Pergale pirmąją sezono pusę baigęs FK "Koralas" tapo lyderiu
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 15 d.
FK „Koralas“ – „Babrungas“ 3:0 (1:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Rosa" šiame sezone antrąkart nesurinko komandos rungtynėms
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 14 d.
„Baltai“ – „Rosa“ 3:0 (b.ž.)
Vienintelis įvartis nulėmė "Saremos" pergalę
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 13 d.
„Sarema“ – „KKT“ 1:0 (1:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Autsaiderė "Rosa" ir antrąkart nepasipriešino vienam iš lyderių FK "Koralui"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 12 d.
„Rosa“ – FK „Koralas“ 0:9 (0:3)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Kretingoje "KKT" ir "Baltų" lygiosios, "Sarema" į pergalių kelią sugrįžo įveikdama "AGRpaką-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 8 d.
„KKT“ – „Baltai“ 1:1 (1:1) VIDEO APŽVALGA

„AGRpakas-Sendvaris“ – „Sarema“ 1:3 (0:1)
Plungėje "Babrungas" su "Klarksonas-Sakuona" ekipa sužaidė lygiosiomis
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 7 d.
„Babrungas“ – „Klarksonas-Sakuona“ 1:1 (0:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

RUNGTYNIŲ FOTO ALBUMAS
Devintasis turas baigėsi "Klarksono-Sakuonos" pergale prieš FK "Koralą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 3 d.
„Klarksonas-Sakuona“ - FK "Koralas" 4:1 (1:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Babrungas" išvykoje įtikinamai įveikė "Saremą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 2 d.
„Sarema“ - "Babrungas" 2:8 (0:1)
"Baltai" rungtynių pabaigoje dvejais tiksliais tolimais smūgiais įveikė "AGRpaką-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 1 d.
„Baltai“ - "AGRpakas-Sendvaris" 3:1 (1:0)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
I-os lygos pirmasis ratas baigėsi "Kruopos" pergale prieš "Spartą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Birželio 30 d.
„Kruopa“ – „Sparta“ 4:1 (3:1)

Antrasis pirmenybių ratas prasidės liepos 27 d.
Iki antrojo rato pradžios bus vykdoma žaidėjų registracija.
Ištraukti 2015/2016 m. LFF Taurės varžybų II-ojo etapo burtai
Antradienį ištraukti LFF Taurės varžybų II-ojo etapo burtai, kuriuose ketverios Klaipėdos regiono komandos sužinojo savo varžovus.
„AGRpakas-Sendvaris“ vėl keliaus į Vilnių, kur rungtyniaus su LFF III lygos Vilniaus regiono pirmenybėse rungtyniaujančia „Olimpijos“ komanda, pirmajame etape 1:0 įveikusi Vilniaus „FM-Ateitis“.
Gargždų „Pramogos-SC“ ekipa turės vykti į Marijampole ir ten rungtyniaus su Plikių „Klarksono-Sakuonos“ „skriaudike“ „Eurostandarto“ komanda, kuri pirmojo etapo rungtynes laimėjo rezultatu 3:2.
Pakeliauti teks ir šilutiškiams – FK „Šilutė“ Vilniuje dėl patekimo į trečiajį etapą kovos su Vilniaus „Rotalio“ vienuolike, kuri LFF II lygos Rytų zonoje užima antrąją vietą tarp devynių komandų. Beje, abi šios komandos pirmajame etape nerungtynniavo.
Tik FK „Koralui“ nusišypsojo sėkme rungtyniauti savoje aikšteje, kurie priims Alytaus „Dainavą“ šiemet dalyvaujančią LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse.
Antrojo etapo rungtynės turės būti sužaistos iki liepos 26 d.
Pateikiame visas antrojo etapo poras:
Puslapis 111 iš 133 << < 108 109 110 111 112 113 114 > >>
Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. FC "SUOLIUKAS" 18 40
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 38
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 29
13. KRUOPA 18 28
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. VAKARŲ FRONTAS 17 12
18. FOTOAPARATAS.LT 18 11
19. MEGLARAS 18 8
20. TITANIC-KFA 18 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai