Antrose rungtynėse iš eilės "Kuršiai" ištaisė pirmojo kėlinio klaidas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 12 d.
„KPVM“ – „Kuršiai“ 4:6 (4:1)
"Klarksonas-Plikiai", po pergalės prieš "KUSK", sugrįžo į trejetuką, "Irenita" pasiekė lengvą pergalę prieš "Baltus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 9 d.
„Klarksonas-Plikiai“ – „KUSK“ 9:4 (5:2)
„Baltai“ – „Irenita“ 6:15 (2:7)
"Klaipėda City", nugalėjusi "Spartą, visiškai arti tiesioginio patekimo į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 9 d.
„Sparta“ – „Klaipėda City“ 3:5 (1:3)
"Klaipėda City-2" neužlleidžia III-os lygos lyderių pozicijos, "Miško Pasaka" rezultayvioje kovoje įveikė "Meglar" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 9 d.
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „Klaipėda City-2“ 2:8 (1:4)
„Meglar“ – „Miško Pasaka“ 6:10 (3:5)
"Nautica" įrodė pranašumą prieš "Sportidus-KVK"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 8 d.
„Sportidus-KVK“ – „Nautica“ 2:4 (1:2)
Daug lemenčią dvikovą dėl patekimo į šešetuką laimėjo "Atsargnių suoliukas"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 8 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Atsarginių suoliukas“ 5:8 (3:3)
"Agluonėnai" sulaukė pirmosios pergalės, "Ginduliai" kyla iš turnyrinės lentelės "dugno"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 8 d.
„Agluonėnai“ – „KPVM“ 12:4 (6:3)
„Ginduliai“ – „Memel“ 4:3 (1:0)
"Klaipėdos Universiteto" įvarčių "lavina" į "Bočių" vartus, "Gargždų Pramogos-Policijos Asociacija" įsitvirtina antroje pozicijoje
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 7 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Bočiai“ 26:1 (16:0)
„GP-Policijos Asociacija“ – „Titanic“ 7:3 (4:1)
"Kruopa" pratesė "Saremos" nesėkmių seriją
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Sausio 6 d.
„Sarema“ – „Kruopa“ 1:2 (1:1)
"Vakarų frontas" užsitikrino tiesioginį patekimą į pusfinalį, "Policijos mokykla" nesulaukė varžovų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Sausio 6 d.
„Bočiai-Transkela“ – „Vakarų frontas“ 3:4 (1:2)
„LAJM“ – „Policijos mokykla“ 0:3 (b.ž.)
"Kuršiai" antroje rungtynių pusėje panaikino "Begos" trijų įvarčių persvarą, "Klaipėdos Policija" laimėjo svarbią dvikovą prieš "Sokerį"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Sausio 6 d.
„Kuršiai“ – „Bega“ 5:4 (0:3)
„Klaipėdos Policija“ – „Sokeris“ 9:6 (6:5)
Puslapis 143 iš 149 << < 140 141 142 143 144 145 146 > >>

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>