Pergalingai startavusi "Klarksonas-Sakuona" privertė "Jambo" ekipą patirti antrąjį pralaimėjimą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 25 d.
B pogrupis
„Klarksonas-Sakuona“ – „Jambo“ 3:1 (2:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Nuo rungtynių pradžios dominavusi "Sarema" įtikinamai nugalėjo "AGRpakas-Sendvarį"
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 24 d.
A pogrupis
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Sarema“ 1:5 (0:3)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"JOMA" Taurės varžybų finale žais "Uosto Direkcija" ir "Nautica"
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 23 d.
Pusfinalis
„Kruopa“ – „Nautica“ 5:9 (1:3)

Klaipėdos m. salės futbolo "JOMA" Taurės varžybų FINALAS tarp "Uosto Direkcijos" ir "Nauticos" komandų įvyks kovo 26 d. 19.15 val. Žaidimų ir sporto salėje (Taikos pr. 61a).

Pateikiame rungtynių statistiką:
"Titanic" komanda nugalėjo "Baltus"
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 23 d.
A pogrupis
„Baltai“ – „Titanic“ 2:6 (1:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:

"Gargždų Pramogos-Taškas" antroje rungtynių pusėje nugalėjo "KKT" ekipą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 21 d.
B pogrupis
„Gargždų Pramogos-Taškas“ – „KKT“ 2:0 (0:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Akiai patraukliose ir neišnaudotų progų rungtynėse minimali "Klaipėdos Universiteto" pergalė
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras:
Kovo 19 d.
B pogrupis
„Klaipėdos Universitetas“ – „Jambo“ 1:0 (1:0)

Pateikiame rungtynių statistiką:

Nesurinkusi sudėties "Titanic" komanda be kovos užleido "Uosto Direkcija" ekipai vietą finale
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 18 d.
Pusfinalis
„Titanic“ – „Uosto Direkcija“ 0:3 (b.ž.)
„Titanic“ komanda informavo, kad nesurenka sudėties pusfinalio rungtynėms, o „Uosto Direkcijos“ komandai nesutikus perkelti rungtynes į kitą dieną, pusfinalio dvikovoje „Titanic“ komandai įskaitomas pralaimėjimas 0:3 be žaidimo ir „Uosto Direkcija“ patenka į finalą.
"Futbolo mokyklos" ir "Saremos" dvikovoje užfiksuotos lygiosios
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Kovo 17 d.
A pogrupis
„Futbolo mokykla“ – „Sarema“ 2:2 (0:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Antrajame Taurės varžybų pusfinalyje kovos "Kruopa" ir "Nautica"
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 16 d.
Ketvirtfinaliai
„Kuršiai“ – „Kruopa“ 8:12 (3:7)
„Nautica“ – „LCC Moose FC“ 3:1 (0:0)

Pusfinaliai:
Kovo 18 d. – „Titanic“ - „Uosto Direkcija“ 0:3 (b.ž.)
Kovo 23 d. 20.30 val. KU salė – „Kruopa" - „Nautica“
Pirmose turnyro rungtynėse "AGRpakas-Sendvaris" įtikinamai nugalėjo "Titanic" ekipą
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Kovo 16 d.
A pogrupis
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Titanic“ 9:2 (3:1)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Pasiaukojamai rungtyniavusi "Titanic" ekipa iš Taurės varžybų eliminavo "Gargždų Pramogos-SC" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 13 d.
Ketvirtfinaliai
„Gargždų Pramogos-SC“ – „Titanic“ 3:5 (1:4)

Pateikiame rungtynių statistiką:
Puslapis 144 iš 156 << < 141 142 143 144 145 146 147 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
FC "SUOLIUKAS" - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

21.10
KRUOPA - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 1 3
2. SAREMA 1 3
3. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
4. KLAIPĖDA CITY 1 1
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. FELIŪGA 0 0
7. FOTOAPARATAS.LT 0 0
8. MEGLARAS 0 0
9. MOSĖDIS 0 0
10. FK "GRANATA" 0 0
11. KRUOPA 0 0
12. PORT MARE 0 0
13. FC "SUOLIUKAS" 0 0
14. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 0 0
15. ELVITRANSA 0 0
16. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
17. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
18. VAKARŲ FRONTAS 0 0
19. FK "VS-JONUŠAI" 1 0
20. MEMEL 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai