Po priešpaskutinės pirmenybių dvikovos paaiškėjo galutinis LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių komandų išsidėstymas turnyrinėje lentelėje
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 13 d.
Nukeltos iš 16 turo
"Sarema" - FK "Šilalė" 2:4 (0:2)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Klaipėda City" ekipa įveikusi "Titanic" komandą, tęsia kovą "Mažosios Taurės" varžybose
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybos
Spalio 13 d.
„Mažosios Taurės“ 2-asis etapas
"Titanic" - "Klaipėda City" 1:5 (0:2)

"Mažosios Taurės" trečiasis etapas
Spalio 17 d. (pirmadienis)
19.30 val. „Miško Pasaka“ - FC „Suoliukas“
20.30 val. "Klaipėda City" - "EDM Statyba-Sendvaris“

"Mažosios Taurės" ketvirtasis etapas
Spalio 20 d. (ketvirtadienis)
19.00 val. "Nautica" - ("Klaipėda City" arba "EDM Statyba-Sendvaris“) (rungtynių Nr. 21)
21.00 val. "Sparta" - („Miško Pasaka“ arba FC „Suoliukas“) (rungtynių Nr. 22)
"Sarema" ir "KU-Viskas Futbolui" užtikrintomis pergalėmis pateko į "Didžiosios Taurės" finalą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybos
Spalio 11 d.
„Didžiosios Taurės“ pusfinaliai
"Nautica" - "Sarema" 1:6 (0:3)

„KU-Viskas Futbolui“ – „Sparta“ 8:4 (5:0)

„Didžiosios Taurės“ FINALAS:
Spalio 20 d. (ketvirtadienis)
20.00 val. "Sarema" - „KU-Viskas Futbolui“


Į "Mažosios Taurės" trečiąjį etapą pateko FC "Suoliukas", "Miško Pasaka" ir "EDM Statyba-Sendvaris"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybos
Spalio 10 d.
„Mažosios Taurės“ 2-asis etapas
FC „Suoliukas" - "Meglar" 5:0 (3:0)

„Miško Pasaka“ – „Kruopa“ 1:1 (0:0) (b.s. 4:1)

„EDM Statyba-Sendvaris“ – „Memel“ 5:0 (0:0)
"KKT" pasiekė svarbią pergalę prieš "Saremą" ir tęsia kovą dėl antrosios vietos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 9 d.
20 turas
"Sarema" - "KKT" 1:2 (1:1)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Ketvirtu bandymu "Sakuona-Rūgpienių kaimas" įveikė dukart pirmavusį "EDM Statybą-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 6 d.
20 turas
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "EDM Statyba-Sendvaris" 5:2 (0:1)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO
"Didžiosios Taurės" varžybose į pusfinalius pateko "Nautica", "Sarema" ir "KU-Viskas Futbolui"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybos
Spalio 4 d.
„Didžiosios Taurės“ ketvirtfinaliai
„Nautica" - FC "Suoliukas" 1:1 (1:0) (b. s. 3:1)

„Miško Pasaka" - "Sarema" 2:4 (2:1)

„EDM Statyba-Sendvaris" - "KU-Viskas Futbolui" 3:5 (1:4)
Į "Didžiosios Taurės" pusfinalį žengė "Sparta", "Mažosios Taurės" pirmąjį etapą įveikė "Kruopa" ir "Memel"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybos
Spalio 3 d.
„Didžiosios Taurės“ ketvirtfinaliai
„Sparta" - Titanic" 3:1 (2:1)

„Mažosios Taurės“ 1-asis etapas
„Kruopa" - Agluona" 2:1 (0:0)

„Vienuolikė-Elvitransa“ – „Memel“ 1:3 (1:1)
"KKT" rezultatyvioje dvikovoje įveikė FK "Šilalę", po kurios trečio iš eilės suklupimo "Sarema" tapo nebepavejama
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 2 d.
Nukelta iš 13 turo
"KKT" - FK "Šilalė" 3:2 (1:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
2016 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių apžvalga




Spalio 1 d. finišavo 2016 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės, kuriose šiemet dalyvavo 10 komandų.
Nuo pat pirmųjų turų pirmenybėse dominavo Pakruojo FC „Pakruojis“ ekipa, kuri per aštuonioliką rungtynių iškovojo 16 pergalių ir dukart sužaidė lygiosiomis. FC „Pakruojis“ surinkęs 50 taškų, net 13 taškų nutolo nuo artimiausių persekiotojų ir užtikrintai nugalėjo pirmenybėse bei iškovojo teisę žaisti kitų metų LFF I-oje lygoje.
2016 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių prizininkai - FC "Pakruojis", FK "Koralas" ir "Gargždų Pramogos-Ąžuolas"

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Spalio 1 d.
18 turas
FC „Pakruojis“ – „Juventa-99“ 3:0 (1:0)
„ŠSPC-Radviliškis“ – „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ 2:3 (2:1)
„Džiugas B“ – „Babrungas“ 0:4 (0:0) RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
„Koralas“ – „Akmenės Cementas“ 3:2 (1:1)
„Širvėna“ – „Atlantas B“ 3:0 (b.ž.)
Puslapis 111 iš 179 << < 108 109 110 111 112 113 114 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

12.00
BANGA - FK JAKAI
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai