Paaiškėjo kas atstovaus Klaipėdos regioną "Golas-2019" žaidynių Superfinale
Pirmadienį Lietuvos masinio futbolo asociacijoje buvo ištraukti visų trijų amžiaus grupių (U-13, U-15 ir U-17) Superfinalo burtai, kur kiekvienos apskrities komandos nugalėtojos sužinojo savo varžovus.

U-13 grupėje Klaipėdos regioną atstovaus Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija, kuri rungtyniavo sėkmingiausiai tarp kitų komandų – Dovilų pagrindinės mokyklos, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos ir Klaipėdos Vydūno progimnazijos.

U-15 grupėje geriausiai sekėsi Dovilų pagrindinei mokyklai, kuri Klaipėdos apskrities finaliniame etape aplenkė Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos, Klaipėdos Vyturio progimnazijos ir Klaipėdos Vydūno progimnazijos komandas.

U-17 grupėje vietą į Lietuvos Superfinalą iškovojo Salantų gimnazijos ekipa, atkaklioje kovoje įveikusi Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos ir Dovilų pagrindinės mokyklos komandas.
VII-asis TARPTAUTINIS FUTBOLO VETERANŲ TURNYRAS EDMONTUI KARINAUSKUI ATMINTI
Birželio 1 d. Klaipėdoje įvyks tradicinis veteranų futbolo turnyras Edmontui Karinauskui atminti.
Šiemet bus rungtyniaujama dvejose amžiaus grupėse - 48+ ir 60+ ir abejose grupėse varžysis po keturias komandas.

48+ grupės komandos - "Šiauliai", "Žemaitija", "Kaliningradas" ir "Klaipėda".

60+ grupės komandos
- "Vilnius", "Kaunas", "Jonava" ir "Klaipėda".

Pateikiame turnyro tvarkaraštį ir nuostatus:

FK"Granata" pratęsė "Nauticos" pralaimėjimų seriją, FK "VS-Jonušai" vieninteliu įvarčiu nutraukė "Feliūgos" pergales, "Vakarų Fronto" trečioji pergalė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
6 turas
Gegužės 27 d.
"Nautica" - FK "Granata" 3:5 (0:4)

FK "Jonušai" - "Feliūga" 1:0 (0:0)


"Vakarų Frontas" - "EDM Statyba-Sendvaris" 6:2 (2:2)
"Port Mare" privertė "Tobula Instaliacija-Baltai" ekipą patirti pirmąją nesėkmę, "Sarema" nugalėjo "Vakarų Frontą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
5 turas
Gegužės 23 d.
"Tobula Instaliacija-Baltai" - "Port Mare" 1:3 (0:1)

"EDM Statyba-Sendvaris" - "Agluona-Garant Group" 10:0 (be žaidimo)
"Agluona-Garant Group" komanda nesurinko žaidėjų rungtynėms ir šiai komandai įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:10 be žaidimo bei taikoma -1 taško nuobauda.

"Sarema" - "Vakarų Frontas" 7:3 (2:0)
Pirmus taškus "Klaipėdos FM" iškovojo dvikovoje su ketvirtą nesėkmę paeiliui patyrusia FK "Granata-Jakai" ekipa
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
3 turas
Gegužės 22 d.
FK "Granata-Jakai" - "Klaipėdos FM" 0:4 (0:3)
"Feliūga" parklupdė dar vienus varžovus, puikias rungtynes sužaidusi "Memel" ekipa iškovojo netikėtą pergalę
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
5 turas
Gegužės 22 d.
"Feliūga" - "Elvitransa" 2:1 (1:1)

"Newlink.lt-Klaipėdos Sporto Projektai" - "Memel" 0:2 (0:1)
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" įtikinamai laimėjo "atviro futbolo" rungtynes
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
3 turas
Gegužės 21 d.
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "Sparta-Newlink.lt" 11:4 (6:3)
"Klaipėda City" komanda nesulaukė "Meglaro" ekipos, "Klaipėdos Uosto" komanda turėjo daug vargo su "Fotoaparatas.lt" ekipa
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
5 turas
Gegužės 21 d.
"Klaipėdos City" - "Meglaras" 10:0 (be žaidimo)
"Meglaro" komanda nesurinko žaidėjų rungtynėms ir šiai komandai įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:10 be žaidimo bei taikoma -1 taško nuobauda.

"Klaipėdos Uostas" - "Fotoaparatas.lt" 4:3 (1:2)
"Sarema" po atkaklios kovos nugalėjo "EDM Statybą-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
3 turas
Gegužės 20 d.
"Sarema" - "EDM Statyba-Sendvaris" 2:1 (1:1)
Pergales pasiekusios "Kruopa" ir FK "VS-Jonušai" neleidžia atitrūkti lyderiams, FC "Suoliukas" įvarčius "pataupė" antrajam kėliniui
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
5 turas
Gegužės 20 d.
"Kruopa" - "Nautica" 6:2 (3:1)

FK "Granata" - "FK "VS-Jonušai" 1:5 (1:2)

FC "Suoliukas" - "Mosėdis" 8:0 (0:0)
Pergalingas pirmadienio vakaras tiek "Bangai", tiek "Minijai"
LFF I lygos pirmenybės
9 turas
Gegužės 20 d.
Gargždų "Banga" - Kauno "Stumbras B" 3:0 (1:0)

Alytaus DFK "Dainava" - Kretingos "Minija" 0:1 (0:1)
Puslapis 12 iš 171 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

19.00
KLAIPĖDA CITY - FC "SUOLIUKAS"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.05
MOSĖDIS - NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 18 40
5. FK "VS-JONUŠAI" 18 39
6. KLAIPĖDA CITY 18 37
7. FC "SUOLIUKAS" 18 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 30
10. KRUOPA 19 29
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
12. ELVITRANSA 18 26
13. FELIŪGA 19 24
14. VAKARŲ FRONTAS 18 21
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 19
16. FOTOAPARATAS.LT 18 9
17. MOSĖDIS 18 9
18. MEMEL 19 9
19. AGLUONA-GARANT GROUP 19 5
20. MEGLARAS 19 5
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai