"KKT" rungtynių pabaigoje įveikė mažumoje žaidusią "Saremą", "Baltai" išlieka nepraradę taškų
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Gegužės 25 d.
„KKT“ - „Sarema“ 2:1 (0:0)

„Rosa“ - „Baltai“ 0:5 (0:4) VIDEO
"Meglar" žaidėjai parklupdė "Memel" ekipą, FC "Suoliukas" nugalėjo FK "Koralą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Gegužės 25 d.
„Memel“ – „Meglar“ 2:3 (1:1)

FC „Suoliukas“ – FK „Koralas“ 4:1 (2:0)
"Klaipėdos Universiteto" pergalinga dviženklė persvara ir "sausi" vartai, taškų nepraradusių komandų dvikovą laimėjo "Uosto Direkcija"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 21 d.
„Kruopa“ – „Klaipėdos Universitetas“ 0:11 (0:6) FOTO

„Uosto Direkcija“ – „Sarema“ 6:2 (4:1)
Į turnyrinės lentelės viršūnę "Miško Pasaka" sugrįžo po pergalės prieš FC "Agluonėnus"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Gegužės 21 d.
„Miško Pasaka“ – FC „Agluonėnai“ 5:0 (2:0) FOTO
FK "Koralas" per pirmąjį pusvalandį keturiais įvarčiais nulėmė rungtynių baigtį
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Gegužės 20 d.
FK „Koralas“ - „Rosa“ 6:1 (4:1) VIDEO
Lietingą vakarą pergales pasiekė "AGRpakas-Sendvaris" ir "Titanic" komandos
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 20 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Nautica“ 6:1 (6:1)

„Titanic“ – „Vakarų Frontas“ 4:1 (2:1)
"Sparta" po pertraukos keturis kartus be atsako pasiuntė kamuolį į "Klaipėda City" vartus
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Gegužės 19 d.
„Sparta“ –„Klaipėda City“ 4:0 (0:0)

"Policijos mokykla" ekipa pranoko FK "Koralo" komandą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Gegužės 19 d.
FK „Koralas“ – „Policijos mokykla“ 1:3 (0:2) FOTO
"Saremos" puolimas "AGRpakas-Sendvario" komandos gynybai buvo nesustabdomas
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Gegužės 18 d.
„Sarema“ - „AGRpakas-Sendvaris“ 7:2 (2:0)

PIRMOJO KĖLINIO VIDEO

ANTROJO KĖLINIO VIDEO
Lyderių mūšį vieninteliu įvarčiu laimėjo "Memel" ekipa, vienas įvartis "Meglar" leido iškovoti pirmus taškus
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Gegužės 18 d.
„Memel“ – FC „Suoliukas“ 1:0 (0:0)

„Meglar“ –„ Visi Tūzai“ 1:0 (1:0)
"Babrungo" rezultatyvi pergalė prieš "Klarksono-Sakuonos" vienuolikę
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Gegužės 17 d.
„Klarksonas-Sakuona“ - „Babrungas“ 2:6 (0:2) VIDEO
Puslapis 129 iš 146 << < 126 127 128 129 130 131 132 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - SAREMA
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

20.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - SPARTA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UOSTAS - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. FC "SUOLIUKAS" 7 15
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 7 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. NAUTICA 7 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>