"Pramogos SC-Taškas" - kitame etape, FK "Šilutė" ir FK "Koralas" iškrito iš tolimesnės kovos
LFF Taurės varžybose jau sužaistos visos III-ojo etapo rungtynės, kuriose rungtyniavo ir Klaipėdos regiono komandos. Kiek anksčiau Gargždų „Pramogos SC-Taškas“ Vilniuje tik po baudinių serijos 4:1 (pagindinis ir pratęsimo laikas 2:2) nugalėjo Vilniaus „Olimpijos“ komandą ir pateko į ketvirtąjį etapą.
FK „Šilutė“ komandai nepavyko peržengti šio etapo, nes teko susigrumti su, ko gero, pajėgiausia šio etapo komanda FK „Panevėžiu“ ir išvykoje buvo pralaimėta rezultatu 1:3.
Klaipėdos FK „Koralas“ savoje aikštėje susitiko su LFF II lygos Rytų zonoje rungtyniaujančia Visagino FK „Visaginas“ komanda ir pralaimėjo dvikovą rezultatu 0:2.
Rugsėjo 10 d. bus traukiami LFF Taurės varžybų ketvirtojo etapo burtai.
Pateikiame III-ojo etapo visų rungtynių rezultatus.
Lyderę besivejančios "Uosto Direkcijos" ir "Klaipėdos Universiteto" ekipos ketvirtadienį pasiekė pergales
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 3 d.
„Uosto Direkcija“ – „Kruopa“ 10:2 (5:0)

„Klaipėdos Universitetas“ – „AGRpakas-Sendvaris“ 4:2 (3:1)
"Miško Pasaka" antrąkart sezone įveikė FC "Suoliuką" ir užsitikrino II-os lygos pirmąją poziciją
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugsėjo 3 d.
FC „Suoliukas“ – „Miško Pasaka" 1:3 (0:1) FOTO
Rezultatyvioje dvikovoje "Klarksonas-Sakuona" įmušė dvigubai daugiau nei "Rosa"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 2 d.
„Klarksonas-Sakuona“ - "Rosa" 6:3 (1:0) VIDEO APŽVALGA
"Titanic" ekipa sužaidė lygiosiomis su lydere "Sarema", "Sparta" privertė "Vakarų Frontą" patirti penkioliktą nesėkmę
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 2 d.
„Sarema“ – „Titanic“ 3:3 (3:3)

„Vakarų Frontas“ – „Sparta“ 1:3 (1:0)
Lyderių dvikovoje solidi "Saremos" pergalė
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 1 d.
„Sarema“ - FK "Koralas" 4:0 (3:0) VIDEO APŽVALGA
Trys Tomo Norkūno įvarčiai nulėmė "Klaipėda City" komandos pergalę prieš "Nauticą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugsėjo 1 d.
„Klaipėda City“ – „Nautica“ 3:2 (0:1)
"Visi Tūzai" nesusirinko į rungtynes, "Policijos mokyklai" pergalė be kovos leido įsitvirtinti trečioje vietoje
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugsėjo 1 d.
„Policijos mokykla“ – „Visi Tūzai" 3:0 (b.ž.)
"KKT" ekipa, savoje aikštėje nugalėjusi "AGRpaką-Sendvarį", pakilo į penktąją poziciją
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 31 d.
„KKT“ - "AGRpakas-Sendvaris" 3:1 (2:1)
Pergales priešpaskutiniame ture iškovojusios FK "Koralo" ir "Meglar" ekipos lauks iš varžovų palankių rezultatų
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 31 d.
„Memel“ – FK „Koralas" 2:3 (1:1)

FC „Agluonėnai“ – „Meglar" 1:8 (0:3)
Po II-ojo rato lyderiauja FK "Koralas", nugalėjęs "KKT" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 29 d.
FK „Koralas“ – „KKT“ 3:1 (3:0) VIDEO APŽVALGA
Puslapis 116 iš 144 << < 113 114 115 116 117 118 119 > >>

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>