Paskutine ataka "Titanic" ekipa įgijo realią viltį patekti į kitą etąpą, "GP-Litimbera" ketvirtfinalyje kovos su "Miško Pasaka"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 17 d.
7 turas
"TITANIC" - "GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA" 7:6 (3:1)
VIDEO APŽVALGA
Dukart keliais įvarčiais atitrūkusi "Sparta" prieš "Plikius-Rūgpienių kaimą" laimėjo tik minimalia persvara
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Sausio 17 d.
6 turas
"PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - "SPARTA" 6:7 (2:3) VIDEO
Puikiai sužaidęs antrąjį kėlinį FK "Fanatas" pasiekė lygiąsias su lydere "EDM Statyba-Sendvaris" ekipa
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Sausio 17 d.
9 turas
FK "FANATAS" - "EDM STATYBA-SENDVARIS" 6:6 (2:5) VIDEO
Permainingoje dvikovoje nugalėję "Bočiai" užsitikrino tiesioginį patekimą į pusfinalį, "Saremai" norint patekti į kitą etapą reikia laukti palankių kitų rezultatų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 16 d.
7 turas
"BOČIAI" - "SAREMA" 8:6 (3:3)
VIDEO APŽVALGA
"Bega"įtikinamai įveikė "Vienuolikę-Elvitransą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Sausio 16 d.
Nukeltos iš 4 turo
"BEGA" - "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8:3 (3:1) VIDEO
"Titanic" pirmąjį kėlinį laimėjo penkiais įvarčiais, po pertraukos sekė "Saremos" šešių įvarčių serija, bet "Titanic" priešpaskutinę minutę atstatė lygiąsias
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 13 d.
6 turas
"SAREMA" - "TITANIC" 7:7 (1:6)
VIDEO APŽVALGA
Emocionalios "Klaipėda City" ir "Plikiai-Rūgpienių kaimas" ekipų lygiosios bei "Kruopos" pergalė prieš pirmąkart suklupusius "Kretingos Grūdus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Sausio 12 d.
5 turas
"KLAIPĖDA CITY" - "PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3:3 (1:2) VIDEO

"KRETINGOS GRŪDAI" - "KRUOPA" 3:8 (2:4) VIDEO
FK "Jakai"antroje rungtynių pusėje užtikrintai įveikė turnyrinės lentelės "kaimynę" "Nauticą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Sausio 12 d.
8 turas
FK "JAKAI" - "NAUTICA" 10:4 (3:2) VIDEO
Pergalę pasiekęs "Klaipėdos Universitetas" žengė dar vieną žingsnį link tiesioginio patekimo į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 11 d.
6 turas
"KUSK-VISKAS FUTBOLUI" - "KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS" 8:10 (3:6)
VIDEO APŽVALGA
"Sparta" pratęsė "LCC MOOSE FC" komandos pralaimėjimų seriją
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Sausio 11 d.
5 turas
"SPARTA" - "LCC MOOSE FC" 12:3 (4:0)
III lygos lyderiai pasiekė pergales, autsaiderių dvikovoje užprotestuotas rezultatas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Sausio 11 d.
8 turas
"VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA" - "KLAIPĖDA CITY-2" 2:3 (1:2)

"MEMEL" - "FUTBOLO MOKYKLA" 10:0 (t.p.)
("Memel" komanda užprotestavo rungtynių rezultatą, nes "Futbolo mokyklos" komandoje rungtyniavo neregistruotas žaidėjas. Faktinis rezultatas 6:13)

"EDM STATYBA-SENDVARIS" - FC "AGLUONA" 8:4 (4:2)
VIDEO
Puslapis 106 iš 181 << < 103 104 105 106 107 108 109 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai