"Futbolo mokykla" tik po pertraukos pralaužė pasiaukojamai kėlinį žaidusios "Titanic" ekipos gynybą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 15 d.
A pogrupis
„Futbolo mokykla“ – „Titanic“ 4:0 (0:0)

Pusfinalių poros:
Balandžio 20 d. 20.15 val. „Sarema“ – „Klarksonas-Sakuona“
Balandžio 22 d. 20.00 val. „Klaipėdos Universitetas“ – „Futbolo mokykla“
"AGRpakas-Sendvaris" įveikė "Baltus", siekusius užsitikrinti vietą pusfinalyje
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 14 d.
A pogrupis
„Baltai“ – „AGRpakas-Sendvaris“ 1:2 (1:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Atviro futbolo rungtynėse komandos mieliau puolė nei gynėsi
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 13 d.
B pogrupis
„Klarksonas-Sakuona“ – „Klaipėdos Universitetas“ 6:14 (2:7)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Pergalę šventusi "Klarksono-Sakuonos" komanda užsitikrino vietą pusfinalyje
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 10 d.
B pogrupis
„Klarksonas-Sakuona“ – „GP-Taškas“ 2:1 (1:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"Jambo" išplėšė pergalę paskutinėmis rungtynių sekundėmis
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 9 d.
B pogrupis
„KKT“ – „Jambo“ 1:2 (0:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"Baltų" pergalė išlaikė galimybes visoms A pogrupio komandoms, "Klaipėdos Universitetas" nugalėjo progų neišnaudojusią "GP-Taško" komandą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Balandžio 8 d.
A pogrupis
„Baltai“ – „Futbolo mokykla“ 2:1 (2:1)

B pogrupis
„GP-Taškas“ – „Klaipėdos Universitetas“ 1:4 (0:2)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"Sarema" išvargo sunkią pergalę prieš "Titanic" ir užsitikrino vietą pusfinalyje
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Balandžio 7 d.
A pogrupis
„Sarema“ – „Titanic“ 2:1 (1:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"AGRpakas-Sendvario" gynyba neatsilaikė nuo "Futbolo mokyklos" ekipos atakų
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Balandžio 1 d.
A pogrupis
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Futbolo mokykla“ 0:4 (0:3)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"Klarksonas-Sakuona" dukart neišlaikė persvaros - "KKT" nuo pralaimėjimo išgelbėjo įspūdingas M.Jefišovo tolimas baudos smūgis
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 31 d.
B pogrupis
„Klarksonas-Sakuona“ – „KKT“ 2:2 (1:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Informacija apie Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybes (papildyta turų eiga)
Pirmadienį įvyko Klaipėdos miesto futbolo komandų vadovų susirinkimas, kuriame buvo nuspręsta šiemet vietoj 7x7 futbolo pirmenybių vykdyti 8x8 futbolo pirmenybes.
Per susirinkimą 19 komandų nuspręsta suskirstyti į dvi lygas – I-oje lygoje kovos 10 komandų, antroje – likusios devynios.
2015 m. Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I-oje lygoje rungtyniaus „Klaipėdos Universitetas“, „Sparta“, „Sarema“, „Vakarų frontas“, „Klaipėda City“, „AGRpakas-Sendvaris“, „Nautica“, „Uosto Direkcija“, „Visi Tūzai“, „Kruopa“.
II-oje lygoje jėgas išmėgins „Titanic“, „Memel“, „Meglar“, FC „Agluonėnai“, „Policijos mokykla“, „Miško Pasaka“, FC „Suoliukas“, „Koralas“ ir „AGRpakas-Sendvaris-2“. Antradienį „AGRpakas-Sendvaris-2“ informavo, kad komanda nebedalyvaus II-oje lygoje, tad šiuo metu II-oje lygoje lieka 8 komandos.
I-oje lygoje kovos prasidės nuo balandžio 27 d., o II-oji lyga rungtyniauti pradėtų savaite vėliau. Komandos abejose lygose rungtyniaus dviejų ratų sistema (pirmas ratas vyks balandžio – birželio mėn. ir antras ratas – rugpjūčio-spalio mėn.).
Išsamiau apie pirmenybių nuostatus, tvarkaraščius ir visą kitą informaciją pateiksime artimiausiomis dienomis.
Lietingą vakarą "Baltų" ir "Saremos" dvikovoje įvarčiais nelijo
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 30 d.
A pogrupis
„Baltai“ – „Sarema“ 0:0 (0:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Puslapis 133 iš 146 << < 130 131 132 133 134 135 136 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - SAREMA
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

20.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - SPARTA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UOSTAS - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. FC "SUOLIUKAS" 7 15
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 7 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. NAUTICA 7 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>