Rezultatyvioje dvikovoje "Klarksonas-Sakuona" Kretingoje įveikė "KKT" komandą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 11 d.
„KKT“ – „Klarksonas-Sakuona“ 2:3 (0:1)
"Sparta" nesurinko komandos rungtynėms su "Nautica"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 11 d.
„Sparta“ – „Nautica“ 0:3 (b.ž.)
"Policijos mokykla" po pertraukos pranoko "Memel" ekipą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 11 d.
„Memel“ – „Policijos mokykla“ 1:3 (1:0)
FK "Koralas", "Pramogos-SC" ir FK "Šilutė" sužinojo trečiojo etapo varžovus
Antradienį, rugpjūčio 11 d. LFF buvo ištraukti 2015/2016 m. LFF Taurės varžybų trečiojo etapo burtai, po kurių 16 komandų buvo suskirstytos į aštuonias poras.
Tarp trečiojo etapo ekipų yra tris Klaipėdos regiono komandos – Klaipėdos FK „Koralas“, Gargždų „Pramogos-SC“ ir Šilutės FK „Šilutė“.
Klaipėdos FK „Koralas“ savoje aikštėje rungtyniaus su Visagino FK „Visaginas“ komanda, kuri LFF II lygos Rytų zonos pirmenybėse tarp devynių komandų užima penktąją vietą.
Dar viena tolima kelionė lauks Gargždų „Pramogos-SC“ ekipos, kuri Vilniuje rungtyniaus su trečioje lygoje rungtyniaujančia „Olimpijos“ komanda.
Nedėkingi burtai buvo Šilutės FK „Šilutei“, kuriai teks keliauti į Panevėžį ir dėl patekimo į kitą etapą kovoti su FK „Panevėžiu“.
Žaidėjų pasikeitimai LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių komandose
Šią savaitę prasidės LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybių antroji sezono pusė. Iki rugpjūčio 15 dienos komandos gali registruoti naujus žaidėjus.
Pateikiame LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybių komandų pasikeitimus - kokie žaidėjai papildė ar paliko komandas, skliausteliuose nurodydami iš kokių ir į kokias komandas žaidėjas perėjo (jei bus toliau žaidžiama kažkurioje komandoje).
Drausminės nuobaudos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių drausminės nuobaudos
„Baltai“ komandos žaidėjas Giedrius Zeniauskas, už pašalinimą iš aikštės rungtynėse „Baltai“ - „KKT“, diskvalifikuojamas rungtynėms "Baltai" - "Sarema".
„KKT“ komandos žaidėjas Dovydas Nossan, už pašalinimą iš aikštės už nesportinį elgesį rungtynėse „KKT“ - „Klarksonas-Sakuona“, diskvalifikuojamas dvejoms rungtynėms "Koralas" - "KKT" ir "KKT" - "Babrungas".
Aštuntoji iš eilės "Saremos" pergalė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 10 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Sarema“ 2:7 (1:3)
FC "Koralas" prisivijo pirmaujantį penketuką, FC "Suoliukas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Meglar"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 10 d.
FK „Koralas“ – FC „Agluonėnai“ 5:2 (1:1)

„Meglar“ – FC „Suoliukas“ 0:2 (0:1)
"Sarema" tik po pertraukos parklupdė "Vakarų Frontą", "Uosto Direkcijos" rezultatyvios kontratakos nulėmė pergalę prieš "Klaipėdos Universitetą"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 7 d.
„Sarema“ – „Vakarų Frontas“ 3:0 (0:0)

„Klaipėdos Universitetas“ – „Uosto Direkcija“ 2:5 (0:1)
"Miško Pasakos" pergalė prieš "Meglar" ekipą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 7 d.
„Miško Pasaka“ – „Meglar“ 5:2 (3:1)
"AGRpakas-Sendvario" rezultatyvi pergalė prieš "Spartą", "Nautica" per paskutines penkioliką minučių pakreipė rungtynių eigą sau palankia linkme
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 5 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Sparta“ 13:1 (6:0)

„Nautica“ – „Kruopa“ 4:2 (1:2)
Puslapis 161 iš 186 << < 158 159 160 161 162 163 164 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 8 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 8 18
5. PORT MARE 9 17
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 15
7. FK VS-JONUŠAI 8 13
8. SPARTA 9 10
9. KRUOPA 9 9
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. KFA AKADEMIJA 9 2
12. FK ŽEBENKŠTIS 9 1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 10 24
3. LCC MOOSE FC 10 24
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
5. ELVITRANSA 10 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 9 16
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 9 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 9 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai