LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių atidėtų rungtynių anonsas

Paskutinę LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių savaitę turi būti sužaistos visos atidėtos rungtynės. „ŠSPC-Radviliškis“ komandos vadovams iš anksto informavus, kad dėl nesurenkamos komandos sudėties neatvyks į rungtynes su Klaipėdos „Koralo“ komanda ir „ŠSPC-Radviliškis“ ekipai įskaitomas pralaimėjimas 0:3 be žaidimo.
Trečiadienį Pakruojyje 17.45 val. atidėtose 11-ojo turo rungtynėse jau nugalėtojų vardus užsitikrinęs FC „Pakruojis“ priims praėjusio sezono nugalėtoją Biržų „Širvėną“, kuriai šio sezono antroji pusė klostosi labai prastai ir pergalės nėra iškovojusi jau nuo birželio mėnesio vidurio. Pirmojo rato dvikovoje FC „Pakruojis“ laimėjo rezultatu 3:0.
Ketvirtadienį Klaipėdoje 20.30 val. „Atlanto B“ komanda rungtyniaus su Plungės „Babrungu“, kuris po puikių praėjusio turo rungtynių dar išlaikė viltis pakovoti dėl prizinės vietos. Tiesa, tam „Babrungui“ reikia ne tik iškovoti dvi pergales likusiose rungtynėse, bet ir tikėtis, kad pergalės nepasieks pagrindinis konkurentas „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“. Plungėje „Babrungas“ prieš jaunuosius „Atlanto“ dublerius buvo laimėjęs rezultatu 6:1.
Spalvas pakeitęs "EDM Statyba-Sendvaris" pasiekė antrąją pergalę paeiliui
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 26 d.
17 turas
"EDM Statyba-Sendvaris" - FK "Šilalė" 1:0 (0:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Po permainingų kovų į "Didžiosios Taurės" pusfinalį žengė "Miško Pasaka", "Sarema" ir FC "Suoliukas"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybos
„Didžiosios Taurės“ aštuntfinaliai
Rugsėjo 26 d.

„Vienuolikė-Elvitransa“ – „Miško Pasaka“ 4:5 (3:2)

„Memel“ – „Sarema“ 2:4 (1:2)

„Klaipėda City“ – „FC „Suoliukas“ 3:4 (0:2)

Šeštadienį ketverios LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 17-ojo turo rungtynės
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rusgėjo 24 d.
17 turas
„Juventa-99“ – „Širvėna“ 5:1 (4:1)

„Babrungas“ – „Koralas“ 2:0 (1:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

„Akmenės Cementas“ – FC „Pakruojis“ 1:3 (0:1)

„Atlantas B“ – „ŠSPC-Radviliškis“ 0:3 (patenkinus "ŠSPC-Radviliškis" komandos protestą, dėl "Atlanto B" komandoje žaidusio neregistruoto žaidėjo, "Atlantui B" įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:3).
Lengva "Gargžd? Pramogos-?žuolas" komandos pergal? prieš "Džiugo" dublerius
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 23 d.
17 turas
"Gargždų Pramogos-Ąžuolas" - "Džiugas B" 5:2 (4:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 17-ojo turo anonsas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių priešpaskutinio turo dvikovos bus sužaistos šį savaitgalį. 17-asis turas prasidės penktadienį vakare 19.30 val. Gargždų „Minijos“ progimnazijos stadione tarp „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ ir „Džiugo B“ komandų. Gargždiškiai dar turi vilčių pakovoti dėl antrosios vietos, tačiau norint jas išlaikyti reiks nebarstyti taškų dvikovoje su telšiškiais, kurie paskutinėse dvejose rungtynėse pasiekė pergales, o ir pirmojo rato dvikovoje nusileido 2:3 tik po rungtynių pabaigoje varžovų įmušto 11 metrų baudinio.
Turnyrinės lentelės viduryje esančios „Juventos-99“ ir „Širvėnos“ komandos šeštadienį 12.00 val. tarpusavyje kovos dėl aukštesnės vietos, o šiauliečiai tuo pačiu bandys įrodyti, kad pirmojo rato pralaimėjimas 0:6 Biržuose buvo tik tuo metu persekiojusių problemų pasekmė.
Dėl prizinės vietos bent teorinių galimybių dar pakovoti turinčios „Akmenės Cemento“ ir „Babrungo“ komandos šeštadienį 15.00 val. savose aikštėse priims pirmenybių pirmaujančias komandas. Į Naująją Akmenę atvyks jau pirmąją vietą užsitikrinęs FC „Pakruojis“, kuris Pakruojyje tarpusavio dvikovą laimėjo rezultatu 2:1.
Plungiškiai savame stadione susitiks su Klaipėdos „Koralu“, kuriam pergalė leistų užsitikrinti galutinę antrąją vietą. Klaipėdiečiai pirmojo rato rungtynėse „Babrungą“ įveikė rezultatu 3:1.
Pastarąją savaitę vyko rokiruotės turnyrinės lentelės apačioje, o paskutinėje vietoje atsidūręs „ŠSPC-Radviliškis“ vyks į Klaipėdą, kur lauks akistata su „Atlantu B“, kuriam taip pat yra reali grėsmė atsidurti paskutinėje vietoje. Radviliškiečiai savoje aikštėje pirmąją tarpusavio dvikovą laimėjo rezultatu 4:2.
Vienintelį tikslų smūgį atlikusi "Sakuona-Rūgpienių kaimas" ekipa įveikė FK "Šilalę"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 20 d.
17 turas
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - FK "Šilalė" 1:0 (0:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIO VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybose dalyvaus 14 komandų
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybose, kuriose komandos kovos dėl „Didžiosios Taurės“ ir „Mažosios Taurės“, dalyvaus 14 komandų - "Sarema", "Klaipėdos Universitetas-Viskas Futbolui", FC "Suoliukas", "Titanic", "Klaipėda City", "Miško Pasaka", "EDM Statyba-Sendvaris", "Kruopa", "Vienuolikė-Elvitransa", "Meglar", "Nautica", "Memel", "Agluona" ir "Sparta".
Ištraukus burtus komandos sužinojo koks lauks jų kelias iki "Didžiosios Taurės" finalo, o jei atitinkamame etape patirs pralaimėjimą, kovą atitinkamame etape tęs dėl "Mažosios Taurės" (žiūrėti žemiau varžybų schemoje).
Vienerių rungtynių (du kėliniai po 25 min.) nugalėtojas iškart patenka į kitą etapą, o jei rungtynės baigiasi lygiosiomis, mušami 10 m. baudiniai (po 5 arba daugiau, jei nepaaiškėja nugalėtojas).
Žaidėjų įspėjimai galios tik tose rungtynėse ir nebus skaičiuojami bendrai, o iš aikštės pašalintas žaidėjas turės praleisti sekančio etapo rungtynes.
Į komandos sudėtį galima įtraukti 25 žaidėjus (žaidėjų sąrašą pateikti iki rugsėjo 25 d.). Komandose negalima registruoti LFF A lygos, LFF I-os lygos ir LFF II lygos komandose registruotų žaidėjų.
Pergalę iškovojęs "EDM Statyba-Sendvaris" pakilo iš turnyrinės lentelės paskutinės vietos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 19 d.
16 turas
"EDM Statyba-Sendvaris" - "KKT" 2:1 (1:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Tuzinas "Džiugo B" ekipos įvarčių į "ŠSPC-Radviliškio" komandos vartus
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 18 d.
Nukeltos iš 7 turo
"Džiugas B" - "ŠSPC-Radviliškis" 12:0 (3:0)
"Šeimų futbolo turnyras"
Savaitgalį įvyko antrasis „Šeimų futbolo turnyras“, kurį organizavo Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija ir futbolo klubas „Atlantas“. Turnyre dalyvavusios šeimos varžėsi futbolo aikštelėje, išbandė jėgas estafetėsė bei įvairiose kitose futbolo rungtyse.
Pateikiame turnyro nuotraukas ir video momentus.

Puslapis 106 iš 172 << < 103 104 105 106 107 108 109 > >>
Klaipėdos miesto salės futbolo taurės varžybos
KLFF partneriai