM-Statyba-Sendvaris" -"Sakuona-Rūgpienių kaimas" 1:4 (1:2)
Puslapis 103 iš 187 << < 100 101 102 103 104 105 106 > >>
KLFF partneriai