"Miško Pasakos" ir "Meglar" komandų pergalės prieš autsaiderius
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 30 d.
„Miško Pasaka“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 3:0 (b.ž.)
„Meglar“ – „Agluonėnai“ 7:3 (4:0)
II-os lygos ketvirtfinalio etapą įveikė "LCC Kicks" ir "Policijos mokykla"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 29 d.
KETVIRTFINALIAI
„LCC Kicks“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:1 (2:0)
„Policijos mokykla“ – „Bočiai-Transkela“ 3:2 (1:0)
"Klaipėdos Universiteto" pergalių seriją nutraukė "Nautica", "Saremos" pergalė nebeleis "Titanic" komandai pakilti iš paskutinės vietos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 28 d.
„Nautica“ – „Klaipėdos Universitetas“ 4:4 (1:2)
„Titanic“ – „Sarema“ 2:6 (1:4)
„Bočiai“ – „Klarksonas-Plikiai“ 3:8 (1:3)
III-oje lygoje atkakli kova dėl antrojo tiesioginio kelialapio į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 27 d.
„Bega“ – „Memel“ 12:5 (7:2)
„Klaipėdos Policija“ – „Kuršiai“ 5:2 (4:2)
„KPVM“ – „Ginduliai“ 14:3 (7:2)
„Sokeris“ – „Klaipėda City-2“ 2:8 (1:3)
"KUSK" tik po pertraukos palaužė "Saremos" penketuką, "Irenitos" puolimas "nušlavė" "Klarksoną-Plikius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 23 d.
„Sarema“ – „KUSK“ 2:5 (1:0)
„Klarksonas-Plikiai“ – „Irenita“ 5:16 (1:8)
„GP-Policijos Asociacija“ – „Bočiai“ 3:0 („Bočių“ komandoje rungtyniavo neregistruoti žaidėjai ir šiai komandai užskaitytas techninis pralaimėjimas)
II-os lygos pirmojo etapo paskutinėse rungtynėse paskutiniųjų vietų dalybos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 23 d.
„LAJM“ – „Optimistai“ 6:12 (1:4)
Po "Klaipėdos Policijos" pergalės paaiškėjo šeštukas tęsiantis kovas atkrintamosiose varžybose
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 23 d.
„Agluonėnai“ – „Klaipėdos Policija“ 5:8 (2:4)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „KPVM“ 1:12 (1:7)
"Nautica" nepraranda vilties pakovoti dėl II vietos po pirmojo etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 22 d.
„Kruopa“ – „Nautica“ 2:6 (1:3)
"Spartai" lygiosios su "Policijos mokykla" pavirto "sezono pralaimėjimu"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 22 d.
„Sparta“ – „Policijos Mokykla“ 3:3 (1:1)
"Sokeris" beveik užvėrė "Meglar" ekipai kelią į kitą etapą, "Klaipėda City-2" dviženkle persvara įveikė "Memel"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 22 d.
„Meglar“ – „Sokeris“ 4:5 (1:1)
„Memel“ – „Klaipėda City-2“ 1:11 (0:8)
"Klaipėdos Universitetas" pajuto "Baltų" pasipriešinimą, "Sportidus-KVK" antroje rungtynių pusėje įtvirtino pergalę prieš "Titianic"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 21 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Baltai“ 8:5 (4:2)
„Sportidus-KVK“ – „Titanic“ 6:2 (1:0)
Puslapis 156 iš 164 << < 153 154 155 156 157 158 159 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

20.05
KRUOPA - VAKARŲ FRONTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 11 30
2. KLAIPĖDA CITY 11 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. FK "GRANATA" 11 22
6. SAREMA 10 21
7. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
8. KRUOPA 11 21
9. FELIŪGA 10 19
10. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
11. NAUTICA 11 16
12. VAKARŲ FRONTAS 11 15
13. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
14. ELVITRANSA 11 10
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 11 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 11 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai