B grupėje "Atlanto Veteranai" nugalėjo "EDM Statybą-Sendvarį"
XVI-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 21 d.
B grupė
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Atlanto Veteranai" 0:2 (0:2)
XVI-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras prasidėjo "Saremos" pergale minimalia persvara
XVI-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 20 d.
A grupė
"Kretingos grūdai" - "Sarema" 0:1 (0:1)
"Kruopa" jau finale, o "Klaipėda City" dėl vietos jame kovos su "Nauticos" ir "Plikiai-Rūgpienių kaimas" poros nugalėtoja
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 20 d.
"Kruopa" - "Klaipėda City" 5:4 (1:2)
ĮVARČIAI

"Klaipėda City-2" - "Nautica" 6:6 (1:3) (baudiniai - 2:4)
Rezultatyvi "Plikių-Rūgpienių kaimo" ekipos pergalė prieš FC "Suoliuką"
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 17 d.
„Plikiai-Rūgpienių kaimas“ – FC „Suoliukas“ 12:4 (4:1)
ĮVARČIAI
XVI-ajame A. Fokino atminimo Taurės turnyre dalyvaus 6 komandos
XVI-ajame A. Fokino atminimo turnyre dalyvaus 6 komandos – „Sarema“, „Kretingos Grūdai“, „Plikiai-Rūgpienių kaimas“, „EDM Statyba-Sendvaris“, „Klaipėda City“ ir „Klaipėdos Veteranai“.
Pirmajame etape komandos bus suskirstytos į dvi grupes, iš kurių po dvi komandas pateks į pusfinalius, o vėliau į finalą. Trečiąsias vietas grupėse užėmusios komandos kovos dėl galutinės V-osios vietos.
Ištraukus burtus komandos buvo suskirstytos į dvi grupes:

A grupė - "Kretingos Grūdai", "Klaipėda City" ir "Sarema"
B grupė – „EDM Statyba-Sendvaris“, „Plikiai-Rūgpienių kaimas“ ir „Klaipėdos Veteranai“

Pateikiame turnyro lenteles ir tvarkaraštį:
Penkių įvarčių atsilikimą panaikinęs FC "Suoliukas" triumfavo po baudinių serijos, "Nautica" dar vieną etapą įveikė taip pat laimėjusi baudinių loteriją
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 15 d.
„Miško Pasaka“ – FC „Suoliukas“ 9:9 (4:0) (baudiniai – 5:6)
ĮVARČIAI

"Nautica" – „Sparta“ 3:3 (2:2) (baudiniai – 8:7)
ĮVARČIAI
Po baudinių serijos "Nautica" eliminavo "LCC Moose FC" ekipą iš tolimesnės kovos dėl Taurės
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 13 d.
"LCC Moose FC" - "Nautica" 5:5 (2:3) (baudiniai – 4:5)
ĮVARČIAI

Link taurės dar per vieną etapą priartėjo "Klaipėda City" ir "Kruopa" komandos
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 10 d.
"Klaipėda City" - "Plikiai-Rūgpienių kaimas" 16:4 (11:2)
ĮVARČIAI

"Klaipėda City-2" - "Kruopa" 3:7 (1:4)
ĮVARČIAI
"Miško Pasaka" ir FC "Suoliukas" iš tolimesnes kovos eliminavo III lygos komandas, "Sparta" neįtikėtinai panaikinusi dviejų įvarčių deficitą, laimėjo baudinių seriją
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 6 d.
„Vienuolikė-Elvitransa“ – „Miško Pasaka“ 5:11 (2:6)
ĮVARČIAI

„Sarema“ – „Sparta“ 9:9 (3:4) (baudiniai – 2:4)
ĮVARČIAI

FC „Agluona“ – FC „Suoliukas“ 4:9 (1:3)
ĮVARČIAI
"Klaipėda City" ir "Klaipėda City-2" be suklupimų įveikė ir antrąjį etapą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 3 d.
„Klaipėda City“ – „Sarema“ 5:5 (3:2) (baudiniai - 4:3) ĮVARČIAI

„Klaipėda City-2“ – FC „Agluona“ 6:1 (2:0)
ĮVARČIAI
"Nautica" tik antroje rungtynių pusėje "pralaužė" "Atviros Jaunimo Erdvės" komandos gynybą ir tik rungtynėms baigiantis užsitikrino pergalę
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
Kovo 2 d.
„AJE“ – „Nautica“ 4:5 (3:0)
ĮVARČIAI
Puslapis 107 iš 187 << < 104 105 106 107 108 109 110 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai