"Rosa" šiame sezone antrąkart nesurinko komandos rungtynėms
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 14 d.
„Baltai“ – „Rosa“ 3:0 (b.ž.)
Vienintelis įvartis nulėmė "Saremos" pergalę
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 13 d.
„Sarema“ – „KKT“ 1:0 (1:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Autsaiderė "Rosa" ir antrąkart nepasipriešino vienam iš lyderių FK "Koralui"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 12 d.
„Rosa“ – FK „Koralas“ 0:9 (0:3)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Kretingoje "KKT" ir "Baltų" lygiosios, "Sarema" į pergalių kelią sugrįžo įveikdama "AGRpaką-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 8 d.
„KKT“ – „Baltai“ 1:1 (1:1) VIDEO APŽVALGA

„AGRpakas-Sendvaris“ – „Sarema“ 1:3 (0:1)
Plungėje "Babrungas" su "Klarksonas-Sakuona" ekipa sužaidė lygiosiomis
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 7 d.
„Babrungas“ – „Klarksonas-Sakuona“ 1:1 (0:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

RUNGTYNIŲ FOTO ALBUMAS
Devintasis turas baigėsi "Klarksono-Sakuonos" pergale prieš FK "Koralą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 3 d.
„Klarksonas-Sakuona“ - FK "Koralas" 4:1 (1:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Babrungas" išvykoje įtikinamai įveikė "Saremą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 2 d.
„Sarema“ - "Babrungas" 2:8 (0:1)
"Baltai" rungtynių pabaigoje dvejais tiksliais tolimais smūgiais įveikė "AGRpaką-Sendvarį"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 1 d.
„Baltai“ - "AGRpakas-Sendvaris" 3:1 (1:0)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
I-os lygos pirmasis ratas baigėsi "Kruopos" pergale prieš "Spartą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Birželio 30 d.
„Kruopa“ – „Sparta“ 4:1 (3:1)

Antrasis pirmenybių ratas prasidės liepos 27 d.
Iki antrojo rato pradžios bus vykdoma žaidėjų registracija.
Ištraukti 2015/2016 m. LFF Taurės varžybų II-ojo etapo burtai
Antradienį ištraukti LFF Taurės varžybų II-ojo etapo burtai, kuriuose ketverios Klaipėdos regiono komandos sužinojo savo varžovus.
„AGRpakas-Sendvaris“ vėl keliaus į Vilnių, kur rungtyniaus su LFF III lygos Vilniaus regiono pirmenybėse rungtyniaujančia „Olimpijos“ komanda, pirmajame etape 1:0 įveikusi Vilniaus „FM-Ateitis“.
Gargždų „Pramogos-SC“ ekipa turės vykti į Marijampole ir ten rungtyniaus su Plikių „Klarksono-Sakuonos“ „skriaudike“ „Eurostandarto“ komanda, kuri pirmojo etapo rungtynes laimėjo rezultatu 3:2.
Pakeliauti teks ir šilutiškiams – FK „Šilutė“ Vilniuje dėl patekimo į trečiajį etapą kovos su Vilniaus „Rotalio“ vienuolike, kuri LFF II lygos Rytų zonoje užima antrąją vietą tarp devynių komandų. Beje, abi šios komandos pirmajame etape nerungtynniavo.
Tik FK „Koralui“ nusišypsojo sėkme rungtyniauti savoje aikšteje, kurie priims Alytaus „Dainavą“ šiemet dalyvaujančią LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse.
Antrojo etapo rungtynės turės būti sužaistos iki liepos 26 d.
Pateikiame visas antrojo etapo poras:
"Klarksono-Sakuonos" ekipa turnyrinėje lentelėje tolsta nuo sutriuškinto "AGRpako-Sendvario"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Birželio 29 d.
„Klarksonas-Sakuona“ - "AGRpakas-Sendvaris" 11:1 (3:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Puslapis 127 iš 149 << < 124 125 126 127 128 129 130 > >>

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>