Pilnos sudėties nesurinkęs FK "Koralas" į Kretingą atvyko tik draugiškoms rungtynėms
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 4 d.
„KKT“ - "Koralas" 3:0 (t.p.)
Į rungtynes FK "Koralas" atvyko su dvejais neregistruotais žaidėjais ir su "KKT" komanda sužaidė tik "draugiškas" rungtynes, kurias "KKT" komanda laimėjo rezultatu 4:2. Pagal varžybų nuostatus FK "Koralui" įskaitytas pralaimėjimas rezultatu 0:3.

DĖMESIO VERTI RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI
"Babrungas" dukart panaikino "AGRpako-Sendvario" dviejų įvarčių persvaras
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 3 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ - "Babrungas" 4:4 (2:0)

ANTROJO KĖLINIO VIDEO
Drausminės nuobaudos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių drausminės nuobaudos
„Klarksonas-Sakuona“ komandos žaidėjas Darius Grigaitis, už pašalinimą rungtynėse "Baltai" - "Klarksonas-Sakuona", diskvalifikuojamas rungtynėms "Klarksonas-Sakuona" - "Sarema".
„Klarksonas-Sakuona“ komandos žaidėjas Maksim Jegorov, už pašalinimą rungtynėse "Baltai" - "Klarksonas-Sakuona", diskvalifikuojamas rungtynėms "Klarksonas-Sakuona" - "Sarema".
Pergalės besivaikęs FK "Koralas" pralaimėjo sezono rungtynes sužaidusiam "AGRpakui-Sendvariui", po rezultatyvios pergalės "Sarema" tampa sunkiai pavejama
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 1 d.
FK „Koralas“ - "AGRpakas-Sendvaris" 1:2 (0:1) VIDEO

„Sarema“ - "Baltai" 6:0 (4:0) VIDEO
"Klarksonas-Sakuona" turnyrinėje lentelėje aplenkė nugalėtą "KKT" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 30 d.
„Klarksonas-Sakuona“ - "KKT" 8:0 (4:0)

VIDEO APŽVALGA
"Atlantas" tęs kovą LFF Taurės varžybose, kitos tris Klaipėdos regiono komandos ketvirtojo etapo neįveikė
Antradienį, rugsėjo 29 d., sužaistos trejos LFF Taurės varžybų aštuntfinalio rungtynės, iš kurių dvejose rungtyniavo Klaipėdos regiono futbolo komandos.
Gargždų „Pramogos SC-Taškas“ komanda savoje aikštėje pirmoji išsiveržė į priekį (ĮVARČIO VIDEO) ir pusantro kėlinio išlaikė lygų rezultatą (1:1), bet per paskutinį rungtynių pusvalandį Kauno „Spyris“ įrodė savo pranašumą 4:1 ir pateko į ketvirtfinalio etapą.
Klaipėdoje „Atlantas“ rungtyniavo su Šiaulių FK „Šiauliais“ ir per abu kėlinius pasižymėjęs po du kartus, nesunkiai laimėjęs 4:0, žengė į kitą etapą.
Trečiadienį, rugsėjo 30 d. Gargžduose „Banga“ dėl patekimo į kitą etapą kovojo su čempionu Vilniaus „Žalgiriu“ ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 1:4 (0:0). "Klaipėdos Granitui" Jonavoje teko žaisti pratęsimą su "Lietavos" komanda, kuri pratęsimo metu įmušė pergalingą įvartį 2:1 (pagrindinis laikas 1:1).
Šeimų futbolo 3x3 turnyras FK "Atlanto" taurei laimėti

FK "Atlantas" ir Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija surengė Šeimų futbolo 3x3 turnyrą FK "Atlanto" taurei laimėti. Šešios komandos tarpusavyje varžėsi ne tik dėl prizinių vietų, bet ir dalyvavo įvairiose rungtyse skirtose tiek komandų vaikams, tiek mamytėms, tiek tėveliams.
Dėkojame komandoms už puikias nuotaikas, gražias akimirkas futbolo aikštėje ir šaunų dalyvavimą!

ŠEIMŲ FUTBOLO TURNYRO VIDEO
Permainingoje dvikovoje FK "Koralas" Plungėje nugalėjo "Babrungą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 26 d.
„Babrungas“ - FK "Koralas" 4:5 (1:2)
"Uosto Direkcija" tapo Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I-os lygos nugalėtoja
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga APDOVANOJIMŲ CEREMONIJOS VIDEO
Rugsėjo 25 d. vakare paaiškėjo galutinis 2015 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I-os lygos prizininkų išsidėstymas. Šio sezono nugalėtoja tapo „Uosto Direkcija“, kuri ne tik laimėjo paskutinę dvikovą, bet ir sulaukė palankaus rezultato kitų dviejų prizininkų dvikovoje. „Uosto Direkcija“ ir „Sarema“ surinko po 44 taškus, tačiau nugalėtojų vardus „Uosto Direkcijai“ nulėmė tarpusavio su „Sarema“ rungtynių rezultatai (6:2 ir 1:1).
Trečioji vieta atiteko „Klaipėdos Universitetui“, kuris po puikiai sužaistos paskutinės dvikovos, nuo „Uosto Direkcijos“ ir „Saremos“ atsiliko vos tašku (43 taškai).
Rezultatyviausiu I-os lygos žaidėju tapo Karolis Inta („Uosto Direkcija“), įmušęs net 36 įvarčius. Geriausiu vartininku komandų vadovai išrinko Khaled Menani („Nautica“), o geriausias I-os lygos žaidėjas - Ernestas Razonas.


Paskutinio turo rezultatai
„Klaipėda City“ – „Vakarų Frontas“ 10:3 (3:1) VIDEO
„Nautica“ – „Uosto Direkcija“ 2:6 (0:3) VIDEO
„Sarema“ – „Klaipėdos Universitetas“ 1:5 (1:2) VIDEO

Prizininkų papėdės dvikovoje "Titanic" komanda nugalėjo "AGRpaką-Sendvarį"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 24 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Titanic“ 3:6 (1:6)
"Atlantas", "Pramogos SC-Taškas" ir "Banga" aštuntfinalyje rungtyniaus namie, "Klaipėdos Granitas" - išvykoje
Ketvirtadienį LFF būstinėje buvo ištraukti LFF Taurės varžybų burtai po kurių paaiškėjo aštuntfinalio poros.
Šiame etape Klaipėdos regioną atstovaus keturios komandos, iš kurių tris aštuntfinalio rungtynes žais savoje aikštėje.
Klaipėdos „Atlantas“ dėl patekimo į ketvirtfinalį kovos su LFF A lygos autsaideriu Šiaulių „Šiauliai“ futbolo klubu. Gargždų „Bangos“ komandai teks grumtis su LFF A lygos lyderiu Vilniaus „Žalgiriu“, o kitai Gargždų komandai „Pramogos SC-Taškas“ teks išmėginti jėgas su LFF Alygos vidutinioku Kauno „Spyriu“.
Tik „Klaipėdos Granitui“ teks vykti į išvyką ir Jonavoje sieks įveikti LFF I-os lygos lyderės „Lietavos“ barjerą.
Visos LFF Taurės varžybų aštuntfinalio etapo poros.
Puslapis 112 iš 143 << < 109 110 111 112 113 114 115 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>