FK "Žebenkštis" nutraukė "Krantonos" pergalių seriją, "EDM Statyba-Sendvaris" laimėjo prieš "Klaipėdos FM-2' ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
Vasario 17 d.
Pagrindinė grupė
"Krantona" - FK "Žebenkštis"6-6 (3-1)

"Mažosios Taurės" grupė
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Klaipėdos FM-2" 6-3 (4-3)

"Gargždų Pramogos" išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą
LFF salės futbolo A lyga
Vasario 16 d.
Ketvirtfinalis
Vilniaus "Turbotransfers" - "Gargždų Pramogos" 0-6 (0-2)

Serijos rezultatas - 1-1, žaidžiama iki dviejų pergalių. Lemiamos rungtynės vasario 19 d. 21.00 val. Gargždų Policijos salėje.

Po puikių antrųjų kėlinių "VS-Jonušai" išplėšė pergalę, "Spartos" penketukas - lygiąsias, FK "Granata" rezultatyvioje dvikovoje nugalėjo "Elvitransą"
"Nautica" - FK "VS-Jonušai" 3-4 (2-1)

"PortMare" - "Sparta" 7-7 (6-2)

FK "Granata" - "Elvitransa" 17-9 (9-4)

"Plikiai-Rūgpienių kaimas" nugalėjo savųjų progų neišnaudojusią "Klaipėda City B", antroji paeiliui "Klaipėdos Policijos" pergalė
Vasario 13 d.
"Klaipėda City B" - "Plikiai-Rūgpienių kaimas" 2-9 (0-3)

"Klaipėdos Policija" - "Klaipėdos FM-2" 4-3 (1-0)

Finalo nugalėtojos paaiškėjo po paskutinės atakos, III-os vietos laimėtojos - po baudinių serijos
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vasario 12 d.
Rungtynės dėl III-os vietos
"Klaipėdos FM" - FK "Jakai" 3-3 (0-2) (baudiniai - 0-2)
Rungtynėse dėl III-os vietos vyko permaininga ir lygiavertė dvikova. Jei pirmajame kėlinyje dukart įvarčiais galva pasižymėti pavyko FK „Jakai“ komandai, tai po pertraukos jaunosios „Klaipėdos FM“ auklėtinės ne tik greitai išlygino rezultatą (2-2), bet ir išsiveržė į priekį (3-2). FK „Jakai“ komandai iki rungtynių pabaigos pavyko pasinaudoti dar viena spraga varžovių gynyboje ir išlygino rezultatą (3-3). Tad rungtynių nugalėtojas nulėmė tik baudinių serija, kurioje FK „Jakai“ žaidėjoms sekėsi sėkmingiau nei lygiavertėms varžovėms „Klaipėdos FM“ auklėtinėms.

FINALAS
"Banga B" - "LCC Moose FC" 6-7 (0-3)
Tuo tarpu finale susiklostė dar sunkiau nusakoma drama – pirmą kėlinį laimėjo 3-0 „LCC Moose FC“ komanda ir antrojo kėlinio pradžioje padidino persvarą iki keturių įvarčių (4-0). Vėliau paeiliui sekė penki „Bangos B“ ekipos įvarčiai per kiek daugiau nei dešimt minučių ir jos pirmavo 5-4. Per paskutines dešimt minučių „LCC Moose FC“ dukart panaikino „Bangos“ turėtą persvarą (5-5 ir 6-6), o paskutinėje atakoje „LCC Moose FC“ įmušė pergalingą įvartį (7-6) ir tapo pirmenybių nugalėtojomis.

Komandų geriausiomis žaidėjomis išrinktos - Madison Smith (LCC Moose FC), Laura Ubartaitė ("Banga B"), Lina Kontrimienė (FK "Jakai") ir Kamilė Mikalauskytė (Klaipėdos FM).
Rezultatyviausia pirmenybių žaidėja tapo Sage Gibson (LCC Moose FC), įmušusi 10 įvarčių.

"Tobula Instaliacija-Baltai" nugalėjo savo vienas geriausių rungtynes šiose pirmenybėse sužaidusį FK "Mosėdį"
FK "Mosėdis" - "Tobula Instaliacija-Baltai" 4-6 (0-3)

"Klaipėdos Universitetas" ir "EDM Statyba-Sendvaris" įmušė po trylika įvarčių ir pasiekė lengvas pergales
Vasario 11 d.
"KFA Akademija" - "Klaipėdos Universitetas" 4-13 (1-6)

"Memel" - "EDM Statyba-Sendvaris" 1-13 (1-6)

Lyderių gretose išliekanti "Klaipėda City" neleido "Kruopai" sugrįžti į aštuntuką
Vasario 10 d.
"Kruopa" - "Klaipėda City" 7-12 (3-6)

Sekmadienio penkeriose dvikovose rungtynių favoritų pergalės
Vasario 9 d.
"Sparta" - "Nautica" 2-12 (1-4)

FK "Žebenkštis" - "Klaipėda City B" 3-7 (0-2)

"Mažosios taurės" grupė
FK "Giruliai" - FK "Mosėdis" 9-3 (4-0)

"Klaipėdos FM-2" - "Klaipėdos FM-1" 4-7 (2-3)

FK "Vienuolikė" - "LCC Moose FC" 3-9 (1-3)

Tik rungtynių pabaigoje "Krantona" įgijo minimalią persvarą prieš "Plikiai-Rūgpienių kaimas" ekipą