"Banga B" iš Gargždų kretingiškiams leido išsivežti tik tašką
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
"Banga B" - "Kretingos Grūdai" 1:1 (0:1)

Šeštoji "Klaipėda City" komandos pergalė paeiliui leido pakilti į pirmąją vietą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
9 turas
FC "Suoliukas" - "Klaipėda City" 0:2 (0:2)

"Koralas-Tobula Instaliacija" ilgai užtruko palaužiant "Futbolo mokyklos" auklėtinių pasipriešinimą, "Meglaras" ir "Adrijus" komandų rungtynėse lygiosios
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 15 d.
"Futbolo mokykla" - "Koralas-Tobula Instaliacija" 3:5 (1:2)

"Meglaras" - "Adrijus" 1:1 (1:1)

"Klaipėda City" ekipa atėmė du taškus iš lyderiaujančios "Sakuonos-Rūgpienių kaimas" komandos
Rugpjūčio 14 d.
10 turas
"Klaipėda City" - "Sakuona-Rūgpienių kaimas" 2:2 (1:0)

Principinėje dvikovoje "Nautica" įveikė "Kruopą", FK "Granata" nesėkmių seriją nutraukė pergale prieš "Memel" ekipą
"Kruopa" - "Nautica" 2:4 (1:1)

FK "Granata" - "Memel" 4:1 (2:0)

Drausminės nuobaudos

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
"Širvėna" komandos žaidėjas Tautvydas Švelna, kuris rungtynėse "Širvėna“ – "Babrungas“ gavo ketvirtą įspėjimą, yra diskvalifikuojamas 1 rungtynėms. Liko 1 rungtynės.
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių drausminės nuobaudos
"Sarema" komandos žaidėjas Mantas Tėvelis, kuris rungtynėse "Sarema" - "Kretingos Grūdai“ buvo pašalintas iš aikštės už nesportinį elgesį, yra diskvalifikuojamas 2 rungtynėms. Liko 1 rungtynės.
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių drausminės nuobaudos
"Kretingos Grūdai" komandos žaidėjas Edvinas Razutis, kuris rungtynėse "Kretingos Grūdai“ – "Sarema“ buvo pašalintas iš aikštės už nesportinį elgesį prieš varžovą ir teisėją, yra diskvalifikuojamas 5 rungtynėms. Liko 1 rungtynės.
"Nauticos" komandos žaidėjas Edmundas Gaigalas, kuris rungtynėse "Nautica“ – "Meglaras“ buvo pašalintas iš aikštės už nesportinį elgesį prieš varžovą, yra diskvalifikuojamas 2 rungtynėms. Liko 1 rungtynės.
"Meglaras" komandos žaidėjas Deividas Balčiūnas, kuris rungtynėse "Nautica“ – "Meglaras“ buvo pašalintas iš aikštės už nesportinį elgesį prieš varžovą, yra diskvalifikuojamas 2 rungtynėms. Liko 1 rungtynės.

"Širvėna" pratęsė "Babrungo" pralaimėjimų seriją, "Garždų Pramogos-SC" komandos penktoji pergalė paeiliui
Rugpjūčio 12 d.
10 turas
"Širvėna" - "Babrungas" 5:0 (3:0)

SC-FK "Akmenės Cementas" - "Gargždų Pramogos-SC" 1:3 (0:1)

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių antrasis ratas prasidėjo "Minijos" pergale prieš "Atmosferą"
Rugpjūčio 10 d.
10 turas
"Minija" - "Atmosfera" 2:0 (1:0)

FC "Suoliukas" atsirevanšavo prieš "Saremą", "EDM Statyba-Sendvaris" paskutinę minutę išplėšė pergalę prieš "Miško Pasaką"
8 turas
"Kretingos Grūdai" - "Titanic" 0:3 (be žaidimo) ("Kretingos Grūdų" komandos vadovai informavo, kad nesurenka komandos rungtynėms ir "Titanic" komandai įskaitoma pergalė be žaidimo)

"Sarema" - FC "Suoliukas" 0:2 (0:1)

"EDM Statyba-Sendvaris" - "Miško Pasaka" 2:1 (1:0)

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 10 turo anonsas
Šią savaitė po vasaros pertraukos atsinaujina LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės, kuriose komandos toliau sieks savųjų tikslų.

Pirmoji antrosios sezono pusės dvikova ketvirtadienį 19.00 val. įvyks Kretingoje, kur tik pirmojo rato pabaigoje įsižaidusi ir per pertrauką dar keliais žaidėjais pasistiprinusi „Minija“ (10 tšk.) priims tiek pat taškų turinčią Mažeikių „Atmosferą“ (10 tšk.). Mažeikiuose pirmojo rato dvikova baigėsi „Atmosferos“ pergale rezultatu 3:0.

Šeštadienį bus sužaistos dvejos rungtynės. Biržuose 12.00 val. viena iš pirmenybių lyderių „Širvėna“ (19 tšk.) stos prieš savojo pirmojo įvarčio šiame sezone tebelaukiantį „Babrungą“ (0 tšk.), kuris pirmojo rato rungtynėse savoje aikštėje varžovams rimtai nepasipriešino 0:7.

Šeštadienį 16.00 val. Naujojoje Akmenėje SC-FK „Akmenės Cementas“ (10 tšk.) rungtynėmis prieš „Gargždų Pramogos-SC“ (19 tšk.) sieks pratęsti kovą dėl prizinių vietų. Gargžduose šeimininkams pavyko pasiekti tik minimalią pergalę rezultatu 1:0.

Paskutinė turo dvikova tarp „Juventos-99“ ir FA „Šiauliai“ nukelta komandų prašymu.