Po rezultatyvaus ir lygiaverčio pirmojo kėlinio, antroje rungtynių pusėje "Džiugas B" ekipos įvarčių gausa į "ŠSPC-Radviliškio" vartus
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 15 d.
16 turas
"ŠSPC-Radviliškis" - "Džiugas B" 4:9 (3:3)
Nors "EDM Statyba-Sendvaris" vėl įmušė pirmas, tačiau "Sarema" vėliau įrodė savo pranašumą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 15 d.
17 turas
"EDM Statyba-Sendvaris" - "Sarema" 2:5 (1:2)
RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI
2016 m. Lietuvos senjorų (50 metų ir vyresnių) pirmenybėse "Klaipėdos senjorai" užėmė III-ąją vietą
2016 m. Lietuvos senjorų (50 metų ir vyresnių) pirmenybės buvo vykdomos pogrupiais A (Kaunas, Vilnius, Utena, Druskininkai, Jonava, Marijampolė) ir B (Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Kretinga, Telšiai, Žagarė).
A pogrupyje pirmą vietą užėmė Vilnius, antri - Kaunas. B pogrupyje pirmi buvo Klaipėdos senjorai, antri - Panevėžys. Šios komandos iškovojo teisę žaisti finaliniame etape, kuris vyko Kaune
Klaipėdiečiai žaidė pirmajame pusfinalyje ir rezultatu 1:0 įveikė "Kauno senjorus". Klaipėdos komandos vadovo Kęstučio Mickevičiaus komentaras po pusfinalio rungtynių: "Dvikova vyko be kompromisų su tam tikromis permainingomis nuotaikomis. Esmė ta, kad šioje rungtynių kovoje niekas nenorėjo nusileisti, niekas nenorėjo būti „pilka spalva“. Šių rungtynių nugalėtojų laukė finalas. Rungtynėms įpusėjus atsirado gražių žaidimo epizodų. Klaipėdiečiai prie šeimininkų vartų bandė ieškoti „aukso kasyklų“, bet galimybė priartėti prie jų taip ir neatsirado. Atakos įstrigdavo „tarpinėse“ gynėjų ir saugų stotelėse".
Dvikova dėl trečios vietos - FK „Klaipėdos veteranai“ – FK „Ekrano senjorai“ - 2:1. Kęstučio Mickevičius komentaras po "bronzinės dvikovos": "Lengvai skaitomi panevėžiečių perdavimai nekėlė rūpesčių klaipėdiečių gynybai. Visos žaidimo gijos tiek vienos, tiek kitos komandos buvo akcentuotos į aikštės vidurį. Greitų įvarčių alkis kankino abi komandas. Nelabai sustyguotas panevėžiečių puolimas darė daug klaidų, turėjo begalę progų, kurių taip ir neišnaudojo. Rungtynių pabaigoje klaipėdiečiai stipriai smūgiavo į vartus, kamuolys atsimušė į gynėjų koją ir „išdavikiškai“ palengva įriedėjo į vartus. FK „Klaipėdos veteranai“ nugalėjo ir iškovojo bronzos medalius."
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių XVI-ojo turo anonsas
Iki LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių pabaigos liko vos tris turai, tad kova dėl aukštesnių galutinių vietų pasiekia kulminaciją. 16-asis pirmenybių turas prasidės ketvirtadienį Radviliškyje, kur 18.30 val. tarpusavyje susitiks „ŠSPC-Radviliškis“ ir „Džiugas B“ komandos, šiuo metu esančios turnyrinės lentelės apačioje. Šios komandos šį sekmadienį Telšiuose dar žais iš pirmojo rato nukeltas rungtynes, tad jei vienai iš komandų pavyks per šias kelias dienas pasiekti dvi pergales, ji ženkliai pagerins savo situaciją turnyrinėje lentelėje.
Penktadienį savo pozicijas pagerinti bandys ir „Atlantas B“ ekipa 20.30 val. savoje aikštėje varžydamasi su į pirmenybių pabaigą vis geriau rungtyniaujančia „Juventos-99“ komanda, kuri šiuo metu įsitaisė šeštoje vietoje. Pirmajame rate „Juventa-99“ buvo pasiekusi įtikinamą pergalę rezultatu 4:0.
Šeštadienį įvyks trejos turo rungtynės. Biržuose 13.00 val. susitiks „Širvėna“ ir „Akmenės Cemento“ komandos, kurios praėjusiame sezone džiaugėsi prizinėmis vietomis, o šį kartą tenka kovoti tik dėl aukštesnės pozicijos turnyrinės lentelės viduryje. Naujojoje Akmenėje vykusioje dvikovoje šios komandos pasidalino po tašką 1:1.
Kiek vėliau 15.00 val. Pakruojyje susitiks FC „Pakruojis“ ir „Babrungas“. Šių komandų tikslai kiek skirtingi – pakruojiečiai siekia kuo anksčiau užsitikrinti nugalėtojų vadus, o plungiškiai nenori prarasti vilčių dar pakovoti dėl prizinės vietos. Plungėje „Babrungas“ lyderiui pasipriešino ir sužaidus apie 60 minučių net galėjo išsiveržti į priekį, bet rezultatui esant 3:3 neįmušė 11 metrų baudinio, o per likusį pusvalandį praleido net penkis įvarčius 3:8.
Šio turo centrinė dvikova vyks Klaipėdoje – šeštadienį 18.30 val. tarpusavyje kovos „Koralas“ ir „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“. Abi ekipos atkakliai kovoja dėl II-III vietų ir gargždiškiai po šios dvikovos siekia atlikti „rokiruotę“ kovoje dėl II vietos. Tiesa, ir „Koralas“ nėra linkęs užleisti savo pozicijų ir nusiteikęs laimėti, gal net svarbiausią sezono dvikovą. Gargžduose „Koralui“ tai pavyko padaryti rezultatu 3:1.
Dvejomis atkakliomis dvikovomis baigėsi Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lygos varžybos, po kurių paaiškėjo prizininkų rikiuotė

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugsėjo 13 d.
18 turas
"Uosto Direkcija" - "Meglar" 2:0 (0:0)

"Jakai" - "Kruopa" 0:0 (0:0)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lygos paskutinio turo dvikovos
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugsėjo 12 d.
18 turas
"Agluona" - "Nautica" 1:3 (1:2)

"Vienuolikė-Elvitransa" - "Baltai" 3:0 (b.ž.)

"Koralas" - "Memel" 6:1 (3:1)
Paskutinėse XV-ojo turo rungtynėse Telšiuose "Koralas" pasiekė pergalę rezultatyvioje kovoje
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 11 d.
15 turas
"Džiugas B" - "Koralas" 3:4 (2:2)
"KKT" komanda neišvykus į rungtynes su FK "Šilale", jai įskaitomas pralaimėjimas be žaidimo
„KKT“ komandos vadovms informavus, kad „KKT“ komanda neišvyks į sekmadienį numatytas LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių rungtynes su FK „Šilale“ komanda, „KKT“ komandai įskaitomas pralaimėjimas 0:3 be žaidimo.
FC "Pakruojis" puikiais įvarčiais įveikė gargždiškius, "Juventa-99" pasiekė pergalę prieš "ŠSPC-Radviliškį", "Babrungas" nesunkiai nugalėjo "Širvėną"
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 10 d.
15 turas
"Gargždų Pramogos-Ąžuolas" - FC "Pakruojis"1:2 (1:1)
RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI

"Juventa-99" - "ŠSPC-Radviliškis" 4:2 (2:2)

"Babrungas" - "Širvėna" 3:0 (3:0)
"Atlanto B" komanda neišvyks į rungtynes su "Akmenės Cementu" ir jai įskaitomas pralaimėjimas be žaidimo
„Atlanto“ futbolo klubui informavus, kad „Atlanto B“ komanda neišvyks į penktadienį numatytas LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynes su „Akmenės Cemento“ komanda, „Atlanto B“ komandai įskaitomas pralaimėjimas 0:3 be žaidimo.
Finišavo Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I-os lygos varžybos, prizininkų trejetukas - "Sarema", "KU-Viskas Futbolui", FC "Suoliukas"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 8 d.
14 turas
"EDM Statyba-Sendvaris" – "Miško Pasaka" 2:2 (1:1)

"KU-Viskas Futbolui" – "Klaipėda City" 8:1 (4:0)

"Sarema" – FC "Suoliukas" 3:1 (1:0)

Puslapis 107 iš 172 << < 104 105 106 107 108 109 110 > >>
Klaipėdos miesto salės futbolo taurės varžybos
KLFF partneriai