Rezultatyvų Šiaulių miesto derbį minimalia persvara laimėjo "Juventa-99"
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Gegužės 5 d.
1 turas
FA „Šiauliai“ – „Juventa-99“ 2:3 (1:2)
2017 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės prasidėjo atkakliu Šiaulių derbiu. Pirmojo pirmenybių įvarčio teko laukti vos pora minučių nuo rungtynių pradžios – FA „Šiauliai“ komandą į priekį 1:0 tik prasidėjus dvikovai išvedė Mantas Štankelis.
Tačiau patyrusios „Juventos-99“ komandos nesėkminga rungtynių pradžia neišmušė iš vėžių ir dar pirmajame kėlinyje pakreipė rungtynių eigą sau naudinga linkme – įpusėjus kėliniui rezultatą išlygino Justas Gulbinas (1:1), o artėjant rungtynių pertraukai, „Juventai-99“ pranašumą suteikė Ryčio Riabčinskio tikslus smūgis į varžovų vartus (1:2).
Antrojo kėlinio pradžia vėl sėkmingesnė buvo FA „Šiauliai“ ekipai, kurios puolėjas Vytautas Mituzas, įmušęs įvartį į savo praėjusiame sezone buvusios komandos vartus, atstatė pusiausvyrą rungtynių rezultate – 2:2.
Lemiamas rungtynių įvartis krito likus kiek daugiau nei dešimt minučių iki rungtynių pabaigos – po nesėkmingo momento prie savų vartų FA „Šiauliai“ žaidėjas Artūras Ankudinovas nukreipė kamuolį į savus vartus ir taip nulėmė pirmąją „Juventos-99“ pergalę šių metų pirmenybėse.

"EDM Statyba-Sendvaris" pirmose rungtynėse nugalėjo puolime strigusią "Miško Pasaką"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 5 d.
"Miško Pasaka" - "EDM Statyba-Sendvaris" 1:3 (0:2)
Šį savaitgalį startuoja 2017 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Šį savaitgalį keturiomis rungtynėmis startuoja 2017 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės, kuriose šiemet dalyvaus 9 komandos. Pirmosios dvikovos bus sužaistos Šiaulių, Mažeikių, Plungės ir Gargždų miestuose. Pateikiame pirmojo turo apžvalgą, apžvelgdami ir komandų pasiruošimą sezonui.

Šiaulių FA „ŠIAULIAI“ – Šiaulių „JUVENTA-99“
Gegužės 5 d. 20.00 val. Gytarių stadionas (Šiauliai)
Pirmenybės prasidės Šiaulių miesto derbiu, kuriame atkaklios kovos tikrai netrūks. FA „Šiauliai“ startuoja LFF II lygos pirmenybėse su tikslu, ateityje tapti reprezentaciniu Šiaulių miesto futbolo klubu. Klubo vadovybė aktyviai dirba ne tik pertvarkant klubo struktūrą, bet ir ruošiantis pirmenybėms. Renato Vestarto ir Mariaus Gurskio vadovaujama komanda prieš sezoną jėgas išbandė keliose draugiškose rungtynėse.
„Žemaitijos taurės" turnyre šiauliečiai varžėsi su Telšių „Džiugo B" ekipa, FK „Akmenės Cementu" ir Plungės „Babrungu". „Šiauliai" turnyre sužaidė trejas rungtynes. Pirmosiose rungtynėse FA „Šiauliai" rezultatu 4:2 iškovojo pergalę prieš Telšių „Džiugo B" komandą, kitose rungtynėse net 10:1 sutriuškino FK „Akmenės Cementą", o paskutinėse turnyro rungtynėse 2:0 įveikė Plungės „Babrungą“ ir tapo turnyro nugalėtoja.
Prieš pat pirmenybių startą FA „Šiauliai“ dalyvavo Šiauliuose organizuojamame turnyre „Pavasario Taurė“, kuriame savoje grupėje pasiekė dvi pergales bei kartą sužaidė lygiosiomis ir užėmė pirmąją vietą bei turnyro finale 2:1 įveikė ne ką kitą, o Šiaulių „Juventą-99“.


"EDM Statyba-Sendvaris" įveikė "Banga B" komandą, bet rungtyniavo su dvejais neregistruotais žaidėjais ir įskaitytas techninis pralaimėjimas
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Gegužės 3 d.
1 turas
„Banga B“ – „EMD Statyba-Sendvaris“ 3:0 (techninis pralaimėjimas)
(faktinis rungtynių rezultatas 1:3 (0:2)

Rungtynėse rungtyniavo Dominykas Čiesna ir Martynas Bačko, kurie neturėjo teisės dalyvauti rungtynėse, pagal LFF Drausmės kodekso II dalies „Sankcijos“ 33 straipsnio „Žaidėjo, neturinčio teisės dalyvauti rungtynėse, dalyvavimas rungtynėse“, 1 punktą „Jei žaidėjas, dėl bet kokios priežasties neturintis teisės dalyvauti rungtynėse, jose dalyvavo, Klubui/Komandai, už kurią žaidė toks žaidėjas, įskaitomas pralaimėjimas ir gali būti skiriama bauda, o padarius tokį pažeidimą pakartotinai, papildomai gali būti taikomas ir kitos sankcijos.“, „EDM Statyba-Sendvaris“ komandai įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:3.
Už šiame straipsnyje padarytus pažeidimus, pakartotinai padarius tokį pažeidimą, sankcija bus taikoma ir žaidėjams dalyvavusiems Rungtynėse, kuriose dalyvauti jie neturėjo teisės.
"Klaipėda City" didele persvara nugalėjo beveik visas rungtynes mažumoje žaidusią "KU-Viskas Futbolui" komandą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 3 d.
"Klaipėdos Universitetas" - "Klaipėda City" 0:9 (0:3)
FK "Jakai" ekipos pamoka FM auklėtiniams, "Spartos" nesunki pergalė prieš "Memel" bei "Adrijus" ir FC "Agluona" komandų lygiosios
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Gegužės 2 d.
FK "Jakai" - "Futbolo mokykla" 8:2 (5:2)

"Memel" - "Sparta" 2:9 (1:6)

"Adrijus" - FC "Agluona" 2:2 (0:1)
Skirtingos antrosios "Kruopos" ir "Vakarų Fronto" pergalės bei "Vienuolikės-Elvitransos" pirmoji sėkmė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Gegužės 1 d.
"Koralas-Tobula Instaliacija" - "Kruopa" 1:10 (0:6)

"Vakarų Frontas" - FK "Meglaras" 2:1 (1:1)

"Nautica" - "Vienuolikė-Elvitransa" 2:5 (1:3)
Sekančiuose LFF Taurės varžybų etapuose Klaipėdos regioną atstovaus tik LFF A ir I lygos komandos
Pirmasis 2017 m. LFF Taurės varžybų etapas sėkmingas buvo tik aukštėsnėse lygose rungtyniaujančoms Klaipėdos regiono komandoms, o Klaipėdos „EDM Statyba-Sendvaris“ ir Kretingos „Minija“ kovas baigė jau pirmajame etape.
„EDM Statyba-Sendvaris“ priėmė FK „Garliavą“ iš LFF III lygos Kauno regiono pirmenybių ir po įvartį praleidęs abejuose kėliniuose, nusileido rezultatu 0:2.
Kretingos „Minija“ pasitraukė iš tolimesnių varžybų, pralaimėjusi Mažeikių „Atmosferai“, po rungtynių pabaigoje praleisto vienintelio įvarčio 0:1.
Gargždų „Banga“ antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą 4:0 (0:0) prieš kitą Gargždų miesto komandą „Gargždų Pramogos-SC“.
Nepajėgiausios sudėties išvykoje rungtyniavusi FK „Palanga“ 5:2 (1:1) įveikė FK „Prienai“ komandą.
Priminsime, kad burtų keliu iškart į antrąjį (1/16) etapą pateko FK „Šilutė“ ir FK „Koralas“, o „Atlantas“ nuo šio etapo kovas pradės pagal varžybų nuostatus.
Užtikrintas FK "Granata" debiutas, du metus laukta "Vakarų Fronto" pergalė ir dramatiškos FK "Meglaras" ir "Koralas-Tobula Instaliacija" lygiosios
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Balandžio 25 d.
"Futbolo mokykla" - FK "Granata" 2:6 (2:3)

"Vienuolikė-Elvitransa" - "Vakarų Frontas" 1:2 (0:1)

FK "Meglaras" - "Koralas-Tobula-Instaliacija" 4:4 (2:1)


Lietingas vakaras nesutrukdė praėjusio sezono II lygos prizininkėms - FK "Jakai" ir "Kruopa" ekipoms - lengvomis pergalėmis startuoti šio sezono varžybose
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Balandžio 24 d.
"Sparta" - FK "Jakai" 1:6 (0:2)

"Kruopa" - "Memel" 8:0 (2:0)
Ištraukti 2017 m. LFF Taurės varžybų pirmojo etapo burtai
Antradienį Lietuvos futbolo federacijos būstinėje Vilniuje buvo ištraukti 2017 metų LFF taurės pirmojo etapo burtai, kurie suvedė 24 komandas į 12 porų. Dar 12 klubų į kitą etapą pateko burtų keliu.
Burtų ceremonijoje dalyvius padėjo išaiškinti žinomas futbolo aistruolis Paulius Ambrazevičius ir Lietuvos U-21 rinktinės trenerio asistentas, vyrų rinktinės rungtynių rekordininkas Andrius Skerla.
Burtuose dalyvavo visos Pirmos lygos komandos, 12 II lygos ekipos, aštuonios III lygos klubai ir trys IV lygos komandos.
Iš Klaipėdos regiono pirmajame etape rungtyniaus 5 komandos. Klaipėdos "Sendvaris" savoje aikštėje priims taip pat LFF III lygoje rungtyniaujančią Kauno "Garliavos" komandą. FK "Palangai" teks vykti į Prienus, kur lauks dvikova su III lygos komanda FK "Prienai". Kretingos "Minija" savoje aikštėje susitiks su Mažeikių FK "Atmosfera", su kuria po savaitės lauks ir LFF II lygos dvikova. Daugiausiai intrigos turėtų būti Gargždų derbyje, kur "Gargždų Pramogos-SC" rungtyniaus su "Banga".
Iš Klaipėdos regiono į antrą etapą burtu keliu iškart pateko FK "Šilutė" ir FK "Koralas", o "Atlantas" jame jau buvo pagal varžybų nuostatus.
2017 m. LFF taurės I etapo tvarkaraštis:
Puslapis 105 iš 187 << < 102 103 104 105 106 107 108 > >>
KLFF partneriai