Pergalę prieš "Titanic" iškovojusi "Kruopa kyla iš "iškritimo zonos", "Sarema" sunkioje kovoje įveikė "Klaipėda City" ekipą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 8 d.
„Kruopa“ – „Titanic“ 6:4 (2:1)

„Sarema“ – „Klaipėda City“ 3:1 (1:0)
"KKT" komandos "įvarčių lietus" lietingose rungtynėse su "Rosa"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 7 d.
„Rosa“ - "KKT" 1:8 (0:4) ĮVARČIŲ VIDEO
"AGRpakas-Sendvaris" įsitvirtina penktoje pozicijoje
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 7 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Vakarų frontas“ 5:1 (3:1)
"Baltai" emocingoje dvikovoje įveikė "Babrungą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 6 d.
„Baltai“ - "Babrungas" 5:0 (1:0) VIDEO
"Pramogos SC-Taškas" - kitame etape, FK "Šilutė" ir FK "Koralas" iškrito iš tolimesnės kovos
LFF Taurės varžybose jau sužaistos visos III-ojo etapo rungtynės, kuriose rungtyniavo ir Klaipėdos regiono komandos. Kiek anksčiau Gargždų „Pramogos SC-Taškas“ Vilniuje tik po baudinių serijos 4:1 (pagindinis ir pratęsimo laikas 2:2) nugalėjo Vilniaus „Olimpijos“ komandą ir pateko į ketvirtąjį etapą.
FK „Šilutė“ komandai nepavyko peržengti šio etapo, nes teko susigrumti su, ko gero, pajėgiausia šio etapo komanda FK „Panevėžiu“ ir išvykoje buvo pralaimėta rezultatu 1:3.
Klaipėdos FK „Koralas“ savoje aikštėje susitiko su LFF II lygos Rytų zonoje rungtyniaujančia Visagino FK „Visaginas“ komanda ir pralaimėjo dvikovą rezultatu 0:2.
Rugsėjo 10 d. bus traukiami LFF Taurės varžybų ketvirtojo etapo burtai.
Pateikiame III-ojo etapo visų rungtynių rezultatus.
Lyderę besivejančios "Uosto Direkcijos" ir "Klaipėdos Universiteto" ekipos ketvirtadienį pasiekė pergales
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 3 d.
„Uosto Direkcija“ – „Kruopa“ 10:2 (5:0)

„Klaipėdos Universitetas“ – „AGRpakas-Sendvaris“ 4:2 (3:1)
"Miško Pasaka" antrąkart sezone įveikė FC "Suoliuką" ir užsitikrino II-os lygos pirmąją poziciją
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugsėjo 3 d.
FC „Suoliukas“ – „Miško Pasaka" 1:3 (0:1) FOTO
Rezultatyvioje dvikovoje "Klarksonas-Sakuona" įmušė dvigubai daugiau nei "Rosa"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 2 d.
„Klarksonas-Sakuona“ - "Rosa" 6:3 (1:0) VIDEO APŽVALGA
"Titanic" ekipa sužaidė lygiosiomis su lydere "Sarema", "Sparta" privertė "Vakarų Frontą" patirti penkioliktą nesėkmę
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 2 d.
„Sarema“ – „Titanic“ 3:3 (3:3)

„Vakarų Frontas“ – „Sparta“ 1:3 (1:0)
Lyderių dvikovoje solidi "Saremos" pergalė
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 1 d.
„Sarema“ - FK "Koralas" 4:0 (3:0) VIDEO APŽVALGA
Trys Tomo Norkūno įvarčiai nulėmė "Klaipėda City" komandos pergalę prieš "Nauticą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 1 d.
„Klaipėda City“ – „Nautica“ 3:2 (0:1)
Puslapis 110 iš 138 << < 107 108 109 110 111 112 113 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
KRANTONA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KELPA 1 3
2. KRANTONA 0 0
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 0 0
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
6. KLAIPĖDOS FM 0 0
7. KLAIPĖDA CITY 0 0
8. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
10. SAREMA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 1 3
2. FC "SUOLIUKAS" 0 0
3. STOGANDRA 0 0
4. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. LCC MOOSE FC 0 0
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
2. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
3. NAUTICA 0 0
4. FK "GRANATA" 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>