"KFA-Dituva" tik paskutinę minutę laimėjo rezultatyvią kovą prieš "AJE B" komandą, FC "Suoliukas" nutraukė "Stogandros" pergalių seriją, bet neišlaikė pergalės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Sausio 25 d.
9 turas
A pogrupis
"Atviros Jaunimo Erdvės B" - "KFA Akademija-Dituva" 11:12 (6:7)

"Stogandra" - FC "Suoliukas" 6:6 (2:4)

Tryliktasis taškas "Agluona-Garant Group" komandai atvėrė kelią į kitą etapą, tik antrajame kėlinyje pramušusi "Nauticos" gynybą, FK"Granata" prasimušė į ketvirtfinalį
Sausio 24 d.
9 turas
A pogrupis
"Agluona-Garant Group" - "EDM Statyba-Sendvaris" 6:4 (2:2)

B pogrupis
FK "Granata" - "Nautica" 5:2 (0:2)

I-os lygos priešpaskutinėse pirmojo etapo rungtynėse "Klaipėdos Universitetas" nugalėjo FK "Žebenkštį"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Sausio 23 d.
9 turas
"Klaipėdos Universitetas" - FK "Žebenkštis" 7:3 (2:2)

"Kruopa" dukart panaikino trijų įvarčių atsilikimą bei paskutinę minutę dvejais įvarčiais įtvirtino pergalę
9 turas
A pogrupis
"Kruopa" - "LCC Moose FC" 9:7 (3:4)

2018-2019 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių atkrentamosios varžybos

"Krantona" užsitikrino pirmąją vietą po pirmojo etapo, įveikdama "Saremą", kuri pirmenybes baigė penkiais įvarčiais per paskutines kelias minutes
Sausio 22 d.
9 turas
"Sarema" - "Krantona" 7:9 (2:3)

Ir "Meglaras-Danės Perlas", ir "Klaipėdos Policija" pirmajame etape nepatyrė pergalės džiaugsmo
9 turas
B pogrupis
"Meglaras-Danės perlas" - "Klaipėdos Policija" 5:5 (1:2)

"Klaipėda City" įveikė "Jakai-Ekoamžius" komandą ir užbaigė šios komandos dalyvavimą pirmenybėse
Sausio 21 d.
9 turas
"Klaipėda City" - "Jakai-Ekoamžius" 9:3 (3:2)

"Klaipėdos Uostas" pergale susigrąžino pirmąją vietą B pogrupyje, "Tobula Instaliacija-Baltai" tęs kovą tik "Mažosios Taurės" varžybose
9 turas
B pogrupis
"Tobula Instaliacija-Baltai" - "Klaipėdos Uostas" 1:8 (0:4)

Gargždų "Bangos" merginos dvejomis pergalėmis pradėjo Lietuvos moterų salės futbolo čempionatą
Sausio 20 dieną Gargžduose vyko pirmasis Lietuvos moterų salės futbolo čempionato turas, kuriame "Bangos" merginos 4:1 įveikė Mažeikių "Triumfo" komandą ir 4:0 pranoko Šiaulių FA-SG ekipą.
Įvarčiais pasižymėjo: L.Gedminaitė (3), M.Judeikytė (3), V.Žatkina ir A.Bondarenko.

Sausio 26 d. „Bangos“ komandos lauks turas Panevėžyje, kur rungtyniaus su FK „Jonava“ ir „SC-Ukmergė“ komandomis, o vasario 3 d. pirmojo etapo kovas užbaigs Tauragėje dvikovomis su „Tauragės-SC“ ir Kauno „SM-Tauras“ komandomis.