"Titanic" komanda antrąjį ratą pradėjo pergale prieš "Nauticą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Liepos 28 d.
"Titanic“ – „Nautica“ 2:1 (2:0)
Dviženklė FC "Suoliuko" persvara prieš FC "Agluonėnus"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Liepos 28 d.
FC "Suoliukas“ – FC „Agluonėnai“ 10:0 (4:0)
"Meglar" išplėšė lygiąsias dvikovoje su "Policijos mokykla", sunki "Memel" komandos pergalė prieš "Visus Tūzus"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Liepos 27 d.
"Meglar“ – „Policijos mokykla“ 2:2 (1:0)

"Memel“ – „Visi Tūzai“ 3:2 (2:1)
Gargždų "Pramogos-SC-Taškas" išvykoje įveikė Marijampolės "Eurostandartą" ir žengė į kitą etapą
LFF Taurės varžybų antrasis etapas
Liepos 24 d.
Marijampolės "Eurostandartas" – Gargždų "Pramogos-SC-Taškas" 1:2 (1:1)
Nors šeimininkai pasižymėjo pirmieji, tačiau dar pirmoje rungtynių pusėje Mindaugas Žemaitaitis išlygino rezultatą (1:1), o tik prasidėjus antrajam kėliniui Tomas Tamošauskas nuo 11 m. atžymos įmušė pergalingą įvartį (1:2), atvėrusį gargždiškiams kelią į trečiąjį etapą.
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių "žaidėjų turgus"
Liepos 27 d. prasidės Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių antroji sezono pusė. Iki rugpjūčio 1 dienos komandos gali registruoti naujus žaidėjus.
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių „žaidėjų turguje“ pateiksime kokie žaidėjai papildė ar paliko komandas, skliausteliuose nurodydami iš kokių ir į kokias komandas žaidėjas perėjo (jei bus toliau žaidžiama kažkurioje komandoje).
FK "Koralas" pasimėgaudamas žengė į LFF Taurės varžybų trečiąjį etapą
LFF Taurės varžybų antrasis etapas
Liepos 22 d.
Klaipėdos FK "Koralas" - Alytaus "Dainava" 7:0 (1:0)
FK "Koralo" gretose po dukart pasižymėjo Karolis Inta ir Deivydas Peištaras, dar po įvartį įmušė Edvardas Bacevičius, Vilius Mišeika ir Ričardas Kaminskas.
Trečiadienį FK "Koralas" bandys įveikti Alytaus "Dainavos" barjerą
LFF Taurės varžybų II-ojo etapo rungtynes liepos 22 d. 18.30 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje žais Klaipėdos FK „Koralas“ ir Alytaus „Dainava“.
Priminsime, kad Klaipėdos „AGRpakas-Sendvaris“ antrojo etapo rungtynes Vilniuje 0:2 (0:0) pralaimėjo „Olimpijos“ komandai ir pasitraukė iš tolesnės kovos.
Dar dvi Klaipėdos regiono komandos rungtyniaus išvykoje – Gargždų „Pramogos-SC“ liepos 24 d. vyks į Marijampolę ir rungtyniaus su „Eurostandarto“ komanda, kuri pirmajame etape 3:2 įveikė Plikių „Klarksoną-Sakuoną“, o Šilutės FK „Šilutė“ rugpjūčio 5 d. vyks į Vilnių ir rungtyniaus su LFF II lygos Rytų zonoje rungtyniaujančia „Rotalio“ komanda.
Pirmoji sezono pusė baigėsi "Baltų" pergale prieš "KKT"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 20 d.
„Baltai“ – „KKT“ 3:1 (1:1)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

Antroji sezono pusė prasidės nuo rugpjūčio 8 dienos, iki kurios bus vykdoma žaidėjų registracija.
Pergale pirmąją sezono pusę baigęs FK "Koralas" tapo lyderiu
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 15 d.
FK „Koralas“ – „Babrungas“ 3:0 (1:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
"Rosa" šiame sezone antrąkart nesurinko komandos rungtynėms
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 14 d.
„Baltai“ – „Rosa“ 3:0 (b.ž.)
Vienintelis įvartis nulėmė "Saremos" pergalę
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Liepos 13 d.
„Sarema“ – „KKT“ 1:0 (1:0)

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA
Puslapis 144 iš 167 << < 141 142 143 144 145 146 147 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

19.00
MOSĖDIS - NAUTICA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

20.05
AGLUONA-GARANT GROUP - NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

21.10
ELVITRANSA - FK "VS-JONUŠAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 14 39
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. SAREMA 14 33
4. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
5. FK "GRANATA" 14 31
6. FC "SUOLIUKAS" 14 30
7. KLAIPĖDA CITY 14 28
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 25
9. KRUOPA 14 24
10. NAUTICA 14 23
11. FELIŪGA 14 19
12. ELVITRANSA 14 19
13. VAKARŲ FRONTAS 14 18
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 10
16. FOTOAPARATAS.LT 14 9
17. MEMEL 14 6
18. MOSĖDIS 14 6
19. AGLUONA-GARANT GROUP 14 4
20. MEGLARAS 14 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai