Į rungtynes su "EDM Statyba-Sendvariu" nesusirenkančiai "Baltų" komandai įskaitomas pralaimėjimas be žaidimo
Penktadienį, gegužės 20 d. 19.30 val. Gargždų "Minijos" progimnazijos stadione turėjusios įvykti LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių rungtynės "EDM Statyba-Sendvaris" - "Baltai", nebus žaidžiamos nes „Baltų“ komanda informavo, kad nesurenka komandos rungtynėms ir šiai komandai įskaitomas pralaimėjimas be žaidimo 0:3.
"Sarema" išsikapstė paskutinėmis minutėmis, "KU-Viskas Futbolui" ir "Titanic" pasiekė kiek lengvesnes pergales
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 19 d.
3 turas
"Sarema“ – "Miško Pasaka“ 5:4 (1:3)

"Vakarų Frontas“ – "KU-Viskas Futbolui“ 3:5 (1:4)

"Titanic“ – "EDM Statyba-Sendvaris“ 5:1 (3:0)

ŠIO VAKARO RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO MOMENTAI
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių IV-ojo turo anonsas
Tik trečiadienį pasibaigus trečiajam turui, jau savaitgalį laukia atkaklios LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių ketvirtojo turo dvikovos. Tris iš jų šeštadienį 15.00 val. prasidės Radviliškio, Šiaulių ir Pakruojo stadionuose.
Sėkmingai pirmenybes pradėjęs, bet pastaruosius du turus pralaimėjęs ŠSPC „Radviliškis“ šeštadienį 15.00 val. savoje aikštėje rungtyniaus su „Akmenės Cementu“, kuris pastaruosiuose dvejuose turuose rinko taškus.
Tuo pačiu metu Šiaulių „Gytarių“ stadione „Juventa-99“ sieks pergalės bei pakilimo iš turnyrinės lentelės apačios rungtynėse su Plungės „Babrungu“.
Tuo tarpu FC „Pakruojis“ bandys įtvirtinti savo lyderystę savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniaudamas su Klaipėdos „Koralu“.
Ankstyvą sekmadienio rytą 12.00 val. Biržų miesto stadione rungtyniaus pirmąją pergalę jau pasiekusi „Širvėna“ ir šiomis dienomis pirmąjį kluptelėjimą patyręs „Džiugas B“.
Turas pasibaigs sekmadienį įdomia dvikova Klaipėdoje, kur 17.00 val. centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštėje jėgas išmėgins Klaipėdos „Atlantas B“ ir „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“.
"Atlanto" dubleriai Telšiuose nugalėjo "Džiugo" dublerius
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Gegužės 18 d.
3 turas
"Džiugas B“ – "Atlantas B“ 0:3 (0:1)
Trečiadienį trečiojo turo rungtynės buvo žaidžiamos Telšiuose, kur susitiko „Džiugo“ ir „Atlanto“ dubleriai. Klaipėdiečiai šiose rungtynėse į puolimą pasitelkė puolėją Evaldą Razulį, kuris 16-ąją rungtynių minutę išvedė „Atlantą B“ į priekį (1:0). Dar nesėkmingesnė šeimininkams buvo antrojo kėlinio pradžia, kai rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Rokas Gedminas padvigubino „Atlanto B“ persvarą (2:0). Likus žaisti apie dešimt minučių klaipėdiečiai Skirmanto Rakausko įvarčiu dar labiau įtvirtino pirmąją savo pergalę (3:0).
FC "Suoliukas" pirmąją minutę privertė varžovus įsimušti į savo vartus, paskutinę minutę užtvirtino pergalę
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 17 d.
3 turas
FC "Suoliukas“ – "Klaipėda City“ 2:0 (1:0)
"Baltai" nepaliko vilčių "Meglar" ekipai, "Kruopa" pratęsė pergalių seriją
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Gegužės 17 d.
4 turas
"Baltai" - "Meglar" 7:0 (2:0)

"Kruopa" - "Koralas" 3:1 (2:0)

ABIEJŲ RUNGTYNIŲ KELETAS ĮVARČIŲ VIDEO MOMENTŲ
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" priešinosi daugiau nei 80 minučių, bet per paskutines dešimt minučių "Sarema" įmušė tris įvarčius
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Gegužės 16 d.
3 turas
„Sakuona-Rūgpienių kaimas“ - "Sarema" 2:5 (1:1)
FK "Vienuolikė" pratesė "Agluonos" pralaimėjimų seriją, "Nautica" ir "Memel" ekipos sužaidė lygiosiomis, FK "Jakai" pergale tęsia sėkmingą debiutą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Gegužės 16 d.
4 turas
"Agluona" - FK "Vienuolikė" 0:5 (0:2)

"Nautica" - "Memel" 2:2 (1:0)

"Uosto Direkcija" - FK "Jakai" 2:4 (1:2)
FK "Šilalė" Kretingoje rungtynėms baigiantis visiškai palaužė "KKT" komandos pasipriešinimą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Gegužės 15 d.
3 turas
"KKT" - FK „Šilalė“ 0:4 (0:1)
Biržų "Širvėna" iškovojo pirmąją pergalę Klaipėdoje įveikdama "Koralą"
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Gegužės 15 d.
3 turas
"Koralas“ – "Širvėna“ 1:2 (0:1)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Trečiojo turo rungtynėse Klaipėdoje susitiko FK „Koralas“ ir Biržų „Širvėna“. Pirmoje rungtynių pusėje komandoms ilgą laiko nepavyko įgyti nei žaidybinio pranašumo, nei išvystyti atakų iki šimtaprocentinių progų. Tik sužaidus daugiau nei pusvalandį biržiečiai surengė ataką, kurią tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų į apatinį vartų kampą atliko Vytas Galeckas (0:1). Tokiu rezultatu ir baigėsi pirmasis kėlinys.
Antroje rungtynių pusėje aikštėje labiau dominavo „Koralas“, tačiau šios komandos atakoms ir toliau trūko aštrumo ir tikslaus užbaigimo. Vis gi beveik įpusėjus kėliniui po perdavimo iš dešiniojo aikštės krašto Viktors Jefremovs galva iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą (1:1).
Bet toks rezultatas išsilaikė vos kelias akimirkas – svečiai jau kitoje atakoje uždirbo galimybę atlikti 11 metrų baudinį ir jį šaltakraujiškai atliko Mindaugas Jakštas (1:2).
Per likusį laiką „Koralas“ dar bandė bent išlyginti rezultatą, tačiau kontratakuodama „Širvėna“ turėjo geresnes galimybes pakeisti rezultatą nei ilgiau kamuolį kontroliavę klaipėdiečiai. Tad nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui, „Širvėna“ į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę, o „Koralas“ patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą.
Plungėje užfiksuotos "Babrungo" ir "Akmenės Cemento" lygiosios
LFF II lygos vakarų zonos pirmenybės
Gegužės 14 d.
3 turas
"Babrungas“ – "Akmenės Cementas“ 1:1 (1:0)
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Šeštadienį Plungėje susitiko „Babrungo“ ir „Akmenės Cemeneto“ komandos, kurios per pirmus du turus buvo pasiekusios po pergalę ir patyrusios po pralaimėjimą. Plungiškiai pačioje rungtynių pradžioje pabandė kiek aktyviau paspausti varžovus jų aikštės pusėje ir tai jiems pasiteisino, nes 3-ąją rungtynių minutę, perėmus svečių perduotą kamuolį ir dėl jo baudos aikštelėje pakovojęs Edvinas Alimas įmušė „Babrungo“ komandos įvartį (1:0). Vėliau iki pertraukos vyko lygiavertis žaidimas, bet nei vienai komandai nepavyko susikurti šimtaprocentinių progų.
Antrajame kėlinyje abiejų komandų atakos buvo žymiai pavojingesnės. „Babrungos“ žaidėjai kėlinio pradžioje vėl galėjo nubausti varžovus, bet iš baudos aikštelės prieigų smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į skersinį. „Akmenės Cemento“ žaidėjų netenkinęs rezultatas vertė aktyvinti veiksmu puolime ir beveik įpusėjus kėliniui, svečiai keliais perdavimais surengė tikslią ataką, kurią įvarčiu užbaigė Nedas Stankus, išlyginęs rezultatą (1:1).
Per likusį rungtynių pusvalandį ne vienai iš komandų nepavyko išnaudoti savųjų progų, tad nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui, buvo priverstos pasitenkinti lygiosiomis (1:1).
Puslapis 110 iš 163 << < 107 108 109 110 111 112 113 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

19.00
MEGLARAS - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

20.05
FC "SUOLIUKAS" - PORT MARE
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

21.10
FK "GRANATA" - SAREMA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
3. PORT MARE 8 21
4. FC "SUOLIUKAS" 8 21
5. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
6. FK "GRANATA" 8 18
7. FELIŪGA 9 18
8. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
9. KRUOPA 9 18
10. SAREMA 8 17
11. VAKARŲ FRONTAS 9 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 9 6
15. MEMEL 9 6
16. MOSĖDIS 9 6
17. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
18. FOTOAPARATAS.LT 8 3
19. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
20. MEGLARAS 8 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai