Patvirtintos 2015-2016 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos komandos
Spalio 13 d. įvyko Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos komandų vadovų susirinkimas, kuriame buvo patvirtintos visos 12 komandų – „Gargždų Pramogos-Gelsauga“ (buvusi „Gargždų Pramogos-Klaipėdos Policija“), „Klaipėdos Universitetas“, „Irenita“, „Nautica“, „Plikiai“, „KUSK“, „Kruopa“, „Baltai“, „Sarema“, PM "Vėtra" (buvusi „Policijos mokykla“), „Bočiai“, „Titanic“.
Kaip jau buvo minėta anksčiau teisės I-oje lygoje atsisakė „Sportidus-KVK“, „Klaipėda City“, „Vakarų Frontas“ ir „LCC Kicks“.
Pirmenybių startas numatytas lapkričio 9 dieną, o pirmojo etapo pabaiga - vasario 5 d.
Varžybų sistema išlieka kaip ir praėjusiame sezone - pirmajame etape rungtyniaujama vieno rato sistema, į antrąjį etapą (atkrentamąsias varžybas) patenka pirmos šešios komandos. Pirmąsias dvi vietas užėmusios komandos iš karto patenka į pusfinalį, o III-VI vietas užėmusios komandos kovos ketvirtfinalyje (1 pora III vieta - VI vieta ir 2 pora IV vieta – V vieta).
I lygoje paskutines dvi vietas užėmusios komandos praras vietą I-oje lygoje, o teisę kitąmet jas pakeisti turės II-os lygos finalininkės. Per susirinkimą nutarta, jei pasitrauks kuri iš komandų bei II-os lygos komandos nenorės eiti į I-ąją lygą ir liks tik iki dešimt komandų, tai 2016-2017 metų sezone bus mažinamas I-os lygos komandų skaičius iki dešimties komandų.
Per susirinkimą priimti keli pakeitimai nuostatuose:
"Babrungas" minimalia persvara įveikė sezoną užbaigusią "KKT" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 10 d.
„Babrungas“ - "KKT" 1:0 (0:0)
Permainingoje ir dramatiškoje dvikovoje "Baltai" įveikė mažumoje žaidusią "Klarksono-Sakuonos" ekipą ir tęsia kovą dėl II-os vietos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 8 d.
„Baltai“ - "Klarksonas-Sakuona" 4:3 (0:1)

VIDEO APŽVALGA
Nugalėtojų titulą užsitikrinusi "Sarema" lengvu tempu sutriuškino "Rosą"
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 7 d.
„Rosa“ - "Sarema" 2:7 (0:3)
Skelbiama registracija 2015-2016 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėms (atnaujinta 2015 10 13)
Skelbiama registracija 2015-2016 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėms, kurios vyktų trijose lygose. Bus siekiama, kad I-oje ir II-oje lygoje rungtyniautų po 12 komandų, o III-oje lygoje bus atsižvelgiama į norinčių dalyvauti komandų skaičių.
Išsamesnė informacija ir preliminari komandų registracija (iki spalio 10 d.) e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593. Komandų vadovų susirinkimai atskiroms lygoms planuojami spalio 13-15 dienomis.
Pateikiame kokios komandos kurioje lygoje, pagal praėjusio sezono rezultatus, turi teisę rungtyniauti (šalia komandų pateiksime informaciją dėl dalyvavimo patvirtinimo/atsisakymo ir kitą papildomą informaciją).
Pilnos sudėties nesurinkęs FK "Koralas" į Kretingą atvyko tik draugiškoms rungtynėms
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 4 d.
„KKT“ - "Koralas" 3:0 (t.p.)
Į rungtynes FK "Koralas" atvyko su dvejais neregistruotais žaidėjais ir su "KKT" komanda sužaidė tik "draugiškas" rungtynes, kurias "KKT" komanda laimėjo rezultatu 4:2. Pagal varžybų nuostatus FK "Koralui" įskaitytas pralaimėjimas rezultatu 0:3.

DĖMESIO VERTI RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI
"Babrungas" dukart panaikino "AGRpako-Sendvario" dviejų įvarčių persvaras
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 3 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ - "Babrungas" 4:4 (2:0)

ANTROJO KĖLINIO VIDEO
Drausminės nuobaudos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių drausminės nuobaudos
„Klarksonas-Sakuona“ komandos žaidėjas Darius Grigaitis, už pašalinimą rungtynėse "Baltai" - "Klarksonas-Sakuona", diskvalifikuojamas rungtynėms "Klarksonas-Sakuona" - "Sarema".
„Klarksonas-Sakuona“ komandos žaidėjas Maksim Jegorov, už pašalinimą rungtynėse "Baltai" - "Klarksonas-Sakuona", diskvalifikuojamas rungtynėms "Klarksonas-Sakuona" - "Sarema".
Pergalės besivaikęs FK "Koralas" pralaimėjo sezono rungtynes sužaidusiam "AGRpakui-Sendvariui", po rezultatyvios pergalės "Sarema" tampa sunkiai pavejama
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 1 d.
FK „Koralas“ - "AGRpakas-Sendvaris" 1:2 (0:1) VIDEO

„Sarema“ - "Baltai" 6:0 (4:0) VIDEO
"Klarksonas-Sakuona" turnyrinėje lentelėje aplenkė nugalėtą "KKT" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 30 d.
„Klarksonas-Sakuona“ - "KKT" 8:0 (4:0)

VIDEO APŽVALGA
"Atlantas" tęs kovą LFF Taurės varžybose, kitos tris Klaipėdos regiono komandos ketvirtojo etapo neįveikė
Antradienį, rugsėjo 29 d., sužaistos trejos LFF Taurės varžybų aštuntfinalio rungtynės, iš kurių dvejose rungtyniavo Klaipėdos regiono futbolo komandos.
Gargždų „Pramogos SC-Taškas“ komanda savoje aikštėje pirmoji išsiveržė į priekį (ĮVARČIO VIDEO) ir pusantro kėlinio išlaikė lygų rezultatą (1:1), bet per paskutinį rungtynių pusvalandį Kauno „Spyris“ įrodė savo pranašumą 4:1 ir pateko į ketvirtfinalio etapą.
Klaipėdoje „Atlantas“ rungtyniavo su Šiaulių FK „Šiauliais“ ir per abu kėlinius pasižymėjęs po du kartus, nesunkiai laimėjęs 4:0, žengė į kitą etapą.
Trečiadienį, rugsėjo 30 d. Gargžduose „Banga“ dėl patekimo į kitą etapą kovojo su čempionu Vilniaus „Žalgiriu“ ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 1:4 (0:0). "Klaipėdos Granitui" Jonavoje teko žaisti pratęsimą su "Lietavos" komanda, kuri pratęsimo metu įmušė pergalingą įvartį 2:1 (pagrindinis laikas 1:1).
Puslapis 156 iš 187 << < 153 154 155 156 157 158 159 > >>
KLFF partneriai