"KUSK" komandos trečioji pergalė, įvarčių nepraleidęs "Klaipėdos Universitetas" privertė "Irenitą" patirti pirmąjį pralaimėjimą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 12 d.
„Baltai“ – „KUSK“ 8:12 (4:7)
„Klaipėdos Universitetas“ – „Irenita“ 3:0 (1:0) FOTO
"Klaipėda city" komanda sugrįžo į pergalių kelią
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 12 d.
„LAJM“ – „Klaipėda city“ 3:6 (2:3)
Penktadienį III lygos favoritai nesunkiai įveikė savus varžovus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 12 d.
„Klaipėdos Policija“ – „KPVM“ 13:5 (7:2)
„Kuršiai“ – „Memel“ 7:3 (4:1)
"Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija" užtikrintai nugalėjo "Nauticą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 11 d.
„GP-Policijos asociacija“ – „Nautica“ 5:1 (2:0)
Lemiamu momentu spurtavusi "Vakarų fronto" ekipa išsaugojo pergalių seriją
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 11 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Vakarų frontas“ 6:8 (2:3)
"Klaipėda City-2" po pergalės prieš "Agluonėnus" kyla į lentelės viršūnę, "Karinės Jūrų Pajėgos" nugalėjo "Gindulius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 11 d.
„Agluonėnai“ – „Klaipėda City-2“ 2:9 (1:4)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Ginduliai“ 6:2 (2:1)
Atsilikinėjusi "Kruopa" sugebėjo pergalingai baigti rungtynes prieš "Klarksoną-Plikius", "Bočiai" atlaikė "Titanic" komandos spurtą ir užtikrintai laimėjo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 10 d.
„Klarksonas-Plikiai“ – „Kruopa“ 4:5 (3:2)
„Bočiai“ – „Titanic“ 12:5 (5:1)
Į keturis "LCC Kicks" įvarčius "Atsarginių suoliukas" atsakė trimis tiksliais smūgiais
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 10 d.
„LCC Kicks“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:3 (2:0)
Trijų pralaimėjimų seriją "Sportidus-KVK" nutraukė pergale prieš "Saremą"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 9 d.
„Sportidus-KVK“ – „Sarema“ 8:4 (4:1)
"Bočiai-Transkela" laimėjo svarbią dvikovą prieš "Spartą", "Policijos mokykla" neleido "Optimistams" iškovoti pirmųjų taškų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Gruodžio 9 d.
„Sparta“ – „Bočiai-Transkela“ 3:6 (0:5)
„Optimistai“ – „Policijos mokykla“ 7:12 (3:6)
"Bega" ir FK "Sokeris" nesunkiai įveikė savus varžovus
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 9 d.
„Meglar“ – „Bega“ 4:9 (0:6)
„Miško pasaka“ – „Sokeris“ 5:13 (3:7)
Puslapis 134 iš 138 << < 131 132 133 134 135 136 137 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
KRANTONA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KELPA 1 3
2. KRANTONA 0 0
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 0 0
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
6. KLAIPĖDOS FM 0 0
7. KLAIPĖDA CITY 0 0
8. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
10. SAREMA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 1 3
2. FC "SUOLIUKAS" 0 0
3. STOGANDRA 0 0
4. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. LCC MOOSE FC 0 0
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
2. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
3. NAUTICA 0 0
4. FK "GRANATA" 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>