Savaitgalį įvyko "Švyturio" paplūdimio futbolo turnyras
Šeštadienį įvyko Klaipėdos futbolo mėgėjų organizuotas „Švyturio" paplūdimio futbolo turnyras, kuriame jėgas išbandė 12 komandų. Tarp dalyvaujančių komandų buvo dvi iš sostinės – „Pressas“ ir „Igol“, dvi iš „Mažeikių – „VIP“ ir „Olimpas“, Telšių „Samogitia“ bei 7 komandos iš Klaipėdos - „DFDS“, „Veteranai“, „Vakarų Frontas“, „Titanic“, „Meglar“, „Miško Pasaka“ ir „Klaipėda City“.
Ištraukus burtus komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, iš kurių į ketvirtfinalius pateko po keturias komandas.
A grupėje geriausiai sekėsi „DFDS“ , kuri per penkerias rungtynes surinko 13 taškų. Šiam turnyrui „Veteranų“ pavadinimu pasivadinusi komanda stiprioje A grupėje iškovojo 10 taškų ir užėmė antrąją vietą.
Tris pergales pasiekusi „Titanic“ (9 tšk.) ekipa grupėje liko trečia, o Vilniaus „Igol“ (7 tšk.) tenkinosi ketvirtąja vieta, kuri vėliau nesutrukdė nukeliauti net iki finalo. Grupės varžybomis turnyrą baigė „Presso“ (3 tšk.) ir „Vakarų Fronto“ (1 tšk.) komandos.
B grupėje be suklupimų sužaidė Mažeikių „VIP“ surinkusi visus 15 taškų ir užtikrintai užėmė I-ąją vietą. Po 7 taškus šioje grupėje surinko „Olimpas“ ir „Klaipėda City“, bet „Olimpas“ laimėjo tarpusavio dvikovą ir grupėje iškovojo antrąją vietą, o „Klaipėda City“ liko trečia. Tik dėka geresnio įvarčių skirtumo „Meglar“ aplenkė taip pat penkis taškus surinkusią „Miško pasaką“ ir pateko į ketvirtfinalį. Vos dvejos lygiosios Telšių „Samogitia“ leido surinkti tik 2 taškus, kurių nepakako patekti į kitą etapą.
Ketvirtfinalių etapą nesunkiai įveikė „DFDS“ ir „Veteranai“ ekipos atitinkamai nugalėjusios „Meglar“ ir „Klaipėda City“ komandas, kaip jau minėjome vos ketvirta grupėje likusi „Igol“ ekipa iš tolimesnės kovos eliminavo B grupės nugalėtoją „VIP“ ekipą, o Mažeikių „Olimpas“ tik po baudinių serijos nugalėjo „Titanic“ ir prasibrovė į pusfinalį.
Abejuose pusfinaliuose prireikė baudinių serijos, kurios sėkmingesnės buvo „DFDS“ ir „Igol“ komandoms. „DFDS“ komandai kovoje su „Veteranais“ net teko panaikinti dviejų įvarčių deficitą, o „Igol“ žaidėjai laimėjo „nervų karą“ prieš „Olimpą“, smūgiuojant net po 8 baudinius.
Dvikovoje dėl III-os vietos „Olimpas“ atsigriebė laimėdamas baudinių seriją prieš „Veteranus“, o finale vienintelį įvartį įmušusi „DFDS“ komanda įveikė „Igol“ žaidėjus ir apgynė nugalėtojų titulą.
Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija dėkoja turnyro organizatoriui Nerijui Genupskiui už puikiai organizuotą turnyrą ir sukurtą pramogą futbolo mėgėjams.


Paskutinėse rungtynėse prieš sezono pertrauką "Koralas B" neišlaikė dviejų įvarčių persvaros prieš paskutinėmis minutėmis dar vieną tašką išgelbėjusią "Saremą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Liepos 18 d.
9 turas
"Koralas B" - "Sarema" 3:3 (2:1)


KLFF Prezidento ir Valdybos narių rinkimai įvyks rugsėjo 18 d.
Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija (KLFF), informuoja, kad 2017 m. rugsėjo 18 d. 18.00 val. Klaipėdos Sportininkų namų posėdžių salėje (S. Daukanto g. 24, Klaipėda) įvyks KLFF Visuotinis narių susirinkimas, kuriame bus renkamas KLFF Prezidentas ir Valdybos nariai.

Pateikiame informaciją apie KLFF Prezidento ir Valdybos narių rinkimų tvarką.Trumpai pirmavę "Baltai" vėliau praleido net devynis FK "Šilalė" ekipos įvarčius
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Liepos 14 d.
Nukeltos iš 5 turo
"Baltai" - FK "Šilalė" 1:9 (1:3)


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lygos pirmoji sezono pusė baigėsi "Vakarų Fronto" pergale
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Liepos 12 d.
"Adrijus" - "Vakarų Frontas" 0:3 (0:2)


Lyderiai FK "Jakai" prarado taškus kovoje su "Kruopa", "Meglaras" pirmo rato pabaigoje sulaukė pergalės, pergalinga FK "Granata" ekipos rungtynių pabaiga
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Liepos 11 d.
FK "Jakai" - "Kruopa" 3:3 (1:1)

"Memel" - "Meglaras" 0:3 (0:0)

"Vienuolikė-Elvitransa" - FK "Granata" 2:3 (0:0)


Baudinių nerealizavusios "Kretingos Grūdų" ir FK "Šilalė" komandos pasidalino po tašką
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės
Liepos 10 d.
9 turas
"Kretingos Grūdai" - FK "Šilalė" 1:1 (1:0)


Pirmojo rato paskutiniame ture rungtynių favoritai taškų nebarstė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Liepos 10 d.
"Koralas-Tobula Instaliacija" - "Vienuolikė-Elvitransa" 1:3 (0:2)

"Vakarų Frontas" - "Agluona" 3:1 (0:1)

FK "Granata" - "Sparta" 2:3 (2:0)


LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių pirmojo rato apžvalga
Šią savaitę sužaistomis devintojo turo bei nukeltomis rungtynėmis finišavo LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių pirmasis ratas.
Tarp devynių ekipų pirmoje sezono pusėje geriausiai sekėsi Gargždų „Gargždų Pramogos-SC“ ir Biržų „Širvėnos“ ekipoms. Simboliškai gavosi tai, kad prieš sezoną ištraukti burtai lėmė šioms komandoms susitikti būtent paskutiniajame ture. „Gargždų Pramogos-SC“, po Biržuose pasiektos pergalės rezultatu 5:2, taškais (19 tšk.) susilygino su lyg tol pergalingai žengusia „Širvėna“ ir dėka pergalės pakilo į pirmąją vietą.
Gargždiškiai per žaistas aštuonias rungtynes pasiekė šešias pergales, o taškus prarado dvikovose su Šiaulių FA „Šiauliai“ (1:2) ir Mažeikių „Atmosferos“ (1:1) komandomis. „Širvėna“ ketvirtajame ture taip pat nesugebėjo įveikti FA „Šiaulių“ (3:3), tad abi pirmaujančios komandos per pirmąjį ratą prarado po penkis taškus.
Iš lyderių taškus atėmusi ir kol kas trečioje vietoje žengianti FA „Šiauliai“ (14 tšk.) ekipa taškus barstė su žemiau esančiomis komandomis, iš kurių skaudžiausi du pralaimėjimai savoje aikštėje vienodu rezultatu 2:3 tiek Šiaulių „Juventai-99“, tiek „Minijai“.
Per paskutines trejas rungtynes surinkti taškai Klaipėdos „Atlanto B“ (11 tšk.) komandai leido iš priešpaskutinės aštuntosios vietos šoktelti į ketvirtąją poziciją turnyrinėje lentelėje.
Penktoje-septintoje vietoje rikiuojasi Akmenės SC-FK „Akmenės Cementas“, Mažeikių „Atmosfera“ ir Kretingos „Minija“ komandos, kurios tarpusavyje rungtyniaudamos pasidalino po pergalę bei kitose dvikovose iškovojusios vienodai taškų, bendrai jų turi po 10. Jei „Atmosfera“ taškus rinko pirmoje rato pusėje, tai SC-FK „Akmenės Cemento“ ir „Minijos“ taškų sąskaitos ėmė pilnėti tik prieš sezono pertrauką.
Gero pirmojo rato finišo pritrūko Šiaulių „Juventai-99“ (9 tšk.), kuriai vienas kitas papildomas taškelis paskutinėse dvikovose būtų leidęs džiaugtis ne priešpaskutine vieta, o įsitaisyti gal net arti pirmaujančio trejetuko. Bet laukiantis antrasis ratas dar palieka visas viltis gerokai pataisyti savo pozicijas turnyrinėje lentelėje.
Pernai arti prizinių vietų likęs, bet šiemet savo lyderių netekęs Plungės „Babrungas“ daugiau nei septynis šimtus minučių vargsta ne tik dėl taškų, bet ir pirmojo šio sezono įvarčio. Kol kas abejose grafose šviečia nuliai, bet patirties įgijusi jauna „Babrungo“ komanda, antroje sezono pusėje gali tiek savo taškų sąskaitą gerokai papildyti, tiek ir kitoms komandoms „įkišti pagalius į ratus“.
Antroji sezono pusė prasidės rugpjūčio 11-13 dienomis, o šio sezono nugalėtojai paaiškės spalio 7 d.


Pirmasis ratas baigėsi "Atlanto B" komandos pergale Plungėje
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Liepos 8 d.
Nukelta iš 5 turo
"Babrungas" - "Atlantas B" 0:6 (0:2)

Puslapis 115 iš 216 << < 112 113 114 115 116 117 118 > >>
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
NEWLINK.LT - FC "SUOLIUKAS"

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
7 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - KRUOPA

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 3 2
5. ROSA B 2 1
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. GARANT GROUP 8 19
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 9 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 7 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriaiKLFF.lt - 2015