"Kruopos" patirtis neprilygo "Irenitos" greičiui
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 14 d.
„Kruopa“ – „Irenita“ 2:7 (0:4) FOTO
"Optimistai" garbingai pasipriešino "Klaipėda city" ekipai
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 14 d.
„Optimistai“ – „Klaipėda city“ 4:6 (2:4)

"Nautica" antroje rungtynių pusėje palaužė "Titanic" komandos pasipriešinimą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 13 d.
„Titanic“ – „Nautica“ 1:3 (0:0)
Ketvirtadienį sužaistos ketverios III lygos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Lapkričio 13 d.
„Meglar“–„KJP“ 3:4 (1:2)
„FC Agluonėnai“–„Kuršiai“ 2:13 (1:4)
„Klaipėdos Policja“–„Ginduliai“ 14:2 (8:1)
„Miško pasaka“–„Memel“ 6:3 (3:2)

"KU" ir "Sportidus-KVK" pirmosios pergalės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 12 d.
„Kl.Universitetas“–„KUSK“ 5:3 (3:3),
„Baltai“–„Sportidus-KVK“ 2:4 (1:1).
Permainingose dvikovose pajėgesnės buvo "Policijos mokyklos" ir "Vakarų fronto" komandos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
„Policijos mokykla“–„Bočiai-Transkela“ 6:2 (2:2).
„Atsarginių suoliukas“–„Vakarų frontas“ 5:8 (2:1).

Rezultatyviose rungtynėse pirmas pergales šventė FK "Sokeris" ir "Klaipėda city-2"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
„Bega“ – FK „Sokeris“ 8:12 (4:6),
„KPVM“ – „Klaipėda city-2“ 3:8 (2:4).
"Sarema" I-oje lygoje debiutavo pergale prieš "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I Lyga.
„Bočiai“ – „Sarema“ 3:7 (3:1).
Pirmadienio vakarą prasidėjo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės, kurių I-os lygos pirmose rungtynėse tarpusavyje kovojo „Bočiai“ ir „Sarema“. Pirmoje rungtynių pusėje ryžtingiau ir tiksliau puolime žaidę „Bočiai“, pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 3:1. Tačiau lyg greitai su I-os lygos „krikštu“ apsipratusi „Sarema“ po pertraukos akivaizdžiai pranoko „Bočius“ tiek puikiai sužaidusi gynyboje, tiek įmušusi šešis įvarčius be atsako ir pasiekusi pirmąją pergalę jau savo debiutinėse I-os lygos rungtynėse 7:3.
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių tvarkaraščiai ir nuostatai
Sekančią savaitę prasidės 2014-2015 'metų Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės, kuriose trijose lygose rungtyniaus 34 komandos. Pateikiame visų trijų lygų pirmųjų turų tvarkaraščius:
I lygos tvarkaraštis
II lygos tvarkaraštis
III lygos tvarkaraštis
Prieš prasidedant salės futbolo sezonui per komandų vadovų susirinkimus priimti keli taisyklių ir nuostatų pakeitimai, kurie bus taikomi Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėse.
Pateikiame visų trijų lygų nuostatus –
I lygos nuostatai
II lygos nuostatai
III lygos nuostatai
Išskiriame kelis esminius pasikeitimus tiek visoms lygoms bendrai, tiek atskiroms lygoms:
Puslapis 107 iš 107 << < 104 105 106 107
Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga -
7 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - FM-2000
KU salė
(Sportininkų g. 13)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 12
2. KUSK-MIŠKO PASAKA 6 12
3. TITANIC 6 12
4. KRANTONA 6 12
5. FK "JAKAI" 6 9
6. FM-2000 6 9
7. FM-99 6 6
8. SAREMA 6 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 16
2. KRUOPA 5 13
3. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 10
4. SPARTA 5 10
5. KLAIPĖDA CITY 5 6
6. FC "SUOLIUKAS" 5 6
7. STOGANDRA 6 6
8. LCC MOOSE FC 5 3
9. FA "KORALAS" 6 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 6 18
2. AGLUONA-GARANT GROUP 6 13
3. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 12
4. FK "KONTEKA" 5 12
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
6. MEGLARAS 6 10
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 6 9
8. BEGA 5 7
9. VAKARŲ FRONTAS 6 3
10. MEMEL 5 1
11. FK "GRANATA" 4 0
12. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0