"Uosto Direkcija" apkartino "Klaipėda City" komandos startą, "Klaipėdos Universitetas" vos išnešė "sveiką kailį" rungtynėse su "Vakarų frontu"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Balandžio 30 d.
„Uosto Direkcija“ – „Klaipėda City“ 6:0 (4:0)

„Klaipėdos Universitetas“ – „Vakarų frontas“ 5:4 (1:0)
"Miško Pasaka" antroje rungtynių pusėje pranoko FK "Koralo" žaidėjus
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
„Miško Pasaka“ – FK „Koralas“ 3:1 (0:1)
Nugalėjusios "AGRpako-Sendvario" ir "Saremos" ekipos varžovams leido pasižymėti tik po kartą
Balandžio 29 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Kruopa“ 4:1 (2:1)
„Sarema“ – „Sparta“ 7:1 (4:0)
"Futbolo mokykla" - trečiosios vietos laimėtoja

XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 28 d.
Rungtynės dėl III vietos
„Futbolo mokykla“ – „Klarksonas-Sakuona“ 5:2 (2:1)
I-oji lyga startavo "Titanic" ekipos pergale
„Nautica“ – „Titanic“ 2:4 (0:1)
"Memel" ekipa sugadino "Visi Tūzai" komandos debiutą
„Visi Tūzai“ – „Memel“ 2:7 (0:1)
Lygiavertėje kovoje finalą minimalia persvara laimėjo "Klaipėdos Universitetas"
Balandžio 27 d.
Finalas
„Klaipėdos Universitetas“ – „Sarema“ 1:0 (0:0)
"Policijos mokykla" startavo rezultatyvia pergale, FC "Suoliukas" palaužė garbingai pasipriešinusią FC "Agluonėnų" ekipą
„Policijos mokykla“ – „Meglar“ 10:4 (7:3)
FC „Agluonėnai“ – FC „Suoliukas“ 0:2 (0:1)
Šią savaitę startuoja Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Jau pirmadienį, balandžio 27 d. startuos Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės, kurių dvejose lygose varžysis 18 komandų. Numatta, kad kiekvieną savaitę I-oje lygoje bus sužaista po 5 rungtynes, o II-oje per savaitę įvyks ketverios dvikovos. Visos rungtynės bus žaidžiamos Klaipėdos centrinio stadiono Mažojoje dirbtinės dangos aikštėje (Sportininkų g. 46).

Pateikiame šios savaitės rungtynių anonsą:
Būna ir taip... Užtikrintai pirmavęs "Klaipėdos Universitetas" buvo per plauką nuo fiasko ir tik baudinių serijoje išsigelbėjo
Balandžio 22 d.
Pusfinalis
„Klaipėdos Universitetas“ – „Futbolo mokykla“ 7:7 (5:1)

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse dalyvaus 8 komandos
Prie dalyvavimą LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse anksčiau patvirtinusių šešių komandų pastarosiomis dienomis prisijungė dar dvi ekipos – savo dalyvavimą pirmenybėse pratęs Klaipėdos „Rosa“ ir LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse debiutuos Klaipėdos „Koralas“.
Tad 2015 metų LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse dalyvaus 8 komandos - Kretingos „KKT“, Klaipėdos „Sarema“, Plikių „Klarksonas-Sakuona“, Klaipėdos „Baltai“, Klaipėdos „AGRpakas-Sendvaris“ ir Plungės „Babrungas“, Klaipėdos „Rosa“ ir Klaipėdos „Koralas“.
Klaipėdos „Jambo“ dėl įvairių priežasčių vis gi nusprendė sustabdyti savo komandos gyvavimą ir šiemet komanda varžybose nedalyvaus.
Priminsime, kad praėjusio sezono nugalėtoja – „Gargždų Pramogos-Taškas“ komanda nusprendė šiemet išmėginti jėgas LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse. Pirmenybėse nebedalyvaus iširusi Klaipėdos „Kuršių“ komanda bei keletą nesėkmingų sezonų išgyvenusi Mažeikių „Olimpo-SC“ ekipa.
Klaipėdos „Sarema“ bus susijusi komanda su LFF II lygoje rungtyniausiančia „Gargždų Pramogos-Taškas“ ekipa ir pagal LFF varžybų nuostatus galės varijuoti komandose registruotais žaidėjais.
Komandos savo sudėtyje galės registruoti po 35 žaidėjus, antrasis registracijos laikotarpis bus per sezono pertrauką.
Komandos rungtyniaus trimis ratais, o pirmenybių pradžia planuojama gegužės mėn. pirmomis dienomis, liepos 12 d. – rugpjūčio 7 d. bus pertrauka, o pirmenybės finišuotų spalio 16-17 d.