Pagaliau pergalė atkeliavo ir į FC "Suoliuko" "kiemą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Sausio 13 d.
"FM-97" - "Suoliukas" 5:10 (1:3)
Po dar vienos įtikinamos pergalės "Miško Pasaka" susigrąžino lyderistę
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Sausio 12 d.
"Miško Pasaka" - "Kuršiai" 11:1 (3:0)
RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI

Pirmojo šešetuko komandų dvikovose pergales pasiekė FK "Vienuolikė" ir "KPVM"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Sausio 12 d.
"Bega" - FK "Vienuolikė" 5:8 (1:2)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO



"Klaipėdos Policija" - "KPVM" 3:11 (2:6)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

"Gargždų Pramogos-Litimbera" laimėjo svarbią dvikovą prieš "Nauticą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 11 d.
"Nautica" - "Gargždų Pramogos-Litimbera“ 4:6 (0:3)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Klaipėda City-2" be didelio vargo sutriuškino "FM-3" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Sausio 11 d.
"Klaipėda City-2" - "FM-3" 15:2 (6:2)
Pergales pasiekusios "Titianic" ir "Baltų" komandos kyla į saugesnes pozicijas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 8 d.
"Titanic" - PM "Ararat“ 7:1 (1:1)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"Bočiai" - "Baltai“ 3:7 (0:4)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Finalo vertoje permainingoje dvikovoje "Klaipėda City-2" privertė FK "Vienuolikę" patirti pirmąją nesėkmę
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Sausio 8 d.
FK "Vienuolikė" - FC "Klaipėda City-2" 5:6 (2:2)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

"Sarema" pratęsė "Sakuonos-Plikių" nesėkmių seriją
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 7 d.
"Sarema" - "Sakuona-Plikiai“ 13:6 (6:3)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Miško Pasakos" puikus pirmasis kėlinys virto "AGRpako-Sendvario" "košmaru", "LCC Moose FC" neleido "Uosto Direkcijai" susigrąžinti lyderės pozicijų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Sausio 7 d.
"AGRpakas-Sendvaris" - "Miško Pasaka" 4:19 (2:13)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"LCC Moose FC" - "Uosto Direkcija" 6:4 (6:3)
"Klaipėdos Valstybinės Kolegijos" puolimas FC "Agluonėnams" buvo nesustabdomas, "Memel" ekipa bando kovoti dėl patekimo į atkrentamąsias varžybas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Sausio 7 d.
"Klaipėdos Valstybinė kolegija" - FC "Agluonėnai" 16:1 (5:0)

"Memel" - FC "LAJM" 8:2 (3:0)
"Klaipėdos Universitetas" minimalia persvara įveikė "Irenitą", "KUSK" komanda tęsia kovą dėl tiesioginio patekimo į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 6 d.
"Klaipėdos Universitetas" - "Irenita“ 3:2 (2:2)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


"KUSK" - "Kruopa“ 9:2 (4:1)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Puslapis 109 iš 149 << < 106 107 108 109 110 111 112 > >>

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>