Pirmose turnyro rungtynėse "AGRpakas-Sendvaris" įtikinamai nugalėjo "Titanic" ekipą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Kovo 16 d.
A pogrupis
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Titanic“ 9:2 (3:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Pasiaukojamai rungtyniavusi "Titanic" ekipa iš Taurės varžybų eliminavo "Gargždų Pramogos-SC" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 13 d.
Ketvirtfinaliai
„Gargždų Pramogos-SC“ – „Titanic“ 3:5 (1:4)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos komandų registracija (dalyvauti planuojančios komandos)
Skelbiama Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos komandų registracija. Varžybos būtų vykdomos Klaipėdos centrinio stadiono mažojoje dirbtinės dangos aikštėje.
Per komandų vadovų susirinkimą, atsižvelgiant komandų skaičių, būtų nuspręsta ar organizuoti vienas, visą sezoną trunkančias pirmenybes, ar įvesti naujovę ir skirtingai nei praėjusiame sezone, organizuoti dvejas atskiras pirmenybes – pavasario (balandžio – liepos mėn.) ir rudens (rugpjūčio – spalio mėn.).
Priklausomai nuo komandų skaičiaus, bus svarstomas ir atskirų lygų klausimas.
Atsižvelgiant į stadiono užimtumą, per susirinkimą spręsime ir pagrindinių savaitės dienų, kuriomis bus žaidžiamos rungtynės, klausimą.
Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygoje negalėtų rungtyniauti LFF A lygos, LFF I-os lygos ir LFF II lygos komandose registruoti žaidėjai. (Jei būtų atskiros 7x7 pirmenybių lygos, žemesnėse negalėtų žaisti ir LFF III lygoje rungtyniaujantys žaidėjai)
Išsamesnė informacija ir preliminari komandų registracija (iki kovo 30 d.) e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593. Komandų vadovų susirinkimas planuojamas kovo 30 d.
XIV-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras (pateikiamos lentelės, tvarkaraštis ir statistika)
XIV-ojo A. Fokino atminimo Taurės turnyro dalyvės – 10 komandų, kurios ištraukus burtus buvo suskirstytos į du pogrupius.
A pogrupyje rungtyniaus „Baltai“, „ARGpakas-Sendvaris“, „Futbolo mokykla“, „Sarema“ ir „Titanic“, o kitame – B pogrupyje varžysis „Klarksonas-Sakuona“, „Klaipėdos Universitetas“, „Gargždų Pramogos-Taškas“, „KKT“ ir „Jambo“. Į pusfinalius pateks po dvi komandas iš kiekvieno pogrupio.

2015 m. Klaipėdos m. salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos (pateikiamos komandų sudėtys ir tvarkaraščiai)
Ištraukus burtus, paaiškėjo 2015 m. Klaipėdos m. salės futbolo "JOMA" Taurės varžybų poros ir komandų laukiamas kelias iki Finalo.
Pateikiame visą "JOMA" Taurės varžybų schemą, rungtynių laikus ir komandų sudėtis:

Taurės varžybų NUOSTATAI
Pirmąjį ketvirtfinalį laimėjo "Uosto Direkcija"
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 11 d.
Ketvirtfinaliai
„Uosto Direkcija“ – „Sparta“ 8:6 (5:2)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Paskutinėje aštuntfinalio dvikovoje "Nautica" nesulaukė pasipriešinimo iš "Klaipėda City-2"
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 9 d.
Aštuntfinaliai
„Nautica“ – „Klaipėda City-2“ 9:2 (3:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:
I-os lygos nugalėtojai eliminavo II-os lygos nugalėtojus, "Kuršiai" atsirevanšavo už pralaimėtą III-os lygos finalą
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 6 d.
Aštuntfinaliai
„Klaipėda City“ – „Gargždų Pramogos SC“ 1:6 (0:2)
„Miško Pasaka“ – „Kuršiai“ 1:5 (0:4)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Atsitiesusi antroje rungtynių pusėje, "LCC Moose FC" ekipa tikslesnė buvo ir baudinių serijoje
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 5 d.
Aštuntfinaliai
„LCC Moose FC“ – „Bočiai“ 4:4 (1:3) (b.s. 4:2)

Pateikiame rungtynių statistiką:
"Titanic" ir "Uosto Direkcija" užtikrintai įveikė aštuntfinalio etapą
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 4 d.
Aštuntfinaliai
„Titanic“ – „Baltai“ 8:2 (1:0)
„Uosto Direkcija“ – „Krantas“ 12:5 (8:2)

Pateikiame rungtynių statistiką:
"JOMA" Taurės varžybas pergalėmis ir patekimu į kitus etapus pradėjo "Klaipėda City", "Kruopa" ir "Sparta"
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Atrankos rungtynės
„Klaipėda City“ – „Memel“ 12:4 (3:0)
Aštuntfinaliai
„Kruopa“ – „AGRpakas-Sendvaris“ 9:2 (5:2)
„Atsarginių Suoliukas“ – „Sparta“ 6:9 (1:3)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Puslapis 127 iš 138 << < 124 125 126 127 128 129 130 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
KRANTONA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KELPA 1 3
2. KRANTONA 0 0
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 0 0
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
6. KLAIPĖDOS FM 0 0
7. KLAIPĖDA CITY 0 0
8. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
10. SAREMA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 1 3
2. FC "SUOLIUKAS" 0 0
3. STOGANDRA 0 0
4. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. LCC MOOSE FC 0 0
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
2. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
3. NAUTICA 0 0
4. FK "GRANATA" 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>