Puikiai sužaidęs antrąjį kėlinį "Vakarų frontas" nugalėjo "Policijos mokyklą", "ARGpakas-Sendvaris" minimalia persvara įveikė "LAJM" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 17 d.
„LAJM“ – „ARGpakas-Sendvaris“ 4:5 (2:3)
„Vakarų frontas“ – „Policijos mokykla“ 7:6 (2:5)
II lygos II-ojo turo rungtynėse „Policijos mokykla“ po pirmos rungtynių pusės 5-2 pirmavo prieš „Vakarų frontą“, tačiau ne tik puolime, bet ir gynyboje antrąjį kėlinį gerai sužaidęs „Vakarų frontas“, rungtynėms baigianti išsiveržė į priekį ir iškovojo antrąją pergalę (7:6).
Kitoje vakaro dvikovoje savo pirmas rungtynes žaidė „LAJM“ ir „ARGpakas-Sendvaris“ ekipos. „LAJM“ ekipa sėkmingiau sužaidė tik rungtynių pradžią ir pabaigą, per kurias įmušė po du įvarčius, tačiau „ARGpakas-Sendvaris“ spėjęs atsitiesti dar pirmojo kėlinio pabaigoje (3:2), o antrajame kėlinyje įgijęs net trijų įvarčių persvarą (5:2), varžovams leido priartėti tik rungtynėms baigiantis (5:4).
"Kruopos" patirtis neprilygo "Irenitos" greičiui
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 14 d.
„Kruopa“ – „Irenita“ 2:7 (0:4) FOTO
"Optimistai" garbingai pasipriešino "Klaipėda city" ekipai
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 14 d.
„Optimistai“ – „Klaipėda city“ 4:6 (2:4)

"Nautica" antroje rungtynių pusėje palaužė "Titanic" komandos pasipriešinimą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 13 d.
„Titanic“ – „Nautica“ 1:3 (0:0)
Ketvirtadienį sužaistos ketverios III lygos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Lapkričio 13 d.
„Meglar“–„KJP“ 3:4 (1:2)
„FC Agluonėnai“–„Kuršiai“ 2:13 (1:4)
„Klaipėdos Policja“–„Ginduliai“ 14:2 (8:1)
„Miško pasaka“–„Memel“ 6:3 (3:2)

"KU" ir "Sportidus-KVK" pirmosios pergalės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 12 d.
„Kl.Universitetas“–„KUSK“ 5:3 (3:3),
„Baltai“–„Sportidus-KVK“ 2:4 (1:1).
Permainingose dvikovose pajėgesnės buvo "Policijos mokyklos" ir "Vakarų fronto" komandos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
„Policijos mokykla“–„Bočiai-Transkela“ 6:2 (2:2).
„Atsarginių suoliukas“–„Vakarų frontas“ 5:8 (2:1).

Rezultatyviose rungtynėse pirmas pergales šventė FK "Sokeris" ir "Klaipėda city-2"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
„Bega“ – FK „Sokeris“ 8:12 (4:6),
„KPVM“ – „Klaipėda city-2“ 3:8 (2:4).
"Sarema" I-oje lygoje debiutavo pergale prieš "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I Lyga.
„Bočiai“ – „Sarema“ 3:7 (3:1).
Pirmadienio vakarą prasidėjo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės, kurių I-os lygos pirmose rungtynėse tarpusavyje kovojo „Bočiai“ ir „Sarema“. Pirmoje rungtynių pusėje ryžtingiau ir tiksliau puolime žaidę „Bočiai“, pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 3:1. Tačiau lyg greitai su I-os lygos „krikštu“ apsipratusi „Sarema“ po pertraukos akivaizdžiai pranoko „Bočius“ tiek puikiai sužaidusi gynyboje, tiek įmušusi šešis įvarčius be atsako ir pasiekusi pirmąją pergalę jau savo debiutinėse I-os lygos rungtynėse 7:3.
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių tvarkaraščiai ir nuostatai
Sekančią savaitę prasidės 2014-2015 'metų Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės, kuriose trijose lygose rungtyniaus 34 komandos. Pateikiame visų trijų lygų pirmųjų turų tvarkaraščius:
I lygos tvarkaraštis
II lygos tvarkaraštis
III lygos tvarkaraštis
Prieš prasidedant salės futbolo sezonui per komandų vadovų susirinkimus priimti keli taisyklių ir nuostatų pakeitimai, kurie bus taikomi Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėse.
Pateikiame visų trijų lygų nuostatus –
I lygos nuostatai
II lygos nuostatai
III lygos nuostatai
Išskiriame kelis esminius pasikeitimus tiek visoms lygoms bendrai, tiek atskiroms lygoms:
Puslapis 127 iš 127 << < 124 125 126 127
Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 10 25
2. ELVITRANSA 10 23
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 10 22
4. SAREMA 9 22
5. KRUOPA 10 22
6. NAUTICA 10 22
7. FK "JAKAI" 10 21
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
9. FC "SUOLIUKAS" 10 19
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 19
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 10 17
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 13
13. VAKARŲ FRONTAS 9 12
14. FELIŪGA 9 12
15. AGLUONA-GARANT GROUP 10 11
16. SPARTA 10 10
17. FK "GRANATA" 9 8
18. MEGLARAS 10 4
19. TITANIC-KFA 10 3
20. MEMEL 10 3
21. FOTOAPARATAS.LT 10 1
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai