LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių paskutinio turo anonsas

Šeštadienį finišuoja 2016 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės. Pirmenybių nugalėtojų titulą užsitikrinusi FC „Pakruojis“ ekipa futbolo sezoną baigs savoje aikštėje rungtyniaudama su Šiaulių „Juventos-99“ komanda, kuriai antroji pirmenybių pusė žymiai sėkmingesnė nei pirmoji ir iš paskutinės vietos pakilo į šeštąją. Šiauliečiai paskutinėse rungtynėse tikisi ir žymiai geresnio rezultato nei pirmoje tarpusavio dvikovoje, kai FC „Pakruojis“ laimėjo 10:1.
Klaipėdoje antrąją poziciją jau užsitikrinęs „Koralas“ rungtyniaus su „Akmenės Cementu“, kuris paskutinėse rungtynėse nebegalės nei pakilti, nei nukristi iš penktosios vietos. „Koralas“ Naujojoje Akmenėje varžovus buvo lengvai įveikęs rezultatu 7:0.
Dvi svarbios rungtynės vyks Radviliškyje ir Telšiuose, po kurių ir spręsis trečiosios vietos likimas. Prieš paskutinį turą palankesnėje situacijoje yra „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“, kuri viską turi savo rankose ir ši komanda laimėjusi prieš „ŠSPC-Radviliškis“ ekipą pati užsitikrintų trečiają vietą. Pirmajame rate Gargždų komanda pergalę pasiekė tik paskutinėmis rungtynių minutėmis 3:2.
Tuo tarpu Telšiuose su „Džiugu B“ rungtyniausiantis „Babrungas“ sieks ne tik antrąkart nugalėti telšiškius (pirmos rungtynės baigėsi 3:1 „Babrungo“ naudai), bet ir lauks palankių žinių iš Radviliškio. „Babrungo“ pergalės atveju, plungiškiams pakaktų, kad „ŠSPC-Radviliškis“ nepralaimėtų.
Jei „Babrungas“ ir „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ surinks po lygiai taškų (32 tšk.), tai kadangi šios komandos pasidalino po pergalę vienodu rezultatu 3:0, dėl geresnio bendro įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumo, „Babrungas“ būtų trečioje galutinėje vietoje.
Paskutiniame ture „Širvėnos“ komanda nesulauks atvykstančios „Atlanto B“ komandos, kuri informavo, kad dėl susiklosčiusių aplinkybių, kurios neleidžia surinkti komandos rungtynėms, negalės atvykti į rungtynes.
"Atlantas B" laimėjo prieš "Babrungą", bet ir ši pergalė užprotestuota
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 29 d.
Nukelta iš 14-o turo
„Atlantas B“ – „Babrungas“ 0:3
(faktinis rezultatas - 3:2 (3:2), kadangi "Atlanto B" komandoje rungtyniavo teisės dalyvauti rungtynėse neturėjęs žaidėjas, rezultatas užprotestuotas. "Babrungo" komandos protestas patenkintas ir "Atlanto B" komandai įskaitytas pralaimėjimas)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO
Rezultatyviose rungtynėse "Sarema" minimalia persvarą įveikė "Sakuoną-Rūgpienių kaimą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 28 d.
18 turas
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "Sarema" 4:5 (1:2)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Nukeltose rungtynėse FC "Pakruojis" įveikė "Širvėną"
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 28 d.
Nukelta iš 11-o turo
„Pakruojis“ – „Širvėna“ 2:0 (0:0)
"EDM Statyba-Sendvaris" ir "Sparta" varžovus nugalėjo minimalia persvara, "KU-Viskas Futbolui" be vargo įveikė aštuntfinalį
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybos
„Didžiosios Taurės“ aštuntfinaliai
Rugsėjo 27 d.

„EDM Statyba-Sendvaris“ – „Kruopa“ 4:3 (2:1)

„Agluona“ – „KU-Viskas Futbolui“ 1:7 (0:5)

„Sparta“ – „Meglar“ 3:2 (3:2)
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių atidėtų rungtynių anonsas

Paskutinę LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių savaitę turi būti sužaistos visos atidėtos rungtynės. „ŠSPC-Radviliškis“ komandos vadovams iš anksto informavus, kad dėl nesurenkamos komandos sudėties neatvyks į rungtynes su Klaipėdos „Koralo“ komanda ir „ŠSPC-Radviliškis“ ekipai įskaitomas pralaimėjimas 0:3 be žaidimo.
Trečiadienį Pakruojyje 17.45 val. atidėtose 11-ojo turo rungtynėse jau nugalėtojų vardus užsitikrinęs FC „Pakruojis“ priims praėjusio sezono nugalėtoją Biržų „Širvėną“, kuriai šio sezono antroji pusė klostosi labai prastai ir pergalės nėra iškovojusi jau nuo birželio mėnesio vidurio. Pirmojo rato dvikovoje FC „Pakruojis“ laimėjo rezultatu 3:0.
Ketvirtadienį Klaipėdoje 20.30 val. „Atlanto B“ komanda rungtyniaus su Plungės „Babrungu“, kuris po puikių praėjusio turo rungtynių dar išlaikė viltis pakovoti dėl prizinės vietos. Tiesa, tam „Babrungui“ reikia ne tik iškovoti dvi pergales likusiose rungtynėse, bet ir tikėtis, kad pergalės nepasieks pagrindinis konkurentas „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“. Plungėje „Babrungas“ prieš jaunuosius „Atlanto“ dublerius buvo laimėjęs rezultatu 6:1.
Spalvas pakeitęs "EDM Statyba-Sendvaris" pasiekė antrąją pergalę paeiliui
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 26 d.
17 turas
"EDM Statyba-Sendvaris" - FK "Šilalė" 1:0 (0:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Po permainingų kovų į "Didžiosios Taurės" pusfinalį žengė "Miško Pasaka", "Sarema" ir FC "Suoliukas"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo Taurės varžybos
„Didžiosios Taurės“ aštuntfinaliai
Rugsėjo 26 d.

„Vienuolikė-Elvitransa“ – „Miško Pasaka“ 4:5 (3:2)

„Memel“ – „Sarema“ 2:4 (1:2)

„Klaipėda City“ – „FC „Suoliukas“ 3:4 (0:2)

Šeštadienį ketverios LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 17-ojo turo rungtynės
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rusgėjo 24 d.
17 turas
„Juventa-99“ – „Širvėna“ 5:1 (4:1)

„Babrungas“ – „Koralas“ 2:0 (1:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

„Akmenės Cementas“ – FC „Pakruojis“ 1:3 (0:1)

„Atlantas B“ – „ŠSPC-Radviliškis“ 0:3 (patenkinus "ŠSPC-Radviliškis" komandos protestą, dėl "Atlanto B" komandoje žaidusio neregistruoto žaidėjo, "Atlantui B" įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:3).
Lengva "Gargžd? Pramogos-?žuolas" komandos pergal? prieš "Džiugo" dublerius
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 23 d.
17 turas
"Gargždų Pramogos-Ąžuolas" - "Džiugas B" 5:2 (4:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių 17-ojo turo anonsas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių priešpaskutinio turo dvikovos bus sužaistos šį savaitgalį. 17-asis turas prasidės penktadienį vakare 19.30 val. Gargždų „Minijos“ progimnazijos stadione tarp „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ ir „Džiugo B“ komandų. Gargždiškiai dar turi vilčių pakovoti dėl antrosios vietos, tačiau norint jas išlaikyti reiks nebarstyti taškų dvikovoje su telšiškiais, kurie paskutinėse dvejose rungtynėse pasiekė pergales, o ir pirmojo rato dvikovoje nusileido 2:3 tik po rungtynių pabaigoje varžovų įmušto 11 metrų baudinio.
Turnyrinės lentelės viduryje esančios „Juventos-99“ ir „Širvėnos“ komandos šeštadienį 12.00 val. tarpusavyje kovos dėl aukštesnės vietos, o šiauliečiai tuo pačiu bandys įrodyti, kad pirmojo rato pralaimėjimas 0:6 Biržuose buvo tik tuo metu persekiojusių problemų pasekmė.
Dėl prizinės vietos bent teorinių galimybių dar pakovoti turinčios „Akmenės Cemento“ ir „Babrungo“ komandos šeštadienį 15.00 val. savose aikštėse priims pirmenybių pirmaujančias komandas. Į Naująją Akmenę atvyks jau pirmąją vietą užsitikrinęs FC „Pakruojis“, kuris Pakruojyje tarpusavio dvikovą laimėjo rezultatu 2:1.
Plungiškiai savame stadione susitiks su Klaipėdos „Koralu“, kuriam pergalė leistų užsitikrinti galutinę antrąją vietą. Klaipėdiečiai pirmojo rato rungtynėse „Babrungą“ įveikė rezultatu 3:1.
Pastarąją savaitę vyko rokiruotės turnyrinės lentelės apačioje, o paskutinėje vietoje atsidūręs „ŠSPC-Radviliškis“ vyks į Klaipėdą, kur lauks akistata su „Atlantu B“, kuriam taip pat yra reali grėsmė atsidurti paskutinėje vietoje. Radviliškiečiai savoje aikštėje pirmąją tarpusavio dvikovą laimėjo rezultatu 4:2.
Puslapis 112 iš 179 << < 109 110 111 112 113 114 115 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

12.00
BANGA - FK JAKAI
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai