"Miško pasaka" tik rungtynėms baigiantis įtvirtino pergalę prieš "KPVM"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Gruodžio 1 d.
„KPVM“ – „Miško Pasaka“ 5:7 (3:1)
III-os lygos ketvirtasis turas prasidėjo „KPVM“ ir „Miško Pasakos“ komandų dvikova, kurios rungtynių pradžioje apsikeitė įvarčiais po rikošetų (1:1). Vėliau „KPVM“ komanda tolimais smūgiais dukart privertė suklysti varžovų vartininką (3:1) ir tokiu rezultatu laimėjo pirmąjį kėlinį. Tačiau vos įsibėgėjus antrajai rungtynių pusei „Miško pasaka“ per kelias minutes panaikino varžovų persvarą (3:3). Per sekančias penkiolika minučių abi komandos buvo po kartą išsiveržusios į priekį, tačiau abukart varžovai greitai atsakydavo išlyginamaisiais įvarčiais ir likus žaisti apie penkias minutes rezultatas buvo lygus (5:5). Per likusį rungtynių laiką du lemiamus rungtynių įvarčius įmušė rezultatyviausias „Miško Pasakos“ žaidėjas Julius Labžentis ir nulemė savo komandos antrąją pergalę (7:5).
I-os lygos trečiasis turas baigėsi "Irenitos" ir "KUSK" komandų lygiosiomis, "Sportidus-KVK" nesurinko komandos rungtynėms su "Klarksonu-Plikiais"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 28 d.
„Klarksonas-Plikiai“ – „Sportidus-KVK“ 3:0 (b.ž.)
„Irenta“ – „KUSK“ 5:5 (4:2)
"Sparta" rekordiška persvara įveikė "AGRpaką-Sendvarį"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Sparta“ 1:21 (0:9)
"Ginduliai" įtikinamai nugalėjo "Agluonėnus"
„Agluonėnai“ – „Ginduliai“ 4:10 (2:4)
Trečiąsias pergales iškovojusios "Klaipėda City" ir "Vakarų fronto" komandos išlieka nepraradusios taškų
Lapkričio 27 d.
„Policijos mokykla“ – „Klaipėda city“ 5:6 (3:5)
„LCC Kicks“ – „Vakarų Frontas“ 3:6 (1:3)

"Kuršiai" ir "Meglar" iškovojo pergales, "KVMP" ir "Sokeris" sužaidė lygiosiomis
„Kuršiai“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 5:3 (3:1)
„KPVM“ – „Sokeris“ 7:7 (5:4)
„Melgar“ – „Memel“ 11:8 (4:2)
"Klaipėdos Universitetas" ir "Kruopa" triuškino varžovus, "Nautica" tik po pertraukos įrodė pranašumą prieš "Bočius"
Lapkričio 26 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Titanic“ 11:3 (7:2)
„Baltai“ – „Kruopa“ 2:12 (0:4)
„Bočiai“ – „Nautica“ 0:2 (0:0)
"Sarema" neatsilaikė nuo lemiamų "Gargždų Pramogos-Policijos Asociacijos" atakų rungtynių pabaigoje
Lapkričio 25 d.
„GP-Policijos Asociacija“ – „Sarema“ 5:3 (1:2)

Įtikinama "Bočių-Transkelos" pergalė prieš "LAJM", "Atsarginių suoliukas" permainingoje kovoje įveikė "Optimistus"
„LAJM“ – „Bočiai-Transkela“ 2:9 (2:7)
„Optimistai“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:7 (3:2)

"Miško pasaka" ir "Bega" pasidalino po tašką, "Klaipėda City-2" laimėjusi minimalia persvara, atėmė pirmus taškus iš "Klaipėdos Policijos"
„Miško pasaka“ – „Bega“ 7:7 (2:3)
„Klaipėdos Policija“ – „Klaipėda City-2“ 9:10 (4:5)
"KUSK" greitomis atakomis nugramzdino "Titanic", ilgai pirmavusi "Kruopa" rungtynių pabaigoje kapituliavo prieš "Bočius"
Lapkričio 21 d.
„KUSK“ – „Titanic“ 11:3 (4:1)
„Kruopa“ – „Bočiai“ 3:6 (2:0)
„KUSK“ komanda jau per pirmas tris minutes pasiuntė varžovus į „nokdauną“, įmušdama tris įvarčius (3:0). Vėliau pirmajame kėlinyje „Titanic“ komandai pavyko pristabdyti „KUSK“ komandos puolimą ir abi komandos sekančiais įvarčiais apsikeitė tik prieš pat pertrauką (4:1). Ne ką sėkmingesnė „Titanic“ komandai buvo ir antrojo kėlinio pradžia, kai į jų vartus skriejo dar trys įvarčiai per kelias minutes (7:1). Vėliau antrajame kėlinyje ilgą laiką laikėsi šešių įvarčių „KUSK“ komandos persvara, kuri rungtynėms baigiantis padidėjo iki aštuonių įvarčių (11:3) ir tai buvo pirmoji I-oje lygoje debiutuojančios „KUSK“ komandos pergalė.
„Kruopa“ pavyzdingai sužaidė pirmąjį kėlinį rungtynėse su „Bočiais“, kuri ne tik neleido varžovams pasižymėti per visą kėlinį, bet ir po puikaus tolimo bei tikslaus Sauliaus Mikalajūno smūgio kėliniui įpusėjus ir Andrejaus Konovalovo įvarčio artėjant pertraukai, „Kruopa“ pirmavo rezultatu 2:0.
„Bočiai“ pirmąjį įvartį įmušė tik nuo šešių metrų atžymos 33-ąją rungtynių minutę, pasižymėjus Rokui Borusui (2:1), bet jau po minutės Maksim Jegorov grąžino „Kruopos“ turėtą dviejų įvarčių persvarą (3:1). Per paskutines dešimt minučių „Bočiai“ sužaidė žymiai sėkmingiau ir po kontratakų Erikui Vainorui per kelias minutes įmušus tris įvarčius, „Bočiai“ išsiveržė į priekį (4:3). Per likusias porą minučių „Kruopa“ turėjo dar progų bent išlyginti rezultatą, tačiau dar dvejais Gedimino Strikio ir Edgaro Drąsučio įvarčiais, „Bočiai“ privertė varžovus kapituliuoti (6:3).