Drausminės nuobaudos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių drausminės nuobaudos
„Baltai“ komandos žaidėjas Giedrius Zeniauskas, už pašalinimą iš aikštės rungtynėse „Baltai“ - „KKT“, diskvalifikuojamas rungtynėms "Baltai" - "Sarema".
„KKT“ komandos žaidėjas Dovydas Nossan, už pašalinimą iš aikštės už nesportinį elgesį rungtynėse „KKT“ - „Klarksonas-Sakuona“, diskvalifikuojamas dvejoms rungtynėms "Koralas" - "KKT" ir "KKT" - "Babrungas".
Aštuntoji iš eilės "Saremos" pergalė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 10 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Sarema“ 2:7 (1:3)
FC "Koralas" prisivijo pirmaujantį penketuką, FC "Suoliukas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Meglar"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 10 d.
FK „Koralas“ – FC „Agluonėnai“ 5:2 (1:1)

„Meglar“ – FC „Suoliukas“ 0:2 (0:1)
"Sarema" tik po pertraukos parklupdė "Vakarų Frontą", "Uosto Direkcijos" rezultatyvios kontratakos nulėmė pergalę prieš "Klaipėdos Universitetą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 7 d.
„Sarema“ – „Vakarų Frontas“ 3:0 (0:0)

„Klaipėdos Universitetas“ – „Uosto Direkcija“ 2:5 (0:1)
"Miško Pasakos" pergalė prieš "Meglar" ekipą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 7 d.
„Miško Pasaka“ – „Meglar“ 5:2 (3:1)
"AGRpakas-Sendvario" rezultatyvi pergalė prieš "Spartą", "Nautica" per paskutines penkioliką minučių pakreipė rungtynių eigą sau palankia linkme
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 5 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Sparta“ 13:1 (6:0)

„Nautica“ – „Kruopa“ 4:2 (1:2)
FK "Koralas" tik antroje rungtynių pusėje sugebėjo pasiekti pergalę prieš "AGRpaką-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 4 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Koralas“ 1:2 (1:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Titanic" ekipa minimalia persvara įveikė "Klaipėda City" ekipą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 4 d.
„Klaipėda City“ – „Titanic“ 1:2 (1:1)
FK "Koralas" pasigerino įvarčių skirtumą per rungtynes su "Visais Tūzais"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 4 d.
„Visi Tūzai“ – FK „Koralas“ 1:16 (0:8)
FC "Agluonėnai" išlaukė pirmosios pergalės, FC "Suoliukas" permainingoje kovoje nugalėjo "Policijos mokyklą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 3 d.
FC „Agluonėnai“ – „Memel“ 2:1 (2:1)

„Policijos mokykla“ – FC „Suoliukas“ 2:3 (2:1)
Lengvos "Uosto Direkcijos" ir "Klaipėdos Universiteto" pergalės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Liepos 30 d.
„Uosto Direkcija“ – „Klaipėda City“ 6:1 (4:0)

„Vakarų frontas“ – „Klaipėdos Universitetas“ 4:11 (1:3)

Puslapis 125 iš 149 << < 122 123 124 125 126 127 128 > >>

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>